Zmień komputer. Odmień firmę.

Wymień sprzęt na nowe komputery z najnowszymi procesorami Intel® Core™ ósmej generacji1.

Zmiany są dobre

Nowe komputery dla małych firm są wyposażone w najnowsze procesory Intel® Core™ ósmej generacji, które zwiększają wydajność, bezpieczeństwo i rentowność firmy.

Polecane artykuły

Uaktualnij system operacyjny bez obaw dzięki nowym komputerom

Przejdź na system operacyjny Windows* 10 Pro i zwiększ bezpieczeństwo komputerów firmowych, wybierając nowe komputery z procesorami firmy Intel.

Dowiedz się więcej i zacznij działać już teraz

Objaśnienie technologii PC: pamięć RAM a procesory

Czas to pieniądz dla każdej firmy. Ale czy wiesz, ile powolny komputer może naprawdę kosztować małą firmę?

Dowiedz się, co jest ważniejsze

Zmodernizuj komputery i zwiększ zysk

Przechodząc na system Windows* 10 Pro, możesz ograniczyć koszty i zwiększyć wydajność pracy, zastępując stary sprzęt nowymi komputerami z najnowszymi procesorami Intel® Core™ ósmej generacji.

Rozwijaj działalność dzięki nowym komputerom

Na co czekasz?

Oszczędność czasu

Nie marnuj nawet 11 godzin rocznie na uruchamianie starego komputera2.

Wzrost produktywności

Stare komputery zmniejszają wydajność pracowników o 29%.3

Niższe koszty

Wymieniając stary komputer na nowy, można zaoszczędzić nawet 17 tys. USD rocznie dzięki wyższej produktywności4.

Właściwe rozwiązanie dla każdej małej firmy

Niezależnie od zastosowania komputera (praca w podróży, wielozadaniowość lub prezentacja dla klienta) zawsze można znaleźć taki komputer stacjonarny lub laptop, który zaspokoi potrzeby informatyczne małej firmy.

AIO / komputer stacjonarny / komputer w obudowie typu tower

Szybsza praca

Jak odpowiadać na potrzeby klientów w czasie rzeczywistym na komputerze, który ledwo reaguje? Dzięki błyskawicznie działającym i reagującym komputerom stacjonarnym All-in-One (AIO) i pamięci Intel® Optane™ można przyspieszyć wykonywanie codziennych zadań, które uszczuplają zysk firmy.

Wyświetl wszystkie urządzenia

Minikomputer

Moc niewielkich urządzeń

Elastyczność, moc i niewielkie wymiary komputera Intel® NUC czynią z niego uniwersalną platformę, idealnie wpisującą się w potrzeby małych i średnich firm. Dzięki wymiarom 10 × 10 cm doskonale sprawdzają się w ciasnych miejscach, takich jak kasy sklepowe i sale konferencyjne. Mogą też być montowane za monitorem.

Wyświetl wszystkie urządzenia

Cienkie i lekkie laptopy

Produktywne zebrania i prezentacje

Laptopy z procesorami Intel® Core™ i5 ósmej generacji, wyposażone w inteligentne funkcje obsługi dźwięku w takich aplikacjach jak Skype lub Google Hangouts* zapewniają dobrą widoczność i słyszalność uczestników zebrania.

Wyświetl wszystkie urządzenia

Urządzenia 2w1

Intuicyjna praca i współpraca

Zaawansowana precyzja nowych laptopów 2w1 z procesorami Intel® Core™ i5 ósmej generacji stanowi naturalne uzupełnienie finezyjnej kreatywności użytkownika. Nowe urządzenie 2w1 można przełączać między trybami laptopa i tabletu, co ułatwia płynne robienie notatek, edycję dokumentów i kreatywną współpracę. To zaś przekłada się na możliwość pracy w każdych warunkach.

Wyświetl wszystkie urządzenia

Nie pozwól, aby stary komputer Ci przeszkadzał

O zawarciu transakcji z klientem czasem decydują sekundy. Nie pozwól, aby stary komputer stanowił obciążenie.

