Korzyści z chmury hybrydowej w zaawansowanej analizie danych

Przeprowadź transformację cyfrową dzięki analizie nowej generacji.

Poniżej przedstawiamy spostrzeżenia firmy Intel oraz najnowsze wyniki badania firmy Forrester Consulting1 na temat tego, jak wdrażanie chmur hybrydowych zwiększa możliwości analityczne działów IT przedsiębiorstw.

Tworzenie strategii chmury hybrydowej w celu przyspieszenia rozwoju firmy

Nie istnieje jeden idealny model chmury czy zestaw usług dla każdej organizacji. Podejście „odpowiednie obciążenie we właściwym miejscu” skutkuje jednak stworzeniem strategii chmury hybrydowej, która może pomóc firmom w szybszym działaniu, wyróżnieniu się i rozwoju.

Obejrzyj film z udziałem Lisy Davis ›

Osiąganie celów związanych z analizą dzięki chmurze hybrydowej

Wyniki szczegółowego badania firmy Forrester pokazują, w jaki sposób organizacje korzystają z chmur hybrydowych, aby wspierać zaawansowane możliwości analityczne.

Przeczytaj raport analityczny

Zarządzanie danymi i ich ochrona na potrzeby analityki

Zobacz, jak przejście na infrastrukturę chmury hybrydowej może pomóc firmom w bezpieczniejszym i bardziej wydajnym prowadzeniu zaawansowanych analiz.

Przeczytaj artykuł na temat bezpieczeństwa danych

Analityka w chmurze: rozwiązywanie problemów opóźnień i braku bezpieczeństwa

Dowiedz się, jak firmy myślące przyszłościowo wykorzystują chmury hybrydowe do zmniejszenia opóźnień i zwiększenia bezpieczeństwa w zaawansowanej analizie.

Przeczytaj artykuł o analityce w chmurze

Zasoby dotyczące chmur obliczeniowych

Przetwarzanie w chmurze

Dowiedz się, jak dzięki technologii Intel® można uprościć świadczenie usług w chmurze. Poznaj podstawy przetwarzania w chmurze, zaplanuj swoje rozwiązanie, a następnie wybierz potrzebną technologię.

Więcej informacji

Pomoc dla twórców oprogramowania dzięki hybrydowej chmurze obliczeniowej

Zapoznaj się z analizą firmy Forrester Consulting i dowiedz się, jak przedsiębiorstwa podnoszą potencjał infrastruktury IT i zapewniają pomoc dla twórców oprogramowania dzięki hybrydowej chmurze obliczeniowej.

Więcej informacji

Informacje o produktach i wydajności

1 Badanie przeprowadzone przez firmę Forrester Consulting na zlecenie firmy Intel w okresie od maja 2017 r. do stycznia 2018 r. Metodologia: firma Forrester przeprowadziła trzy globalne badania procesów podejmowania decyzji w obszarach chmury hybrydowej, transformacji IT i analizy. Baza: 1759 osób decyzyjnych z przedsiębiorstw z branży IT na terenie USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Japonii, Indii i Chin