Nowa generacja kart graficznych, multimediów i wyświetlaczy firmy Intel zapewnia znaczącą poprawę wydajności z generacji 1. Udoskonalenia te umożliwiają lepsze wykorzystanie produktów dla klientów z branży takich jak handel detaliczny, opieka zdrowotna i inteligentne miasta.

Dokumentacji


Uzyskaj dokumenty projektowe związane z grafiką, mediami i technologiami wyświetlania IoT.

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden produkt ani komponent nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie https://www.intel.pl.

2

Wydajność różni się w zależności od użytkowania, konfiguracji i innych czynników. Dowiedz się więcej na stronie www.Intel.com/PerformanceIndex.

Powyższe informacje oryginalnej treści są przedstawione dla Twojej wygody za pomocą tłumaczenia ludzkiego i komputerowego. Materiały te należy traktować jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli chcesz wyświetlić stronę w języku angielskim, kliknij ikonę znajdującą się po lewej stronie. Wyświetl w języku angielskim