Dołącz do naszej społeczności talentów

Intel praca

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Eventy

Najbliższe targi pracy i wydarzenia podczas których można nas spotkać!

Konkursy

Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody!

Hot Jobs

Aby obejrzec wszystkie dostepne stanowiska, wejdz na intel.com/jobs.

Dowiedz się więcej

Dołącz do firmy Intel

DLACZEGO INTEL?

Dowiedz się, dlaczego nasi pracownicy wybrali firmę Intel.

CO CIĘ ZASKOCZYŁO?

Dowiedz się, co zaskoczyło naszych pracowników, gdy do nas dołączyli.

CO LUBIĘ W FIRMIE INTEL?

Posłuchaj, co nasi pracownicy cenią w firmie Intel.

DZIEŃ W PRACY

Dowiedz się, jak wygląda zwykły dzień w pracy w gdańskim oddziale firmy Intel.

TECHNOLOGIE KTÓRE TWORZYMY

Nasz firmware uruchamia serwer! Inicjalizuje najnowsze przełomowe funkcjonalności chip’ów Intela, aby je poprawnie przetestować i aby system operacyjny i użytkownik mogli z nich korzystać.

Skracamy czas od powstania konceptu produktu do wprowadzenia go na rynek, podnosimy jakość i bezpieczeństwo tworzonego kodu, zwiększamy przewidywalność, powtarzalność i efektywność procesu produkcji – jesteśmy devops’ami.

Jako Data Center Engineer pracuję nad najnowszymi technologiami cloudowymi (Openstack, Microsoft Azure Stack) tworząc wieloserwerowe klastry obliczeniowe, które analizuję pod kątem wydajności i możliwości optymalizacyjnych dla różnych partnerów technologicznych, poszukując codziennie jeszcze lepszych rozwiązań dla usług w chmurze.

Jestem Component ownerem sterownika zintegrowanych układów graficznych Iris i ich nadchodzących generacji. Pracowałem nad rozwojem DirectX 12 w ścisłej współpracy z firmą Microsoft. Obecnie pracuję nad rozwojem kompilatora graficznego JIT, wykorzystywanego we wszystkich obszarach związanych z generowaniem grafiki 3D, zaczynając na PC, poprzez urządzenia „smart”, a kończąc na obszarach automotive!

Internet Of Things – będziemy wszędzie, nawet w telefonach i samochodach. Dbamy o wydajność i energooszczędność układów graficznych.

Intel Xeon Phi to ekstremalnie wydajne i szybkie procesory. Moja praca polega na tym, żeby platformy klientów były w stanie tę innowacyjną technologię w pełni wykorzystać.

Automatyzujemy pracę innych inżynierów, tworzymy narzędzia korzystając z najnowszych technologii, dzięki nam, pośrednio, produkty Intela dostarczane są szybciej do klientów końcowych.

Jestem inżynierem oprogramowania w projekcie Intel Snap - jest to otwarty system telemetryczny, stworzony aby uprościć zbieranie, przetwarzanie i publikowanie wszelkiego rodzaju metryk z Data Center - od metryk sprzętowych po metryki aplikacji. Dostęp do takich danych jest kluczowy m.in. w procesach optymalizacji zużycia zasobów, rozmieszczania zadań w Data Center i znajdowania problemów wydajnościowych.

Zespół, w którym pracuję odpowiada za optymalizację wydajnościową istniejących frameworków Machine Learning’owych, takich jak Caffe. W ten sposób staramy się usprawnić pracę naukowców prowadzących badania w zakresie sztucznej inteligencji.

Mój zespół tworzy i utrzymuje narzędzie, które wspomaga większość walidacji w ITP. Korzystamy z najnowszych technologii dostępnych na rynku, a większość kodu piszemy w C#. Wielokrotnie rozwiązujemy problemy nim nasi użytkownicy są ich świadomi, a nowe walidacyjne rozwiązania piszemy i wprowadzamy w pełnej kooperacji z naszymi klientami.

Jako programista .NET pracuję nad serwisem zapewniającym bezpieczeństwo obsługi transakcji bezgotówkowych wykonywanych za pomocą terminali płatniczych. W codziennej pracy kluczowe dla mnie są zagadnienia wydajności i bezpieczeństwa aplikacji Internetowych, kryptografii oraz IoT. Dużą wagę przykładam do dobrych praktyk programowania obiektowego i zasad czystego kodu.

Nasz zespół pracuje nad najnowoczesniejszymi technologiami cloud computingu. Kontrybuujemy do clustrow opensourcowych, takich jak Kubernetes, Mesos oraz OpenStack. W naszych projektach korzystamy z najnowszej wiedzy akademickiej i z zakresu machine learning, aby wykorzystać możliwości architektury Intela do zwiększenia wydajności Data Center.

Intel CAS - przyspiesz swoje Data Center bez zmian w aplikacji. Odkryj nasze innowacyjne rozwiązania zarówno pod Linuxem jak i Windows.

W najbliższej przyszłości dyski SSD wyprą tradycyjne dyski talerzowe. Wysoka szybkość, niskie opóźnienia, mały pobór energii i odporność na wstrząsy sprawia, że klienci odczuwają realną poprawę jakości pracy na komputerze.

Pracuję jako Cloud Software Engineer w zespole rozwijającym platformę TAP. Podoba mi się to, że pracuję nad oprogramowaniem open-source - dzięki temu przyczyniam się do rozwoju community, a moja praca jest dostępna dla każdego.

RÓŻNORODNOŚĆ = INNOWACJE

W firmie Intel cenimy różnorodność i inwestujemy w nią.

Dowiedz się więcej

Proces rekrutacyjny

KROK 1
Złożenie podania o pracę przez InternetZłóż podanie na interesujące Cię stanowisko lub wypełnij formularz internetowy, aby otrzymywać informacje o stanowiskach, które mogą Cię interesować.Złóż podanie już dziś!

KROK 2
Kontakt z rekruteremJeśli Twoje kwalifikacje pasują do wybranego stanowiska, rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomości e-mail. Otrzymasz więcej informacji o stanowisku, a także pytania o doświadczenie, oczekiwania i dostępność.

KROK 3
Rozmowa technicznaPo pomyślnym ukończeniu kroku 2 zaprosimy Cię na rozmowę z zespołem technicznym. Możesz spodziewać się zadań i pytań sprawdzających Twoje umiejętności i kompetencje.

KROK 4
OfertaGratulacje! Udało Ci się przejść proces rekrutacji. Rekruter przedstawi Ci ofertę pracy.

Dołącz do firmy Intel


Zdobądź nowe doświadczenia

Oferujemy benefity:

ZDROWIE

CZAS WOLNY

FINANSE