Wraz ze skalą urządzeń IoT, zarządzanie stanem urządzeń może mieć wiele przeszkód w terminowym zarządzaniu, przy jednoczesnym utrzymaniu niskich całkowitych kosztów utrzymania. Jako partner firmy Intel klienci mogą dostarczać wysokowydajne rozwiązania, które można monitorować i zarządzać zdalnie, a także pomagać w rozwoju firmy.

Zarządzanie dzięki firmie Intel

Obsługa urządzeń przez różne cykle życia i zarządzanie nimi jest niezwykle ważne, dopóki nie dotrą do końca cyklu eksploatacji. Dzięki możliwościom zdalnym zarządzanie urządzeniami podłączonymi do sieci może pomóc Ci zaoszczędzić na kosztach i pracy, nawet dla urządzeń w trudno dostępnych lokalizacjach.

Firma Intel oferuje technologie, które można elastycznie zintegrować z szeroką gamą end-end-manageability.

Łatwe zarządzanie cyklem życia platformy

Intel® Secure Device Onboard (Intel® SDO)

Automatyzacja uwierzytelniania, udostępniania i konfigurowania urządzenia końcowego podczas wdrażania w terenie bez dotknięcia.

Zarządzanie poza pasmem

Monitoruj urządzenie i zdalnie napraw problemy, nawet gdy system operacyjny nie odpowiada( Intel® AMT i możesz nimi zarządzać po wejściu po opakowaniu).

Intel® In-Band Manageability

Zdalne monitorowanie urządzenia i aktualizowanie oprogramowania i oprogramowania sprzętowego urządzenia.

Zasoby do zarządzania

Dokumentacji

Uzyskaj dokumenty projektowe, sterowniki, arkusze danych, informacje prasowe i inne informacje.

Przeglądaj dokumentację

Intel vPro® dla sprzedaży detalicznej

Zdalne odnajdywanie, naprawianie i ochrona sieciowych urządzeń komputerowych

Dowiedz się więcej

Rozwiązania do sprzedaży detalicznej

Zdalne zarządzanie inteligentnymi urządzeniami podłączonymi do sieci w celu poprawy komfortu obsługi klienta i obniżenia kosztów.

Dowiedz się więcej

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden produkt ani komponent nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie https://www.intel.pl.

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.