Połącz się. Przetwarzanie. Nie ma nic prostszego.

Zalety efektywności

Czterordzeniowy procesor Intel® Atom™ to maksymalna wydajność przy minimalnym poborze energii, która sprawia, że urządzenie Intel® Compute Stick może być niezwykle małe i energooszczędne.

Odkryj korzyści

Moc i przenośność

Urządzenie Intel® Compute Stick z procesorem Intel® Core™ M zapewnia pełną funkcjonalność komputera klasy PC, skrytą w obudowie, która mieści się w kieszeni koszuli.

Odkryj moc

Poznaj potencjał obliczeniowy

Urządzenie Compute Stick z procesorem Intel® Core™ m5 vPro™ doskonale sprawdza się jako okrojony klient, urządzenie wbudowane, rozwiązanie dla służby zdrowia lub cyfrowy kiosk, gdzie najbardziej liczy się ochrona danych, niezawodność i możliwości zdalnego zarządzania.

Więcej informacji tutaj

Mobilność, wszechstronność i niewielka konstrukcja w zastosowaniach edukacyjnych.

Dowiedz się, dlaczego

Przekształć telewizor lub monitor HDMI* w komputerowe centrum rozrywki.

Więcej informacji

Możesz zmienić każdy wyświetlacz HDMI* w komputer za pomocą urządzenia wyposażonego w procesor Intel® Atom™.

Poznaj szczegóły

Stwórz platformę okrojonego klienta z użyciem dowolnego wyświetlacza i urządzenia Intel® Compute Stick.

Więcej informacji

Przekształć dowolny wyświetlacz w pełnoprawne rozwiązanie Digital Signage.

Więcej informacji

Wysoka wydajność

Pomimo niewielkich rozmiarów urządzenie Intel® Compute Stick skrywa w sobie potężne komponenty: jeden z procesorów Intel® Atom™ lub procesor Core™ M oraz do 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci masowej.

Niewielki rozmiar 

To nie „coś jak komputer”. To prawdziwy komputer. To ten sam system operacyjny, wysoka jakość grafiki i bezprzewodowa łączność, co w przypadku tradycyjnego komputera. Inne są tylko jego wymiary.

Natychmiastowa gotowość do pracy

Wyjmij urządzenie z pudełka. Podłącz do telewizora. Uruchom. Tyle wystarczy, aby zmienić dowolny telewizor lub monitor HDMI* w komputer.

Cicha praca pod obciążeniem

Kto z nas chciałby płacić za procesor, którego nie może w pełni wykorzystać? Intel® Compute Stick posiada niewielki i cichy wentylator, pozwalający osiągać wysoką wydajność bez jego przegrzewania.

Poznaj inne niezwykłe technologie

Procesory Intel® Core™ M szóstej generacji umożliwiają nieznany dotąd sposób obsługi urządzeń.

Poznaj procesory Intel® Core™ M

Ten innowacyjny procesor zapewnia maksymalną wydajność przy minimalnym poborze energii, która sprawia, że urządzenie Intel® Compute Stick może być niezwykle małe i energooszczędne.

Więcej informacji

Wyjątkowa klarowność obrazu zapewnia wspaniałe wrażenia wizualne. Komputery Intel® Compute Stick obsługują rozdzielczość HD zarówno w przypadku filmów, gier czy zdjęć.

Poznaj możliwości grafiki HD

Uzyskaj wielokanałowy dźwięk wysokiej jakości bez dedykowanej karty dźwiękowej. Dzięki tej technologii otrzymasz niezrównane wrażenia odsłuchowe.

Daj się wciągnąć

Urządzenia z procesorami Intel zapewniają płynniejszą pracę wielozadaniową, krótsze czasy uruchamiania oraz lepsze narzędzia do zarządzania w systemie Windows® 10.

Dowiedz się więcej

Bezpłatna aplikacja dla systemów Android* i iOS* pozwala bezprzewodowo połączyć urządzenie Intel® Compute Stick ze smartfonem lub tabletem, które posłużą jako mysz i klawiatura.

Weź inicjatywę w swoje ręce

Podobne filmy

Zobacz, jak łatwo możesz skonfigurować urządzenie Intel® Compute Stick.

Obejrzyj film

Poznaj możliwości pierwszych urządzeń Compute Stick z procesorami Intel® Core™ M – przydatnych w pokojach konferencyjnych, w opiece zdrowotnej czy jako przenośne środowiska pracy – zdolnych do obsługi funkcji systemu Windows® 10 oraz wyposażonych w szybką łączność bezprzewodową, 3 porty USB i wbudowany moduł Bluetooth®.

Obejrzyj film

Sprawdź, jak łatwo możesz skonfigurować urządzenie Intel® Compute Stick z procesorem Intel® Core™ m3. Dzięki 3 portom USB z łatwością podłączysz niezbędne urządzenia peryferyjne.

Obejrzyj film

Udostępniaj wszystkie swoje ulubione programy TV, muzykę i to co lubisz na dużym ekranie! Intel® Compute Stick to mały komputer o wielkości paczki gumy do żucia – mieści się w kieszeni i działa w trybie plug and play wszędzie, gdzie chcesz.

Obejrzyj film

Urządzenie Intel® Compute Stick mieści się w dłoni, jednak jego wnętrze jest naprawdę niezwykłe. Do dyspozycji otrzymujesz czterordzeniowy procesor Intel® Atom™ oraz możliwość wyboru systemu operacyjnego: Windows* 8.1 z usługą Bing lub Ubuntu* 14.04 LTS.

Obejrzyj film

Z urządzeniem Intel® Compute Stick przekształcisz dowolny wyświetlacz HDMI* w funkcjonalny komputer. Ta niewielka konstrukcja skrywa w sobie wydajność pozwalającą na wykonywanie pracy, strumieniowe pobieranie filmów w rozdzielczości 1080p oraz przeglądanie sieci dzięki wbudowanej łączności Wi-Fi.

Obejrzyj film

xTV Now* z urządzeniem Intel® Compute Stick pozwala zmienić dowolny telewizor HDMI* w interaktywne rozwiązanie Digital Signage. Klienci mogą podłączać do niego swoje urządzenia przenośne i pobierać na nie wyświetlaną zawartość.

Obejrzyj film