Uaktualnij system operacyjny bez obaw dzięki nowym komputerom. Na co czekasz?

Czy Twoja firma uaktualniła już system operacyjny do wersji Windows* 10 Pro? Jeśli nie, warto już teraz rozważyć migrację – w styczniu 2020 r. system Windows 7 przestanie być wspierany.

Na szczęście istnieje inteligentne i wygodne rozwiązanie: przejście na nowy system operacyjny za pomocą nowych komputerów. Nowy komputer z podzespołami firmy Intel – takimi jak procesory Intel® Core™ ósmej generacji i pamięć Intel® Optane™ – zapewnia ogromny skok wydajności w porównaniu ze starszymi urządzeniami.1

Decydując się na nowe urządzenia z systemem Windows* 10 Pro, wyposażone w procesory Intel® Core™ ósmej generacji i pamięć Intel® Optane™, możesz liczyć na znaczący wzrost wydajności – w tym nawet 2,5 razy wyższą wydajność w porównaniu z 5-letnim komputerem.2 Co więcej, praca wielozadaniowa będzie odbywać się nawet 2,3 razy szybciej.3

Taka inwestycja będzie również korzystna dla firmy. Nowe komputery z systemem Windows* 10 Pro są bezpieczniejsze, a przy tym pozwalają zaoszczędzić równowartość nawet 17 000 USD rocznie z uwagi na ich wyższą produktywność.4

Jeśli chcesz zyskać bezpieczeństwo, wydajność i urządzenia dostosowane do potrzeb swojej firmy, wykorzystaj ten moment, aby wymienić komputery na nowe.

Zmodernizuj komputery i zwiększ zysk

Przechodząc na system Windows* 10 Pro, możesz ograniczyć koszty i zwiększyć wydajność pracy, zastępując stary sprzęt nowymi komputerami z najnowszymi procesorami Intel® Core™ ósmej generacji.

Rozwijaj działalność dzięki nowym komputerom

Znajdź komputery spełniające potrzeby firmy

Niezależnie od branży na system Windows* 10 Pro najlepiej jest przejść przez zakup nowych komputerów.

Rozwijaj działalność dzięki nowym komputerom

Informacje o produktach i wydajności

1

DLA WSZYSTKICH KOMPUTERÓW STACJONARNYCH I URZĄDZEŃ PRZENOŚNYCH Z PORTAMI THUNDERBOLT™ 3; Przenoś ogromne pliki, obrazy i filmy nawet 8 razy szybciej dzięki portowi Thunderbolt™ 3 w porównaniu z tradycyjnym portem USB 3.0; Przenoś ogromne pliki, obrazy i filmy nawet 8 razy szybciej dzięki portowi Thunderbolt™ 3 w porównaniu z tradycyjnym portem USB 3.0.

W porównaniu z innymi technologiami połączeń I/O komputera, takimi jak eSATA, USB oraz IEEE 1394 FireWire*. Wydajność zależy od konfiguracji używanego sprzętu i oprogramowania. Wymaga urządzenia wyposażonego w technologię Thunderbolt™. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.pl/content/www/pl/pl/io/thunderbolt/thunderbolt-technology-developer.html.

2

Platforma Intel® Core™ i5+ ósmej generacji z pamięcią Intel® Optane™ w porównaniu ze starym, 5-letnim komputerem; Wyniki testów przedstawione powyżej mogą się zmieniać w miarę przeprowadzania kolejnych testów. Wyniki te zależą od konkretnych konfiguracji platformy i obciążeń wykorzystanych w testach i mogą nie mieć zastosowania do poszczególnych komponentów, systemów komputerowych lub obciążeń użytkownika. Niekoniecznie są reprezentatywne dla innych testów, a wyniki innych testów mogą wskazywać większy lub mniejszy wpływ zabezpieczeń.

Oprogramowanie i obciążenia wykorzystane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane pod kątem wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®. Testy wydajności, takie jak SYSmark* i MobileMark*, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, komponentów, oprogramowania, operacji i funkcji. Jakakolwiek zmiana wyżej wymienionych czynników może spowodować uzyskanie innych wyników. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz innymi testami wydajności. Więcej szczegółowych informacji na temat wydajności i testów porównawczych można znaleźć na stronie http://www.intel.pl/benchmarks.

W oparciu o wynik uzyskany za pomocą narzędzia SYSmark* 2014 SE (Responsiveness Subscore), porównującego komputer z procesorem Intel® Core™ i5+ 8400 ósmej generacji (z modułem pamięci Intel® Optane™ 16 GB) oraz komputer z procesorem Intel® Core™ i5-3330 ósmej generacji (z samym dyskiem twardym).

Wyniki są oparte na testach z 31 stycznia do 9 lutego 2018 r. i mogą nie uwzględniać wszystkich publicznie dostępnych aktualizacji zabezpieczeń. Więcej informacji zawiera zastrzeżenie dotyczące konfiguracji. Żaden produkt nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa.

3

PROCESORY Core i5 KBL-R ósmej generacji Z SERII U DO URZĄDZEŃ PRZENOŚNYCH; 2,3-krotnie większa wydajność pracy wielozadaniowej; Oprogramowanie i obciążenia wykorzystane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane pod kątem wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®. Testy wydajności, takie jak SYSmark* i MobileMark*, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, komponentów, oprogramowania, operacji i funkcji. Jakakolwiek zmiana wyżej wymienionych czynników może spowodować uzyskanie innych wyników. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz innymi testami wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.intel.pl/benchmarks. Wyniki testów (lub wyniki szacunkowe) uzyskano przed instalacją najnowszych poprawek oprogramowania i aktualizacji oprogramowania sprzętowego, które służą do likwidacji luk w zabezpieczeniach określanych mianem „Spectre” i „Meltdown”.

Po zainstalowaniu tych aktualizacji wyniki te mogą nie mieć zastosowania do posiadanego urządzenia lub systemu. Zrób więcej dzięki nawet 2,3-krotnie większej wydajności pracy wielozadaniowej w zadaniach biznesowych w porównaniu z wydajnością Twojego 5-letniego komputera.

W oparciu o wynik uzyskany w zastosowaniach biurowych i podczas wykonywania wielu zadań jednocześnie na platformie referencyjnej firmy Intel.

Wyniki są oparte na testach z 31 stycznia do 9 lutego 2018 r. i mogą nie uwzględniać wszystkich publicznie dostępnych aktualizacji zabezpieczeń. Więcej informacji zawiera zastrzeżenie dotyczące konfiguracji. Żaden produkt nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa.

4

W oparciu o ankietę internetową z 2018 roku zleconą przez firmę Intel i przeprowadzoną przez firmę J.Gold Associates, LLC, w której udział wzięło 3297 respondentów z małych przedsiębiorstw w 16 krajach. Celem ankiety była ocena wyzwań i kosztów związanych z wdrażaniem starszych komputerów. Respondenci oszacowali, że w przypadku komputerów ponadpięcioletnich pracownicy będą o 29% mniej wydajni – przy założeniu, że przeciętne wynagrodzenie pracownika wynosi 60 tysięcy dolarów, koszt utraconej wydajności wyniesie 17 tysięcy dolarów. Aby zapoznać się ze statystykami i pełnym raportem, odwiedź tę stronę.

Intel, logo Intel, Intel® Core™, Intel. Liczy się to co w środku, logo Intel. Liczy się to co w środku, Intel Inside®, logo Intel Inside® oraz Intel® Optane™ są znakami towarowymi firmy Intel Corporation lub jej spółek zależnych w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach.

*Inne nazwy oraz marki mogą być przedmiotem praw ich właścicieli.