Firma Intel oferuje różne źródła obliczeniowe sztucznej inteligencji, od procesorów po akceleratory AI, które obsługują zróżnicowane zastosowania klientów w różnych1.

Oferta Intel® AI Compute

Firma Intel dysponuje ofertą produktów do obliczeń OPARTYCH na AI. Obejmuje ona procesory i karty graficzne skoncentrowane na obciążeniu pracy, a także programowalne komponenty i akceleratory głębokiego uczenia.

Przepływ pracy oprogramowania do wnioskowania AI przy użyciu OpenVINO™

Poznaj Intel® Distribution narzędzi OpenVINO™ narzędzi. Wykorzystaj w pełni potencjał AI i technologii wizyjnej na wielu architekturach ® Intel®, aby umożliwić nowe i udoskonalone przypadki użycia w o ochronie zdrowia, naukach przyrodniczych, handlu detalicznym, przemyśle i wielu innych.

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden produkt ani komponent nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie https://www.intel.pl.

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.