karta Intel® Ethernet kompletny pakiet sterowników

15084
9/1/2021

Wprowadzenie

Ten plik do pobrania instaluje wersję 26.4 karta Intel® Ethernet kompletny pakiet sterowników dla obsługiwanych wersji systemu operacyjnego.

Dostępne pliki do pobrania

Zalecane
  • Niezależne od systemu operacyjnego
  • Rozmiar: 686.7 MB
  • SHA1: BE4541015734F4C131C970DCFD04F6BB1DE55CC2

Szczegółowy opis

Informacja o zmianie, 1 września 2021 r.:

Zaktualizowano karta Intel® Ethernet kompletny pakiet sterowników, sterownik karta Intel® Ethernet dla urządzeń z serii E810 w systemie Linux oraz informacje o wersji 26.4 dla produktów Intel® Ethernet Controller. Jeśli aktualnie zainstalowano pakiet 26.4 i w wyniku niniejszego Powiadomienia o zmianach ponownie korzystasz z tego pakietu, zanotuj następujące informacje:


Sterownik systemu Linux został zaktualizowany o poprawki dotyczące następujących problemów:

1. Sterownik umożliwia wielu funkcjom wirtualnym posiadanie tego samego adresu MAC. Wymaga to wyłączenia sprawdzania VF sekwoja.

2. Wystąpiła poprawa opóźnień w przypadku pakietów o rozmiarach 2K i 4K dla ruchu TCP.

3. Sterownik dokładnie zgłasza typ PHY AUI-C2C jako tryb połączenia ethtool KR.

Co zostało zaktualizowane:

Sterownik systemu Linux w wersji 1.6.4 został wymieniony na wersja 1.6.7 dla kart sieciowych Intel® Ethernet 100 GbE i produktów Intel® Ethernet Controller.

Informacje o wersji 26.4 zostały zaktualizowane o te informacje.

Produkty, których to dotyczy:

Karty sieciowe 100 GbE Intel® Ethernet — tylko wtedy, gdy napotkasz wyżej wymienione problemy w systemie Linux

Inne informacje:

W przypadku problemów wymienionych powyżej zalecana jest aktualizacja do pełnego pliku pakietu sterowników. W przeciwnym razie aktualizacja nie jest potrzebna. Sterownik w wcześniej opublikowanym pakiecie jest nadal prawidłowy. Wszystkie inne pliki pozostają tak, jak są; nie ma to wpływu na inne produkty.

==================================

Informacje o sterownikach intel®

Jeśli zakupiono serwer lub urządzenie marki OEM, skontaktuj się ze swoim OEM w celu uzyskania wersji sterownika sw, która jest kompatybilna z Twoją dokładną wersją oprogramowania sprzętowego. Korzystanie z wersji oprogramowania i oprogramowania (FW), które nie zostały zweryfikowane do współpracy, wpłynie na wydajność, dostępność funkcji i stabilność systemu.

Zobacz listę witryn pomocy technicznej producentów.

Aby uzyskać szczegółową listę funkcji, napraw, znanych problemów i ogólnych informacji o wersji, pobierz informacje o wersji i przejrzyj readme.txt zawarte w każdej wersji oprogramowania. Informacje o wersji

Przegląd

Tę. Plik zip zawiera wszystkie sterowniki i oprogramowanie Intel® Ethernet sieci dla obecnie obsługiwanych wersji systemu Windows*, Linux* i FreeBSD* dla większości kart Intel® Ethernet. Nie wszystkie karty Intel® Ethernet i kontrolery Intel® Ethernet są obsługiwane w każdej wersji systemu Windows, Linux lub FreeBSD.


To jest duży plik. Zalecamy pobranie mniejszych plików dla systemu operacyjnego, jeśli nie potrzebujesz oprogramowania dla każdego systemu operacyjnego.

Ten plik do pobrania jest ważny dla produktu/-ów z poniższego spisu.

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.