Zmień komputer. Odmień firmę.

Wymień sprzęt na nowe komputery z najnowszymi procesorami Intel® Core™ ósmej generacji1.

Zmiany są dobre

Nowe komputery dla małych firm są wyposażone w najnowsze procesory Intel® Core™ ósmej generacji, które zwiększają wydajność, bezpieczeństwo i rentowność firmy.

Pamięć RAM a procesor

Czas to pieniądz dla każdej firmy. Ale czy wiesz, ile powolny komputer może naprawdę kosztować małą firmę?

Dowiedz się, co jest ważniejsze

Wybór właściwych komputerów i laptopów

Wybierając urządzenia, które najlepiej sprawdzą się w małej firmie, należy zadać sobie i swojemu zespołowi trzy pytania, aby kupić odpowiednie komputery.

Dowiedz się, jak ustalić priorytety

Zmodernizuj komputery i zwiększ zysk

Przechodząc na system Windows* 10 Pro, możesz ograniczyć koszty i zwiększyć wydajność pracy, zastępując stary sprzęt nowymi komputerami z najnowszymi procesorami Intel® Core™ ósmej generacji.

Rozwijaj działalność dzięki nowym komputerom

Czy potrzebujesz technicznej modernizacji?

Pracownicy czekający co rano kilka minut na uruchomienie komputera, awarie komputerów, naruszenia bezpieczeństwa danych i zbyt wolno działające technologie obniżają wydajność i rentowność firmy.

Zobacz ukryte koszty

Na co czekasz?

Oszczędność czasu

Nie marnuj nawet 11 godzin rocznie na uruchamianie starego komputera2.

Wzrost produktywności

Stare komputery zmniejszają wydajność pracowników o 29%.3

Niższe koszty

Wymieniając stary komputer na nowy, można zaoszczędzić nawet 17 tys. USD rocznie dzięki wyższej produktywności4.

Właściwe rozwiązanie dla każdej małej firmy

Niezależnie od zastosowania komputera (praca w podróży, wielozadaniowość lub prezentacja dla klienta) zawsze można znaleźć taki komputer stacjonarny lub laptop, który zaspokoi potrzeby informatyczne małej firmy.

AIO / komputer stacjonarny / komputer w obudowie typu tower

Szybsza praca

Jak odpowiadać na potrzeby klientów w czasie rzeczywistym na komputerze, który ledwo reaguje? Dzięki błyskawicznie działającym i reagującym komputerom stacjonarnym All-in-One i pamięci Intel® Optane™ można przyspieszyć wykonywanie codziennych zadań, które uszczuplają zysk firmy.

Wyświetl wszystkie urządzenia

Minikomputer

Moc niewielkich urządzeń

Elastyczność, moc i niewielkie wymiary komputera Intel® NUC czynią z niego uniwersalną platformę, idealnie wpisującą się w potrzeby małych i średnich firm. Dzięki wymiarom 10 × 10 cm doskonale sprawdzają się w ciasnych miejscach, takich jak kasy sklepowe i sale konferencyjne. Mogą też być montowane za monitorem.

Wyświetl wszystkie urządzenia

Cienkie i lekkie laptopy

Produktywne zebrania i prezentacje

Laptopy z procesorami Intel® Core™ i5 ósmej generacji, wyposażone w inteligentne funkcje obsługi dźwięku w takich aplikacjach jak Skype lub Google Hangouts zapewniają dobrą widoczność i słyszalność uczestników zebrania.

Wyświetl wszystkie urządzenia

Urządzenia 2w1

Intuicyjna praca i współpraca

Zaawansowana precyzja nowych laptopów 2w1 z procesorami Intel® Core™ i5 ósmej generacji stanowi naturalne uzupełnienie finezyjnej kreatywności użytkownika. Nowe urządzenie 2w1 można przełączać między trybami laptopa i tabletu, co ułatwia płynne robienie notatek, edycję dokumentów i kreatywną współpracę. To zaś przekłada się na możliwość pracy w każdych warunkach.

