Firma Intel oferuje różne źródła obliczeniowe sztucznej inteligencji, od procesorów do specjalnie stworzonych akceleratorów AI, aby wspierać różne zastosowania klientów w różnych segmentach IoT1.

Oferta systemów obliczeniowych Intel® AI

Firma Intel dysponuje ofertą produktów do obliczeń AI, od produktów opartych na obciążeniach roboczych procesorów i procesorów graficznych po programowalne komponenty i akceleratory głębokiego uczenia.

Przepływ pracy oprogramowania do wnioskowania AI przy użyciu OpenVINO™

Poznaj Dystrybucja Intel® zestawu narzędzi OpenVINO™. Wykorzystaj w pełni potencjał SI i technologii rozpoznawania obrazów w różnych architekturach firmy Intel®, aby umożliwić nowe i ulepszone zastosowania w opiece medycznej i naukach przyrodniczych, handlu detalicznym, przemyśle i wielu innych.

Polecane platformy

Technologie IoT

Przeglądaj powiązane technologie, które pozwalają na gromadzenie większej ilości danych, analizowanie ich szybciej i szybsze działanie.

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden produkt ani komponent nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie https://www.intel.pl.

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.