Więcej informacji

Inne zasoby biznesowe

Rozwiązania dla małych firm

Właściwy komputer dla każdej firmy – praca zdalna, równoległa praca nad wieloma projektami lub spotkania z klientami: oferujemy odpowiedni komputer do każdego zadania.

Więcej informacji

Intel Unite® do cyfrowej współpracy

Skorzystaj z rozwiązania Intel Unite®, bezpiecznej, prostej w obsłudze platformy do udostępniania treści i cyfrowej współpracy.

Więcej informacji

Informacje o produktach i wydajności

1

Oprogramowanie i obciążenia wykorzystane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane pod kątem wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®. Testy wydajności, takie jak SYSmark* i MobileMark*, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, komponentów, oprogramowania, operacji i funkcji. Jakakolwiek zmiana wyżej wymienionych czynników może spowodować uzyskanie innych wyników. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz innymi testami wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.intel.pl/performance..

2

Stwierdzenie „Pracownicy spędzają do 11 godzin rocznie, czekając na uruchomienie komputera” opiera się na przeprowadzonej w 2018 roku internetowej ankiecie zleconej przez firmę Intel i przeprowadzonej przez firmę J.Gold Associates, LLC., w której wzięło udział 3297 respondentów z sektora małych firm. Ankieta została przeprowadzona w 16 krajach (Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Indiach, Włoszech, Japonii, Meksyku, Arabii Saudyjskiej, Republice Południowej Afryki, Hiszpanii, Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii i USA), a jej celem była ocena problemów i kosztów związanych z wdrażaniem starszych komputerów. Przy założeniu, że rozruch odbywa się raz dziennie i przy czasie uruchamiania obliczonym na podstawie średniej z czasów uruchamiania ponadpięcioletniego komputera, jakie podali respondenci, oszacowano, że pracownicy spędzali 11 godzin rocznie na uruchamianiu pięcioletniego komputera (4,07 min × 5 dni w tygodniu × 52 tygodnie w roku / 60 (aby uzyskać wynik w godzinach) × wskaźnik wykorzystania wynoszący 0,67, a więc 4,07 × 5 × 52 : 60 × 0,67 = 11,8). Aby zapoznać się ze statystykami i pełnym raportem, odwiedź tę stronę.

3

Stwierdzenie „Pracownicy są o 29% mniej wydajni, gdy korzystają z pięcioletnich i starszych komputerów” opiera się na przeprowadzonej w 2018 roku internetowej ankiecie zleconej przez firmę Intel i przeprowadzonej przez firmę J.Gold Associates, LLC., w której wzięło udział 3297 respondentów z sektora małych firm. Ankieta została przeprowadzona w 16 krajach, a jej celem była ocena problemów i kosztów związanych z wdrażaniem starszych komputerów. Statystyka ta opiera się na oszacowanej przez respondentów liczbie dodatkowych pracowników, którzy byliby wymagani, aby zrekompensować spadek wydajności. Aby zapoznać się ze statystykami i pełnym raportem, odwiedź tę stronę.

4

Stwierdzenie „Koszty użytkowania pięcioletniego komputera mogą wynosić nawet 17 tysięcy dolarów rocznie” opiera się na przeprowadzonej w 2018 roku internetowej ankiecie zleconej przez firmę Intel i przeprowadzonej przez firmę J. Gold Associates, LLC., w której wzięło udział 3297 respondentów z sektora małych firm. Ankieta została przeprowadzona w 16 krajach (Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Indiach, Włoszech, Japonii, Meksyku, Arabii Saudyjskiej, Republice Południowej Afryki, Hiszpanii, Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii i USA), a jej celem była ocena problemów i kosztów związanych z używaniem starszych komputerów. Respondenci oszacowali, że w przypadku komputerów ponadpięcioletnich pracownicy będą nawet o 29% mniej wydajni – przy założeniu, że przeciętne wynagrodzenie pracownika wynosi 60 tysięcy dolarów, koszt utraconej wydajności wyniesie 17 tysięcy dolarów. Aby zapoznać się ze statystykami i pełnym raportem, odwiedź tę stronę.