Uwolnij kreatywność

Gdy wyobraźnia i inspiracje biorą górę, zadbaj o właściwe narzędzia, dzięki którym zdołasz wyrazić siebie. Komputery stacjonarne z najnowszymi procesorami Intel® Core™ siódmej generacji są niezwykle szybkie w porównaniu z Twoim starszym komputerem, dzięki czemu znacznie lepiej radzą sobie w czasie komponowania muzyki, retuszowania zdjęć i konwertowania domowych filmów. Duże, hipnotyzujące ekrany ułatwiają pracę i budzą każdą zawartość do życia, a niezwykła wydajność urządzeń pozwala zaoszczędzić cenny czas.

Daj upust swojej wyobraźni z pomocą ekstremalnej wydajności – możesz edytować projekty, poprawiać zdjęcia, renderować efekty i komponować muzykę, jednocześnie przesyłając najnowszą wersję do serwisu YouTube. Procesory Intel® Core™ z serii X z łatwością sprostają najbardziej wymagającym obciążeniom roboczym – w tym obsłudze obrazu w 4K, wirtualnej rzeczywistości i filmom 360°.

Uwolnij swoją kreatywność ›

Wykonuj ekstremalną liczbę zadań jednocześnie ›

Nowe możliwości grania w gry

Zagraj w spektakularne gry i pokonaj przeciwników dzięki umiejętnościom, szybkości i najwyższej wydajności. Komputery stacjonarne z procesorami Intel® Core™ siódmej generacji to niezwykle szybka praca, wciągające wrażenia użytkowe oraz wyrazista grafika, która sprosta potrzebom najbardziej wymagających tytułów.

Dzięki obsłudze czterech zewnętrznych kart graficznych, wirtualnej rzeczywistości i rozdzielczości 4K UHD urządzenia z procesorami Intel® Core™ z serii X pozwolą Ci utrzymać przewagę nad przeciwnikami. Kamera Intel® RealSense™ pozwala kierować całą drużyną, prowadzić transmisje na żywo lub rejestrować rozrywkę do późniejszego udostępnienia. Jeśli zdecydujesz się ponadto na niezwykle szybki dysk Intel SSD1 najwyższej jakości, otrzymasz także krótsze czasy ładowania2, dzięki którym nikt nie będzie mógł się z Tobą mierzyć.

Zwiększ moc obliczeniową ›

Osiągnij wydajność na poziomie gwiazd e-sportu ›

Podobne produkty i technologie

Odpowiednie połączenie sprzętu i oprogramowania pozwala zwiększyć wydajność pojedynczego rdzenia – rozwiązanie wykrywa najszybszy rdzeń procesora i przypisuje mu najbardziej krytyczne obciążenia robocze.

Zyskaj elastyczność, aby osiągnąć więcej

Teraz porozumiewanie z komputerem wygląda podobnie jak w komunikacji między ludźmi — przy wykorzystaniu funkcji rozpoznawania gestów, skanowania 3D czy pomiarów na podstawie zdjęć.

Zobacz swój świat w 3D

Ten pojedynczy przewód pozwala przesyłać dane i obraz z szybkością niedostępną dla jakiekolwiek innego rozwiązania przewodowego, a przy tym może także zasilać urządzenia. Nie ma sobie równych w nowych zastosowaniach, takich jak obsługa obrazu 4K, kompleksowe dokowanie z funkcją ładowania czy podłączanie zewnętrznych kart graficznych. Mówiąc wprost: Thunderbolt 3 to najlepsza dostępna wersja interfejsu USB-C45.

Więcej informacji

Uwolnij się od kompromisów dzięki najwyższej wydajności i jeszcze krótszym czasom ładowania komputerów stacjonarnych nowej generacji.

Znajdź właściwy dysk SSD

Technologia Intel® stoi za najbardziej ekscytującymi osiągnięciami w świecie rzeczywistości wirtualnej i umożliwia doświadczanie ich za pomocą zwykłego komputera.

Dowiedz się więcej o VR

Pomoc

Wybierz niezbędną pomoc obejmującą między innymi rozwiązywanie problemów oraz narzędzia, aktualizacje i materiały dla działu IT i deweloperów.

Uzyskaj pomoc techniczną

Uzyskaj najnowsze oprogramowanie i sterowniki dla produktów Intel®.

Przejdź do Centrum pobierania

Uzyskaj szczegółowe specyfikacje produktów i porównaj wszystkie komputery stacjonarne.

Porównaj teraz

Informacje o produktach i wydajności

1

(Technologia Intel® Rapid Start) Wymaga dysku Solid State Drive (SSD) lub dysku hybrydowego.

2

(Czas reakcji dysku SSD z serii 750) Wyniki testu IOMeter* z użyciem procesora Intel® Core™ i7-4790K – częstotliwość: 4,0 GHz, chipset: Intel® Z97, płyta główna: ASUS* z97-Deluxe z dyskiem Intel® SSD z serii 750 o pojemności 1,2 TB, pamięć DRAM: 4 GB, częstotliwość pamięci DRAM DDR3: 2133 MHz, system operacyjny: Windows* 8.1.

3

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-max-technology.html.

4

W porównaniu z innymi technologiami połączeń I/O komputera, takim jak eSATA, USB oraz IEEE 1394 Firewire*. Wydajność zależy od konfiguracji używanego sprzętu i oprogramowania. Wymaga urządzenia wyposażonego w technologię Thunderbolt™. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.com/content/www/us/en/io/thunderbolt/thunderbolt-technology-developer.html.

5

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/support.html.