Wyświetl wszystkie urządzenia

Zobacz, co się dzieje w przypadku awarii starych komputerów

Niektórym firmom wydaje się, że nie wymieniając starych komputerów na nowe, oszczędzają pieniądze, ale faktycznie ponoszą koszty większe od spodziewanych.

Nie pozwól, aby stary komputer Ci przeszkadzał

O zawarciu transakcji z klientem czasem decydują sekundy. Nie pozwól, aby stary komputer stanowił obciążenie.

Obejrzyj film

Klienci nie chcą czekać na załadowanie systemu

Kto zajmuje się klientami, kiedy wszyscy zajęci są stawianiem na nogi starego komputera?

Obejrzyj film

Informacje o produktach i wydajności

1

Oprogramowanie i obciążenia wykorzystane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane pod kątem wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®. Testy wydajności, takie jak SYSmark* i MobileMark*, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, komponentów, oprogramowania, operacji i funkcji. Jakakolwiek zmiana wyżej wymienionych czynników może spowodować uzyskanie innych wyników. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz innymi testami wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.intel.pl/performance..

2

Stwierdzenie „Pracownicy spędzają do 11 godzin rocznie, czekając na uruchomienie komputera” opiera się na przeprowadzonej w 2018 roku internetowej ankiecie zleconej przez firmę Intel i przeprowadzonej przez firmę J.Gold Associates, LLC., w której wzięło udział 3297 respondentów z sektora małych firm. Ankieta została przeprowadzona w 16 krajach (Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Indiach, Włoszech, Japonii, Meksyku, Arabii Saudyjskiej, Republice Południowej Afryki, Hiszpanii, Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii i USA), a jej celem była ocena problemów i kosztów związanych z wdrażaniem starszych komputerów. Przy założeniu, że rozruch odbywa się raz dziennie i przy czasie uruchamiania obliczonym na podstawie średniej z czasów uruchamiania ponadpięcioletniego komputera, jakie podali respondenci, oszacowano, że pracownicy spędzali 11 godzin rocznie na uruchamianiu pięcioletniego komputera (4,07 min × 5 dni w tygodniu × 52 tygodnie w roku / 60 (aby uzyskać wynik w godzinach) × wskaźnik wykorzystania wynoszący 0,67, a więc 4,07 × 5 × 52 : 60 × 0,67 = 11,8). Aby zapoznać się ze statystykami i pełnym raportem, odwiedź tę stronę.

3

Stwierdzenie „Pracownicy są o 29% mniej wydajni, gdy korzystają z pięcioletnich i starszych komputerów” opiera się na przeprowadzonej w 2018 roku internetowej ankiecie zleconej przez firmę Intel i przeprowadzonej przez firmę J.Gold Associates, LLC., w której wzięło udział 3297 respondentów z sektora małych firm. Ankieta została przeprowadzona w 16 krajach, a jej celem była ocena problemów i kosztów związanych z wdrażaniem starszych komputerów. Statystyka ta opiera się na oszacowanej przez respondentów liczbie dodatkowych pracowników, którzy byliby wymagani, aby zrekompensować spadek wydajności. Aby zapoznać się ze statystykami i pełnym raportem, odwiedź tę stronę.

4

Stwierdzenie „Koszty użytkowania pięcioletniego komputera mogą wynosić nawet 17 tysięcy dolarów rocznie” opiera się na przeprowadzonej w 2018 roku internetowej ankiecie zleconej przez firmę Intel i przeprowadzonej przez firmę J. Gold Associates, LLC., w której wzięło udział 3297 respondentów z sektora małych firm. Ankieta została przeprowadzona w 16 krajach (Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Indiach, Włoszech, Japonii, Meksyku, Arabii Saudyjskiej, Republice Południowej Afryki, Hiszpanii, Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii i USA), a jej celem była ocena problemów i kosztów związanych z używaniem starszych komputerów. Respondenci oszacowali, że w przypadku komputerów ponadpięcioletnich pracownicy będą nawet o 29% mniej wydajni – przy założeniu, że przeciętne wynagrodzenie pracownika wynosi 60 tysięcy dolarów, koszt utraconej wydajności wyniesie 17 tysięcy dolarów. Aby zapoznać się ze statystykami i pełnym raportem, odwiedź tę stronę.