Uaktualnij system operacyjny bez obaw dzięki nowym komputerom. Na co czekasz?

Czy Twoja firma uaktualniła już system operacyjny do wersji Windows* 10 Pro? Jeśli nie, warto już teraz rozważyć migrację, ponieważ w styczniu 2020 r. system Windows* 7 przestanie być wspierany.

Na szczęście istnieje inteligentne i wygodne rozwiązanie: przejście na nowy system operacyjny za pomocą nowych komputerów. Nowy komputer ze sprzętem Intel® — na przykład procesorem Intel® Core™ ósmej generacji i pamięcią Intel® Optane™ — zapewnia ogromny skok wydajności w porównaniu ze starszymi urządzeniami1.

Decydując się na nowe urządzenia z systemem Windows* 10 Pro, wyposażone w procesory Intel® Core™ ósmej generacji i pamięć Intel® Optane™, możesz liczyć na znaczący wzrost wydajności – w tym nawet 2,5 razy wyższą wydajność w porównaniu z 5-letnim komputerem2. Co więcej, praca wielozadaniowa będzie odbywać się nawet 2,3 razy szybciej3.

Taka inwestycja będzie również korzystna dla firmy. Nowe komputery z systemem Windows* 10 Pro są bezpieczniejsze, a przy tym pozwalają zaoszczędzić równowartość nawet 17 000 USD rocznie z uwagi na ich wyższą produktywność4.

Jeśli chcesz zyskać bezpieczeństwo, wydajność i urządzenia dostosowane do potrzeb swojej firmy, wykorzystaj ten moment, aby wymienić komputery na nowe.

Informacje o produktach i wydajności

1

DLA WSZYSTKICH KOMPUTERÓW STACJONARNYCH I URZĄDZEŃ PRZENOŚNYCH Z PORTAMI THUNDERBOLT™ 3; Przenoś ogromne pliki, obrazy i filmy nawet 8 razy szybciej dzięki portowi Thunderbolt™ 3 w porównaniu z tradycyjnym portem USB 3.0; Przenoś ogromne pliki, obrazy i filmy nawet 8 razy szybciej dzięki portowi Thunderbolt™ 3 w porównaniu z tradycyjnym portem USB 3.0.

W porównaniu z innymi technologiami połączeń I/O komputera, takimi jak eSATA, USB oraz IEEE 1394 FireWire*. Wydajność zależy od konfiguracji używanego sprzętu i oprogramowania. Wymaga urządzenia wyposażonego w technologię Thunderbolt™. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.pl/content/www/pl/pl/io/thunderbolt/thunderbolt-technology-developer.html.

2

Procesor do komputerów stacjonarnych Intel® Core™ i5+ ósmej generacji z pamięcią Intel® Optane™ w porównaniu z 5-letnim komputerem; możliwa jest konieczność skorygowania wymienionych powyżej wyników w przypadku przeprowadzania dalszych testów. Wyniki te zależą od konkretnych konfiguracji platformy i obciążeń wykorzystanych w testach i mogą nie mieć zastosowania do poszczególnych komponentów, systemów komputerowych lub obciążeń użytkownika. Niekoniecznie są reprezentatywne dla innych testów, a wyniki innych testów mogą wskazywać większy lub mniejszy wpływ zabezpieczeń.

Oprogramowanie i obciążenia wykorzystane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane pod kątem wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®. Testy wydajności, takie jak SYSmark* i MobileMark*, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, komponentów, oprogramowania, operacji i funkcji. Jakakolwiek zmiana wyżej wymienionych czynników może spowodować uzyskanie innych wyników. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz innymi testami wydajności. Więcej szczegółowych informacji na temat wydajności i testów porównawczych można znaleźć na stronie http://www.intel.pl/benchmarks.

W oparciu o wynik testu reakcji SYSmark* 2014 SE Responsiveness Subscore, porównującego procesor Intel® Core™ i5 8400 ósmej generacji (z modułem pamięci Intel® Optane™ 16 GB) z procesorem Intel® Core™ i5-3330 (jedynie z HDD).

Wyniki są oparte na testach z 31 stycznia do 9 lutego 2018 r. i mogą nie uwzględniać wszystkich publicznie dostępnych aktualizacji zabezpieczeń. Więcej informacji zawiera zastrzeżenie dotyczące konfiguracji. Żaden produkt nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa.

3

PROCESORY Core i5 KBL-R ósmej generacji Z SERII U DO URZĄDZEŃ PRZENOŚNYCH; 2,3-krotnie większa wydajność pracy wielozadaniowej; Oprogramowanie i obciążenia wykorzystane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane pod kątem wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®. Testy wydajności, takie jak SYSmark* i MobileMark*, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, komponentów, oprogramowania, operacji i funkcji. Jakakolwiek zmiana wyżej wymienionych czynników może spowodować uzyskanie innych wyników. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz innymi testami wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.intel.pl/benchmarks. Wyniki testów (lub wyniki szacunkowe) uzyskano przed instalacją najnowszych poprawek oprogramowania i aktualizacji oprogramowania sprzętowego, które służą do likwidacji luk w zabezpieczeniach określanych mianem „Spectre” i „Meltdown”.

Po zainstalowaniu tych aktualizacji wyniki te mogą nie mieć zastosowania do posiadanego urządzenia lub systemu. Zrób więcej dzięki nawet 2,3-krotnie większej wydajności pracy wielozadaniowej w zadaniach biznesowych w porównaniu z wydajnością Twojego 5-letniego komputera.

W oparciu o wynik uzyskany w zastosowaniach biurowych i podczas wykonywania wielu zadań jednocześnie na platformie referencyjnej firmy Intel.

Wyniki są oparte na testach z 31 stycznia do 9 lutego 2018 r. i mogą nie uwzględniać wszystkich publicznie dostępnych aktualizacji zabezpieczeń. Więcej informacji zawiera zastrzeżenie dotyczące konfiguracji. Żaden produkt nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa.

4

W oparciu o ankietę internetową z 2018 roku zleconą przez firmę Intel i przeprowadzoną przez firmę J.Gold Associates, LLC, w której udział wzięło 3297 respondentów z małych przedsiębiorstw w 16 krajach. Celem ankiety była ocena wyzwań i kosztów związanych z wdrażaniem starszych komputerów. Respondenci oszacowali, że w przypadku komputerów ponadpięcioletnich pracownicy będą o 29% mniej wydajni – przy założeniu, że przeciętne wynagrodzenie pracownika wynosi 60 tysięcy dolarów, koszt utraconej wydajności wyniesie 17 tysięcy dolarów. Aby zapoznać się ze statystykami i pełnym raportem, odwiedź tę stronę.

Intel, logo Intel, Intel Core, Intel. Experience What's Inside, logo Intel. Experience What's Inside, Intel Inside, logo Intel Inside oraz Intel Optane są znakami towarowymi Intel Corporation lub jej podmiotów zależnych w Stanach Zjednoczonych oraz/lub w innych krajach.

*Inne nazwy oraz marki mogą być przedmiotem praw ich właścicieli.