Wymiana komputerów podczas migracji do systemu Windows* 10

Poznaj 5 powodów, dla których wymiana komputerów na nowe z procesorami Intel® Core™ vPro™ przed migracją do systemu Windows* 10 może zwiększyć wydajność, bezpieczeństwo, moc i spójność, jednocześnie obniżając koszty1.

Więcej rozwiązań firmy Intel

Migracja do systemu Windows* 10

Dowiedz się, w jaki sposób najnowsze urządzenia z procesorem Intel® współpracują z systemem Windows* 10, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo, wydajność i spójność w przedsiębiorstwie.

Więcej informacji

Dlaczego migracja do systemu Windows* 10 powinna rozpocząć się od nowego sprzętu

Z tego raportu od IDG dowiesz się, jak połączenie migracji do systemu Windows* 10 z nowym sprzętem pomaga zwiększyć bezpieczeństwo firmy, jej produktywność oraz atrakcyjność dla przedstawicieli pokolenia Y.

Przeczytaj raport

Utrzymywanie cykli wymiany sprzętu przy wykorzystaniu innowacji w komputerach

Z tego badania przeprowadzonego przez IDG dowiesz się, jak poprawić bezpieczeństwo, wydajność i produktywność dzięki wymianie komputerów.

Przeczytaj raport

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden produkt ani komponent nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie https://www.intel.pl.