Komputery dla małych firm zoptymalizowane pod kątem zastosowań biznesowych

Postaw na nowe komputery z najnowszymi procesorami Intel® Core™1.

Postaw na nowoczesne komputery stacjonarne i przekształć swoją małą firmę

Jeżeli zawieszanie się, blokowanie lub powolne działanie komputera to codzienność w Twojej firmie, twój stary komputer kosztuje Cię zbyt wiele. Eksploatowanie przestarzałych technologii ma swoją cenę — to utrata produktywności pracowników i trudności z ich zatrzymaniem, większe zapotrzebowanie na konserwację i większe ryzyko związane z bezpieczeństwem. Starzejące się urządzenia wysyłają jasny przekaz — Twoja mała firma skorzysta na odświeżeniu technologicznym.

  • Oszczędność czasu: na uruchamianiu starego komputera można stracić nawet 11 godzin rocznie2.
  • Większa wydajność: wydajność pracowników używających starych komputerów jest nawet o 29 procent gorsza.3
  • Niższe koszty: utrata wydajności pojedynczego pracownika kosztuje nawet 17 000 USD rocznie.4

Komputery dla małych firm na każdą kieszeń i do wszystkich zastosowań

Zwiększ rentowność5, inwestując w nowoczesne komputery dla małych firm z najnowszymi procesorami Intel® Core™, pamięcią Intel® Optane™ i systemem Windows* 10 Pro.

Niezależnie od tego, czy Twoi pracownicy obsługują klientów, projektują grafikę, zajmują się programowaniem na potrzeby robotyki czy sprzedażą detaliczną, można znaleźć urządzenie z opcjami i konfiguracjami dostosowanymi do ich potrzeb i Twojego budżetu.

Informacje o produktach i wydajności

1

Firma Intel nie sprawdza ani nie weryfikuje danych podawanych przez strony trzecie. Przejrzyj te treści, zapoznaj się z innymi źródłami i potwierdź, czy dane porównawcze są dokładne.

2

Stwierdzenie „Pracownicy spędzają do 11 godzin rocznie, czekając na uruchomienie komputera” opiera się na przeprowadzonej w 2018 roku internetowej ankiecie zleconej przez firmę Intel i przeprowadzonej przez firmę J.Gold Associates, LLC., w której wzięło udział 3297 respondentów z sektora małych firm. Ankieta została przeprowadzona w 16 krajach (Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Indiach, Włoszech, Japonii, Meksyku, Arabii Saudyjskiej, Republice Południowej Afryki, Hiszpanii, Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii i USA), a jej celem była ocena problemów i kosztów związanych z wdrażaniem starszych komputerów. Przy założeniu, że rozruch odbywa się raz dziennie i przy czasie uruchamiania obliczonym na podstawie średniej z czasów uruchamiania ponadpięcioletniego komputera, jakie podali respondenci, oszacowano, że pracownicy spędzali 11 godzin rocznie na uruchamianiu pięcioletniego komputera (4,07 min × 5 dni w tygodniu × 52 tygodnie w roku / 60 (aby uzyskać wynik w godzinach) × wskaźnik wykorzystania wynoszący 0,67, a więc 4,07 × 5 × 52 : 60 × 0,67 = 11,8). Aby zapoznać się ze statystykami i pełnym raportem, odwiedź tę stronę.

3

Stwierdzenie „Pracownicy są nawet o 29% mniej wydajni na komputerach, które mają ponad 5 lat” opiera się na przeprowadzonej w 2018 roku internetowej ankiecie zleconej przez firmę Intel i przeprowadzonej przez firmę J. Gold Associates, LLC., w której wzięło udział 3297 respondentów z sektora małych firm. Ankieta została przeprowadzona w 16 krajach (Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Indiach, Włoszech, Japonii, Meksyku, Arabii Saudyjskiej, Republice Południowej Afryki, Hiszpanii, Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii i USA), a jej celem była ocena problemów i kosztów związanych z użytkowaniem starszych komputerów. Wynik ten jest iloczynem oszacowanego przez respondentów poziomu pogorszenia produktywności wynikającego z pracy na pięcioletnim komputerze oraz szacowanego średniego czasu, jaki respondenci spędzili przy komputerze. Aby zapoznać się ze statystykami i pełnym raportem, odwiedź tę stronę: https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/business/small-business/sme-pc-study.html.

4

Stwierdzenie „Koszty użytkowania pięcioletniego komputera mogą wynosić nawet 17 tysięcy dolarów rocznie” opiera się na przeprowadzonej w 2018 roku internetowej ankiecie zleconej przez firmę Intel i przeprowadzonej przez firmę J. Gold Associates, LLC., w której wzięło udział 3297 respondentów z sektora małych firm. Ankieta została przeprowadzona w 16 krajach (Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Indiach, Włoszech, Japonii, Meksyku, Arabii Saudyjskiej, Republice Południowej Afryki, Hiszpanii, Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii i USA), a jej celem była ocena problemów i kosztów związanych z użytkowaniem starszych komputerów. Respondenci oszacowali, że w przypadku komputerów ponadpięcioletnich pracownicy będą nawet o 29% mniej wydajni – przy założeniu, że przeciętne wynagrodzenie pracownika wynosi 60 tysięcy dolarów, koszt utraconej wydajności wyniesie 17 tysięcy dolarów. Aby zapoznać się ze statystykami i pełnym raportem, odwiedź tę stronę: https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/business/small-business/sme-pc-study.html.

5

Dane statystyczne z internetowej ankiety przeprowadzonej w 2018 roku na 3297 respondentach z małych firm w 16 krajach (Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Indiach, Włoszech, Japonii, Meksyku, Arabii Saudyjskiej, Republice Południowej Afryki, Hiszpanii, Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii i USA), którą zleciła firma Intel, a przeprowadziła firma J. Gold Associates, LLC, aby ocenić problemy i koszty związane z używaniem starszych komputerów. Szczegółowe informacje na temat ankiety można uzyskać tutaj.