Technologia przetwarzania w chmurze

Wydajność i niezawodność wspierające rozwój działalności

Nie wszystkie chmury są takie same. Technologia Intel® Cloud, zestaw technologii wbudowanych w procesorach Intel Xeon® najnowszej generacji, zapewnia niezbędną wydajność i ochronę dzięki funkcjom, które usprawniają przenoszenie, przetwarzanie i ochronę danych w chmurze.

Program „Powered by Intel Cloud Technology” ułatwia wybranie – z szerokiej oferty – usług opracowanych przez dostawców usług przetwarzania w chmurze (CSP) i zoptymalizowanych specjalnie pod kątem procesorów Intel®. W rezultacie otrzymuje się do dyspozycji elastyczną, skalowalną chmurę o niezawodnej mocy i możliwościach w zakresie obsługi najbardziej zaawansowanych zadań przetwarzania danych.

Poznaj źródło mocy chmury publicznej

Wdrożenie przetwarzania w chmurze nie budzi obaw, kiedy wiadomo, że w chmurze publicznej korzysta się z tej samej technologii co w centrum przetwarzania danych. Poznaj konkretne technologie Intel® w zakresie przetwarzania w chmurze, które podnoszą wydajność i bezpieczeństwo Twojej firmy.

Dowiedz się więcej o programie „Powered by Intel® Cloud Technology” (3:56) ›

Wybierz wydajność i ochronę 

Oznaczenie „Powered by Intel Cloud Technology” ułatwia wyszukanie dostawców usług przetwarzania w chmurze wykorzystujących oryginalne procesory Intel oraz dostarczających rozwiązania o wysokiej jakości, niezawodności i najlepszej w branży wydajności.

Dowiedz się, jak chmura publiczna może pomóc Twojej firmie (4:11) ›

 

Jak będzie wyglądać przyszłość centrów przetwarzania danych?

Futurysta Steve Brown opisuje potencjał technologii wspomaganej przez centra przetwarzania danych nowej generacji, w których infrastrukturę zmodernizowano pod kątem wdrożeń rozwiązań chmurowych, a aplikacje zoptymalizowano pod kątem świadczenia usług przetwarzania w chmurze.

Zobacz potencjał centrów przetwarzania danych nowej generacji (3:32) ›

SZUKASZ ROZWIĄZAŃ DLA SWOJEJ FIRMY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM PARTNEREM.

Dostawca kompleksowych rozwiązań IT dla firm.
Tel.: 22 244 13 98, e-mail: doradcyIT@onesystem.pl

Dowiedz się więcej

Inicjatywy w zakresie rozwiązań przetwarzania w chmurze

Łatwo znajdź odpowiedniego dostawcę usług w chmurze, korzystając z narzędzia Intel® Cloud Finder (Intel® CF) udostępniającego dane dostawców usług z całego świata.

Znajdź dostawcę usług przetwarzania w chmurze

Zapoznaj się z zasobami Intel® Cloud Builders, w których znajdziesz przykładowe architektury ułatwiające stworzenie wydajnego i bezpiecznego środowiska przetwarzania w chmurze.

Zacznij tworzyć swoją chmurę prywatną

Firma Intel przyspiesza projektowanie otwartych i współpracujących ze sobą rozwiązań przetwarzania w chmurze poprzez partnerstwo z najważniejszymi grupami branżowymi, takimi jak Open Data Center Alliance (ODCA).

Dowiedz się więcej o Open Data Center Alliance