Pomoc dla twórców oprogramowania dzięki hybrydowej chmurze obliczeniowej

Rozwój i ewolucja możliwości IT.

Firma Forrester Consulting przeprowadziła niedawno badanie mające na celu ocenę przyjęcia chmury hybrydowej przez decydentów ds. informatycznych w organizacjach na całym świecie. Poniższej przedstawiono wyniki badań, pojawiające się trendy i rekomendacje dla strategii chmury skoncentrowanej na twórcach oprogramowania.

Zwiększenie wydajności twórców oprogramowania dzięki technologii chmury hybrydowej

Analiza firmy Forrester dotycząca przyczyn i sposobów wspierania przez organizacje produktywności twórców oprogramowania dzięki nowym możliwościom zapewnianym przez hybrydowe chmury obliczeniowe.

Przeczytaj dokument firmy Forrester ›

Seminarium internetowe na temat sukcesu twórców oprogramowania

Posłuchaj, jak Chris Gardner omawia wyniki badań firmy Forrester, aby zrozumieć potrzeby twórców oprogramowania w zakresie szybkiego tworzenia, testowania i wdrażania aplikacji.

Obejrzyj najciekawsze fragmenty seminarium internetowego ›

                                             

W jaki sposób hybrydowa chmura obliczeniowa przynosi korzyści twórcom oprogramowania

Dowiedz się, dlaczego hybrydowa chmura obliczeniowa nie jest już luksusem, lecz stała koniecznością dla przedsiębiorstw, które chcą wspierać innowacje twórców oprogramowania.

Zapoznaj się z artykułem o korzyściach rozwiązań chmurowych

Realizacja DevOps dzięki hybrydowej chmurze obliczeniowej

Analiza firmy Forrester na temat przyczyn, dla których hybrydowa chmura obliczeniowa szybko staje się preferowanym rozwiązaniem, umożliwiającym realizację modelu DevOps i poprawę IT w przedsiębiorstwach.

Przeczytaj artykuł o DevOps

Zasoby dotyczące chmur obliczeniowych

Przetwarzanie w chmurze

Dowiedz się, jak dzięki technologii Intel® można uprościć świadczenie usług w chmurze. Poznaj podstawy przetwarzania w chmurze, zaplanuj swoje rozwiązanie, a następnie wybierz potrzebną technologię.

Więcej informacji

Spostrzeżenia na temat strategii wdrażania hybrydowych chmur obliczeniowych

Modele biznesowe ewoluują w kierunku strategii hybrydowej chmury obliczeniowej. Dowiedz się, jak Twoja firma może to uczynić dzięki informacjom od firmy Intel.

Zdobądź wiedzę techniczną na temat hybrydowej chmury obliczeniowej

Informacje o produktach i wydajności

1Źródło: „A commissioned study conducted by Forrester Consulting on behalf of Intel”, maj 2017 r. Metodologia: w tym badaniu firma Forrester przeprowadziła metodą podwójnie ślepej próby ankietę online pośród 515 decydentów z przedsiębiorstw w USA, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Japonii i Chinach, aby ocenić ich nastawienie do przyjęcia hybrydowych rozwiązań chmurowych. Baza: 515 decydentów w zakresie IT na poziomie menedżerów i wyżej w organizacjach posiadających strategie chmury obliczeniowej.