karta Intel® Ethernet kompletny pakiet sterowników

15084
5/20/2022

Wprowadzenie

Ten plik do pobrania instaluje wersję 27.3 karta Intel® Ethernet kompletny pakiet sterowników dla obsługiwanych wersji systemu operacyjnego.

Dostępne pliki do pobrania

  • Niezależne od systemu operacyjnego, FreeBSD*, Linux*, Microsoft Windows*, VMware*
  • Rozmiar: 753.5 MB
  • SHA1: 773CF3B9BB8C9D2A9C514F8D8490C32A0DF0C3AD

Szczegółowy opis

Co nowego w tej wersji?

  • Pomoc techniczna dla Microsoft Azure* Stack HCI, wersja 21H2
  • Aktualizacja wersji Intel® Ethernet z serii 700 NVM
    • Narzędzie aktualizacji pamięci trwałej (NVM) dla serii Intel® Ethernet 700 (wersja 8.70)

Zapoznaj się z Informacjami o wersji, aby uzyskać więcej informacji na temat tej wersji.

Informacje o sterownikach firmy Intel®

Jeśli zakupiono serwer lub urządzenie marki OEM, skontaktuj się ze swoim OEM w celu uzyskania wersji sterownika sw, która jest kompatybilna z Twoją dokładną wersją oprogramowania sprzętowego. Korzystanie z wersji oprogramowania i oprogramowania (FW), które nie zostały zweryfikowane do współpracy, wpłynie na wydajność, dostępność funkcji i stabilność systemu.

Zobacz listę witryn pomocy technicznej producentów.

Aby uzyskać szczegółową listę funkcji, napraw, znanych problemów i ogólnych informacji o wersji, pobierz informacje o wersji i przejrzyj readme.txt zawarte w każdej wersji oprogramowania. Wersji

Przegląd

Tę. Plik zip zawiera wszystkie sterowniki i oprogramowanie Intel® Ethernet sieci dla obecnie obsługiwanych wersji systemu Windows*, Linux* i FreeBSD* dla większości kart Intel® Ethernet. Nie wszystkie karty Intel® Ethernet i kontrolery Intel® Ethernet są obsługiwane w każdej wersji systemu Windows, Linux lub FreeBSD.


To jest duży plik. Zalecamy pobranie mniejszych plików dla systemu operacyjnego, jeśli nie potrzebujesz oprogramowania dla każdego systemu operacyjnego.

Ten plik do pobrania jest ważny dla produktu/-ów z poniższego spisu.

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.