Korzyści z chmury hybrydowej w zaawansowanej analizie danych

Przeprowadź transformację cyfrową dzięki analizie nowej generacji.

Poniżej przedstawiamy spostrzeżenia firmy Intel oraz najnowsze wyniki badania firmy Forrester Consulting1 na temat tego, jak wdrażanie chmur hybrydowych zwiększa możliwości analityczne działów IT przedsiębiorstw.

Tworzenie strategii chmury hybrydowej w celu przyspieszenia rozwoju firmy

Nie istnieje jeden idealny model chmury czy zestaw usług dla każdej organizacji. Podejście „odpowiednie obciążenie we właściwym miejscu” skutkuje jednak stworzeniem strategii chmury hybrydowej, która może pomóc firmom w szybszym działaniu, wyróżnieniu się i rozwoju.

Obejrzyj film z udziałem Lisy Davis ›

Osiąganie celów związanych z analizą dzięki chmurze hybrydowej

Wyniki szczegółowego badania firmy Forrester pokazują, w jaki sposób organizacje korzystają z chmur hybrydowych, aby wspierać zaawansowane możliwości analityczne.

Przeczytaj raport analityczny

Informacje o produktach i wydajności

1 Badanie przeprowadzone przez firmę Forrester Consulting na zlecenie firmy Intel w okresie od maja 2017 r. do stycznia 2018 r. Metodologia: firma Forrester przeprowadziła trzy globalne badania procesów podejmowania decyzji w obszarach chmury hybrydowej, transformacji IT i analizy. Baza: 1759 osób decyzyjnych z przedsiębiorstw z branży IT na terenie USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Japonii, Indii i Chin