Nowe komputery zwiększą zyski. Na co czekasz?

 

Dalsze korzystanie ze starszych komputerów może mieć bardzo negatywny wpływ na finanse firmy. Koszty konserwacji, luki w zabezpieczeniach i straty wydajności – wszystko to ujemnie wpływa na wyniki finansowe.

Stary komputer może generować roczne koszty z tytułu utraconej produktywności sięgające 17 000 USD.  Według przeprowadzonego ostatnio badania stare komputery powodują spadek wydajności pracowników o 29 procent.

Wiemy, że Twój budżet jest prawdopodobnie napięty i że na każdym kroku trafiasz na kolejne wydatki. Jednak wzrost wydajności i produktywności możliwy dzięki komputerom z procesorami Intel® Core™ ósmej generacji z pamięcią Intel® Optane™ sprawia, że nowe komputery są inwestycją, która w ogromnym stopniu poprawia długoterminową rentowność Twojej firmy.1

Trudno o lepszy moment na modernizację, jeśli Twoja firma migruje do systemu Windows* 10 Pro, a połączenie nowego sprzętu z nowym systemem operacyjnym daje szansę na dalsze oszczędności.

Przestań pytać, czy stać Cię na modernizację komputerów, i skoncentruj się na rzeczywistym pytaniu: jak długo jeszcze starsze komputery mają generować koszty w Twojej firmie?

Dowiedz się więcej na ten temat tutaj.

Efektywnie wykorzystaj migrację

Koniec wsparcia technicznego dla systemu Windows 7 przypada na styczeń 2020 roku. Nadszedł właściwy moment, aby zwiększyć wydajność pracy przez przejście na nowe komputery.

Zobacz oszczędności z wymiany komputerów

Znajdź komputery spełniające potrzeby firmy

Niezależnie od branży na system Windows* 10 Pro najlepiej jest przejść przez zakup nowych komputerów.

Rozwijaj działalność dzięki nowym komputerom

Informacje o produktach i wydajności

1

W oparciu o ankietę internetową z 2018 roku zleconą przez firmę Intel i przeprowadzoną przez firmę J.Gold Associates, w której udział wzięło 3297 respondentów z małych przedsiębiorstw w 16 krajach. Celem ankiety była ocena wyzwań i kosztów związanych z wdrażaniem starszych komputerów. Statystyka ta opiera się na oszacowanej przez respondentów liczbie dodatkowych pracowników, którzy byliby wymagani, aby zrekompensować spadek wydajności. Aby zapoznać się ze statystykami i pełnym raportem, odwiedź tę stronę.

*Inne nazwy oraz marki mogą być przedmiotem praw ich właścicieli.