Dowiedz się, w jaki sposób usługi chmur publicznych mogą poprawić sprawność

Chmury publiczne umożliwiają firmom wykorzystanie chmur przez „wynajmowanie” pojemności i obsługiwanie prac i aplikacji za pośrednictwem dostawcy usług przetwarzania w chmurze.

Znajdź najlepszą chmurę publiczną dla swoich potrzeb

Chmura publiczna, która wykorzystuje wysoce wydajne technologie infrastruktury, jak np. Intel® Cloud, zwiększa wydajność, przyspiesza zakończenie prac i poprawia bezpieczeństwo.

Dowiedz się, dlaczego technologia Intel® ma znaczenie dla chmur publicznych

Publiczna chmura oparta na procesorze Intel® zapewnia ochronę poufnych danych i wydajność, dzięki której uzyskasz skalowalność, sprawność i moc potrzebne do wykorzystania dodatkowych usług chmury.

Obejrzyj film przedstawiający chmurę publiczną (4:11) ›

Podstawy

10 zagadnień dotyczących przetwarzania w chmurze, z którymi powinien zapoznać się każdy kierownik działu informatyki, aby skutecznie realizować przyjętą strategię.

Wyświetl przewodnik dotyczący strategii przetwarzania w chmurze (2 strony)

Sprawdź, czy obniżenie kosztów i odciążenie procesów zarządzania codziennymi aplikacjami sprawia, że chmura publiczna będzie najlepszym modelem świadczenia usług dla Twojej organizacji.

Obejrzyj film przedstawiający niezbędne informacje o chmurze (3:28)

Wykorzystaj podejście ukierunkowane na usługi w planowaniu strategii wdrożenia chmury za pomocą tego krótkiego przewodnika usprawniającego współpracę z innymi firmami mającą na celu opracowanie skutecznej strategii.

Przeczytaj przewodnik dotyczący usług w chmurze (1 strona)

Firmy Cisco i Intel wskazują 10 najważniejszych zmian w zakresie użytkowych rozwiązań komputerowych na każdym poziomie.

Przeczytaj podsumowanie dotyczące 10 najważniejszych zmian (7 stron)

Planowanie zasobów

Poznaj praktyczne porady dotyczące wykorzystania chmury w celu ekonomicznego wspierania procesów przechowywania i analizowania dużych zbiorów danych.

Przeczytaj podsumowanie dotyczące chmury obsługującej duże zbiory danych (12 stron)

Sprawdź, jak udostępnienie platformy jako usługi może stymulować pomysłowość deweloperów i zapewnić idealną platformę do tworzenia aplikacji dla urządzeń przenośnych.

Przeczytaj raport dotyczący platformy jako usługi (12 stron)

Rozwiązania i możliwości technologiczne

Wybierz dostawcę usług w chmurze, który optymalizuje oferowane rozwiązania pod kątem procesorów marki Intel® i korzysta z technologii chmury Intel®, aby zapewnić niezawodną, wysokowydajną i bezpieczną chmurę.

Dowiedz się więcej na temat technologii chmury

Łatwo znajdź odpowiedniego dostawcę usług w chmurze, korzystając z narzędzia Intel® Cloud Finder udostępniającego dane dostawców usług z całego świata.

Znajdź dostawcę usług w chmurze

Za pomocą narzędzia wyszukiwania udostępnionego przez grupę Open Data Center Alliance znajdź przydatne modele użytkowania wykorzystywane w innych przedsiębiorstwach.

Wyszukaj modele użytkowania

W programie Intel® Chip Chat rozmawiamy z gośćmi CenturyLink* Cloud na temat platform IaaS, które zapewniają chmury publiczne i prywatne, oraz o uruchamianiu wysoce wydajnej platformy chmury.

Posłuchaj nagrania Intel® Chip Chat (8:22)

Firmy Amazon* Web Services i Intel podejmują współpracę, aby udostępnić profesjonalne informacje, narzędzia i zasoby, które pomogą w podejmowaniu lepszych decyzji dotyczących aplikacji chmur.

Zobacz porady na temat chmur

Wywiady

Conversations