Każdy znajdzie odpowiedni dla siebie komputer z procesorem Intel. Na co czekasz?

Przy tak wielu komputerach i konstrukcjach z technologiami Intel skąd masz wiedzieć, który z nich jest odpowiedni dla Twojej firmy?

Być może Twoja firma rozważa uaktualnienie systemu operacyjnego do wersji Windows* 10 Pro. Wkrótce będzie to konieczne, ponieważ na styczeń 2020 roku przypada koniec wsparcia technicznego dla systemu Windows 7. Najlepszym sposobem przejścia na nowy system operacyjny jest zakup nowego komputera, który pozwoli uzyskać większą wydajność i lepsze zabezpieczenia, a ponadto łatwo zintegruje się z istniejącym systemem.

Jeśli potrzebujesz dużej wydajności i szybkości reakcji do typowych zadań biznesowych i zaplecza biznesowego, takich jak zarządzanie zapasami, CRM i księgowość, wybierz komputery stacjonarne z procesorami Intel® Core™ ósmej generacji i pamięcią Intel® Optane™. Jeśli dodatkowo szukasz dużego ekranu, który uwolni Twoją kreatywność, wypróbuj komputery All-in-One (AIO), aby wprowadzać innowacje i zmniejszyć bałagan w biurze.

Czy specyfika Twojej działalności sprawia, że użytkownicy często pracują poza biurem? W takim przypadku odpowiednie mogą być dla Ciebie smukłe i lekkie komputery z procesorami Intel® Core™ ósmej generacji i pamięcią Intel® Optane™. Pozwalają one wykonywać zadania wymagające pod względem obliczeniowym, które wcześniej mogły być wykonywane tylko na komputerach stacjonarnych, zapewniając nawet o 40% wyższą wydajność w porównaniu z poprzednimi modelami siódmej generacji1. W dzisiejszym świecie skłaniającym się ku przetwarzaniu w chmurze komputery te zapewniają mobilną moc, której potrzebują użytkownicy, aby wykorzystać możliwości biznesowe i sprzedażowe bez względu na to, gdzie się znajdują.

Jeśli potrzebujesz zwiększyć możliwości w zakresie obsługi klienta, urządzenia 2w1 oraz smukłe i lekkie komputery z procesorami Intel® Core™ ósmej generacji i pamięcią Intel® Optane™ mogą być odpowiednim rozwiązaniem. Urządzenia te pozwalają na szybką i wygodną interakcję z klientami i sprzedaż, olśniewając klientów funkcjami dotykowymi i nowoczesną stylistyką.

Zmodernizuj komputery i zwiększ zysk

Przechodząc na system Windows* 10 Pro, możesz ograniczyć koszty i zwiększyć wydajność pracy, zastępując stary sprzęt nowymi komputerami z najnowszymi procesorami Intel® Core™ ósmej generacji.

Rozwijaj działalność dzięki nowym komputerom

Efektywnie wykorzystaj migrację

Koniec wsparcia technicznego dla systemu Windows 7 przypada na styczeń 2020 roku. Nadszedł właściwy moment, aby zwiększyć wydajność pracy przez przejście na nowe komputery.

Zobacz oszczędności z wymiany komputerów

Informacje o produktach i wydajności

1

TYLKO PROCESORY INTEL® CORE™ i5 KBL-R ÓSMEJ GENERACJI Z SERII U DO URZĄDZEŃ PRZENOŚNYCH; Zwiększ wydajność komputera o 40%, korzystając z procesorów Intel® Core™ ósmej generacji zamiast procesorów siódmej generacji.; Oprogramowanie i obciążenia wykorzystane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane pod kątem wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®. Testy wydajności, takie jak SYSmark* i MobileMark*, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, komponentów, oprogramowania, operacji i funkcji. Jakakolwiek zmiana wyżej wymienionych czynników może spowodować uzyskanie innych wyników. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz innymi testami wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.intel.pl/benchmarks. Wyniki testów (lub wyniki szacunkowe) uzyskano przed instalacją najnowszych poprawek oprogramowania i aktualizacji oprogramowania sprzętowego, które służą do likwidacji luk w zabezpieczeniach określanych mianem „Spectre” i „Meltdown”. Po zainstalowaniu tych aktualizacji wyniki te mogą nie mieć zastosowania do posiadanego urządzenia lub systemu.

Zwiększ wydajność komputera o 40%, korzystając z procesorów Intel® Core™ ósmej generacji zamiast procesorów siódmej generacji.

Zgodnie z wynikami testu SYSmark* 2014 SE (Second Edition) na platformie referencyjnej firmy Intel: procesor Intel® Core™ i7-8550U, PL1 = 15 W TDP, 4 rdzenie / 8 wątków, przyspieszenie do 4,0 GHz, pamięć RAM: 8 GB DDR4-2400, pamięć masowa: dysk Intel SSD 600p, grafika Intel® UHD Graphics 620, system operacyjny: Windows* 10 w porównaniu z procesorem Intel® Core™ i7-7500U, PL1 = 15 W TDP, 2 rdzenie / 4 wątki, przyspieszenie do 3,5 GHz, pamięć RAM: 8 GB DDR4-2133, pamięć masowa: dysk Intel SSD 600p, grafika Intel® HD Graphics 620, system operacyjny: Windows* 10.

Wyniki są oparte na testach z 31 stycznia do 9 lutego 2018 r. i mogą nie uwzględniać wszystkich publicznie dostępnych aktualizacji zabezpieczeń. Więcej informacji zawiera zastrzeżenie dotyczące konfiguracji. Żaden produkt nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa.

Intel, logo Intel, Intel® Core™ i Intel® Optane™ są znakami towarowymi firmy Intel Corporation lub jej spółek zależnych w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach.

*Inne nazwy oraz marki mogą być przedmiotem praw ich właścicieli.