Czołowe firmy mają doskonałe urządzenia komputerowe

Firmy potrzebują nowych urządzeń do przekraczania nowych oczekiwań. Wobec aktualnych wymagań w czasie rzeczywistym, oczekiwań dotyczących cyfryzacji i zwiększonych obaw o bezpieczeństwo, komputer PC odgrywa kluczową rolę w postrzeganiu marki przez klientów.

Historie małych firm

Wyprzedzanie konkurencji jest równoznaczne z dotrzymywaniem tempa rozwojowi technologii. Zobacz, jak produkty i technologie Intel® mogą pomóc firmie w odniesieniu sukcesu.

Założyciel firmy Likeable Media, David Kerpen, odgrywa wiodącą rolę w tworzeniu treści.

Czytaj dalej

Agenci firmy Jim Colville Crop Insurance działają w terenie, korzystając z laptopów „2 w 1” z procesorem Intel® Core™ vPro™.

Czytaj dalej

Zobacz, jak wiodący projektant szaf ograniczył przestoje dzięki urządzeniom z technologiami Intel.

Czytaj dalej

W tym studium przypadku zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób rzemieślniczy producent serów wymienił urządzenia na nowe urządzenia wyposażone w technologie Intel.

Czytaj dalej

Mały sklep detaliczny szuka narzędzi do automatyzacji punktu sprzedaży i księgowości.

Czytaj dalej

Właścicielka firmy poprawia jej wydajność i wizerunek, wymieniając stare komputery na nowe.

Więcej informacji

Popraw wydajność pracowników dzięki zwiększonej mobilności

Najnowsze urządzenia z technologiami Intel zapewniają większą wydajność pracowników w wielu miejscach dzięki technologii zaprojektowanej w taki sposób, aby w pełni wykorzystać zalety systemu Windows® 10 Pro, szybszej pracy wielozadaniowej pozwalającej użytkownikom swobodnie przełączać się między aplikacjami i dłuższemu czasu pracy baterii umożliwiającemu pracownikom korzystanie z możliwości zamiast z gniazdek elektrycznych.

Znakomita obsługa klientów zaczyna się od niezwykłej mobilności

Zapewnij satysfakcję klientów przy użyciu nowoczesnych, mobilnych urządzeń, aby uzyskać nieograniczoną wydajność i innowacyjną, szybką obsługę klienta. Twoi klienci docenią to.

Zapoznaj się z ofertą laptopów „2 w 1”

Złam zasady wydajności

Rozwiń swoją markę i olśnij klientów dzięki najnowszym urządzeniom wyposażonym w technologie Intel, które mają maksymalizować wydajność użytkowników. Wyróżnij się na tle konkurencji dzięki wysokiej jakości efektom wizualnym 4K, przyciągnij klientów do firmy dzięki obsłudze filmów sferycznych i przełam bariery przy użyciu nowej technologii pamięci, która pamięta przyzwyczajenia pracowników i inteligentnie zwiększa szybkość, gdy jest to najbardziej potrzebne.

Wysoki poziom zaangażowania klientów zaczyna się od wydajności cyfrowej

Przyciągaj i angażuj klientów przy użyciu nowoczesnych urządzeń do tworzenia, dostarczania i prezentowania urzekających treści.

Zapoznaj się z ofertą komputerów stacjonarnych

Od początku uzyskaj zaufanie dzięki automatycznym zabezpieczeniom

Najnowsze urządzenia z technologiami Intel wyposażone są w wbudowane i wspomagane sprzętowo funkcje zabezpieczeń, dzięki czemu automatycznie uzyskuje się większą ochronę firmy i klientów. Zapewnij użytkownikom możliwość szybszego i bezpieczniejszego rozpoczynania pracy dzięki logowaniu biometrycznemu, umocnij zaufanie klientów do technologii, która pomaga zapobiegać kradzieżom danych, oraz koncentruj się bardziej na firmie, a mniej na bezpieczeństwie dzięki automatycznym aktualizacjom systemu Windows® 10 Pro.

Wysoki poziom zaufania klientów zaczyna się od automatycznych zabezpieczeń

Zaufanie stanowi klej, który przyciąga klientów. Zwiększ zaufanie klientów poprzez modernizację urządzeń, które pomagają zachować ich dane w bezpieczny sposób i zmniejszają ryzyko. 

Sklep komputerowy

Intel i Microsoft Windows® 10: idealne połączenie

Dzięki systemowi Windows® 10 Pro i procesorom Intel® Core™ najnowszej generacji możesz wdrażać swoje pomysły szybciej, łatwiej i w dowolnym miejscu.

Zwiększ obroty

Uzyskaj większą wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność z używanych urządzeń, przechodząc na system Windows® 10 wraz z nowym sprzętem.

Więcej informacji

Przygotuj się na nowe możliwości dzięki najnowszym urządzeniom z procesorami Intel® Core™ wyposażonym w system Windows® 10 Pro.

Obejrzyj film

Zobacz, dlaczego nie można osiągnąć sukcesu, jeśli używany komputer nie jest doskonały

Bycie pionierem obsługi klienta i zaangażowania oznacza wyprzedzanie jutrzejszych wymagań w celu rozwijania działalności. Jednym z kroków do rozwoju jest wykorzystanie komputerów z procesorami Intel®, zbudowanymi z myślą o mobilności, wydajności i bezpieczeństwie. Obejrzyj poniższe filmy, by przekonać się, że korzystanie z przestarzałych technologii może spowodować spadek obrotów.

Mobilność

Najwyższa jakość obsługi klientów sprowadza się przede wszystkim do prawdziwej mobilności

Wykonuj normalną pracę w dowolnym miejscu dzięki najnowszym urządzeniom „2 w 1” firmy Intel. 

Produktywność

Wysoki poziom zaangażowania klientów sprowadza się przede wszystkim do wydajności cyfrowej

Twórz atrakcyjne treści i przełamuj bariery dzięki komputerom All-in-One z technologiami Intel®.

Zabezpieczeń

Wysoki poziom zaufania klientów sprowadza się przede wszystkim do zabezpieczeń biometrycznych

Chroń dane klientów i markę firmy dzięki zabezpieczeniom biometrycznym w najnowszych komputerach wyposażonych w technologie Intel.

Informacje o produktach i wydajności

1 Oprogramowanie i obciążenia wykorzystane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane pod kątem wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel. Testy wydajności, takie jak SYSmark i MobileMark, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, podzespołów, oprogramowania i funkcji. Jakakolwiek zmiana wyżej wymienionych czynników może spowodować uzyskanie innych wyników. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz innymi testami wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.intel.pl/benchmarks.
2 Według pomiarów Windows® 10 EEMBC Browsing Bench Component Average Power.