Zmień komputer. Odmień firmę.

Wymień sprzęt na nowe komputery z najnowszymi procesorami Intel® Core™ ósmej generacji.1

Zmiany są dobre

Nowe komputery wyposażone w najnowsze procesory Intel® Core™ ósmej generacji zwiększają wydajność i zyski oraz zapewniają bezpieczeństwo firmy.

Zmodernizuj komputery i zwiększ zysk

Przechodząc na system Windows* 10 Pro, możesz ograniczyć koszty i zwiększyć wydajność pracy, zastępując stary sprzęt nowymi komputerami z najnowszymi procesorami Intel® Core™ ósmej generacji.

Rozwijaj działalność dzięki nowym komputerom ›

Efektywnie wykorzystaj migrację

Koniec wsparcia technicznego dla systemu Windows* 7 przypada na styczeń 2020 roku. Nadszedł właściwy moment, aby zwiększyć wydajność pracy przez przejście na nowe komputery.

Zobacz oszczędności z wymiany komputerów

Znajdź komputery spełniające potrzeby firmy

Niezależnie od branży na system Windows* 10 Pro najlepiej jest przejść przez zakup nowych komputerów.

Rozwijaj działalność dzięki nowym komputerom

Na co czekasz?

Oszczędność czasu

Nie marnuj średnio 42 produktywnych roboczogodzin rocznie na naprawy starego komputera.2

Wzrost produktywności

Stare komputery zmniejszają wydajność pracowników o 29%.3

Niższe koszty

Wymieniając stary komputer na nowy, można zaoszczędzić nawet 17 tys. USD rocznie dzięki wyższej produktywności4.

Właściwy komputer dla każdej firmy

Niezależnie od zastosowania komputera (praca w podróży, wielozadaniowość lub prezentacja dla klienta) zawsze można znaleźć taki, który będzie idealnie dopasowany do wszystkich potrzeb.

All-in-One

Szybsza praca

Jak odpowiadać na potrzeby klientów w czasie rzeczywistym na komputerze, który ledwo reaguje? Dzięki błyskawicznie działającym i reagującym komputerom stacjonarnym All-in-One i pamięci Intel® Optane™ można przyspieszyć wykonywanie codziennych zadań, które uszczuplają zysk firmy.

Cienki i lekki

Produktywne zebrania i prezentacje

Laptopy z procesorami Intel® Core™ i5 ósmej generacji, wyposażone w inteligentne funkcje obsługi dźwięku w takich aplikacjach jak Skype lub Google Hangouts zapewniają dobrą widoczność i słyszalność uczestników zebrania.

Urządzenie 2w1

Intuicyjna praca i współpraca

Zaawansowana precyzja nowych laptopów 2w1 z procesorami Intel® Core™ i5 ósmej generacji stanowi naturalne uzupełnienie finezyjnej kreatywności użytkownika. Nowe urządzenie 2w1 można przełączać między trybami laptopa i tabletu, co ułatwia płynne robienie notatek, edycję dokumentów i kreatywną współpracę. To zaś przekłada się na możliwość pracy w każdych warunkach.

Zobacz, co się dzieje w przypadku awarii starych komputerów

Niektórym firmom wydaje się, że nie wymieniając starych komputerów na nowe, oszczędzają pieniądze, ale faktycznie ponoszą koszty większe od spodziewanych.

Nie pozwól, aby stary komputer Ci przeszkadzał

O zawarciu transakcji z klientem czasem decydują sekundy. Nie pozwól, aby stary komputer stanowił obciążenie.

Obejrzyj film

Klienci nie chcą czekać na załadowanie systemu

Kto zajmuje się klientami, kiedy wszyscy zajęci są stawianiem na nogi starego komputera?

Obejrzyj film

Informacje o produktach i wydajności

1

Oprogramowanie i obciążenia wykorzystane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane pod kątem wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®. Testy wydajności, takie jak SYSmark* i MobileMark*, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, komponentów, oprogramowania, operacji i funkcji. Jakakolwiek zmiana wyżej wymienionych czynników może spowodować uzyskanie innych wyników. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz innymi testami wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.intel.pl/performance..

2

Badanie przeprowadzone przez Techaisle https://techaisle.com/blog/159-small-businesses-pc-cost-study w 736 małych firmach w sześciu krajach, kwiecień 2014.

3

Stwierdzenie „Pracownicy są o 29% mniej wydajni, gdy korzystają z pięcioletnich i starszych komputerów” opiera się na przeprowadzonej w 2018 roku internetowej ankiecie zleconej przez firmę Intel i przeprowadzonej przez firmę J.Gold Associates, LLC., w której wzięło udział 3297 respondentów z sektora małych firm. Ankieta została przeprowadzona w 16 krajach, a jej celem była ocena problemów i kosztów związanych z wdrażaniem starszych komputerów. Statystyka ta opiera się na oszacowanej przez respondentów liczbie dodatkowych pracowników, którzy byliby wymagani, aby zrekompensować spadek wydajności. Aby zapoznać się ze statystykami i pełnym raportem, odwiedź tę stronę.

4

Stwierdzenie „Koszty użytkowania pięcioletniego komputera mogą wynosić nawet 17 tysięcy dolarów rocznie” opiera się na przeprowadzonej w 2018 roku internetowej ankiecie zleconej przez firmę Intel i przeprowadzonej przez firmę J.Gold Associates, LLC., w której wzięło udział 3297 respondentów z sektora małych firm. Ankieta została przeprowadzona w 16 krajach, a jej celem była ocena problemów i kosztów związanych z wdrażaniem starszych komputerów. Respondenci oszacowali, że w przypadku komputerów ponadpięcioletnich pracownicy będą o 29% mniej wydajni – przy założeniu, że przeciętne wynagrodzenie pracownika wynosi 60 tysięcy dolarów, koszt utraconej wydajności wyniesie 17 tysięcy dolarów. Aby zapoznać się ze statystykami i pełnym raportem, odwiedź tę stronę.