Intel® Manageability Commander

18796
8/20/2021

Wprowadzenie

Intel® Manageability Commander to lekka konsola używana do łączenia się z funkcjami Intel® Active Management Technology (Intel® AMT).

Dostępne pliki do pobrania

  • Windows Server 2012 family*, Windows Server 2012 R2 family*, Windows 7 family*, Windows* 8.1, Windows Server 2019 family*, Windows Server 2016 family*, Windows 10*
  • Rozmiar: 40.3 MB
  • SHA1: E7877BF2E97E4F735C1B03A1426A05C731FDDD1E

Szczegółowy opis

Klauzula przestrzegania przepisów eksportowych

Oprogramowanie to podlega przepisom amerykańskiej administracji eksportowej oraz innym przepisom prawa amerykańskiego i nie może być eksportowane lub ponownie eksportowane do niektórych krajów (w tym Do krajów, w których znajduje się Firma Wyeksportowana, w Korei Północnej, w Korei Północnej, Na wydziale chybionym, i do osób lub podmiotów objętych zakazem otrzymywania eksportów ze Stanów Zjednoczonych (w tym Do Stron odmowy, specjalnie wyznaczonych jednostek wykonawczych, oraz podmiotów znajdujących się na liście podmiotów Bureau of Export Administration Entity List lub związanych z technologią i technologią nuklearną, z użyciem broń insektów chemicznych lub zabezpieczanych).

pakiet Intel® Manageability Commander pobierania

Intel® Manageability Commander to lekka konsola używana do łączenia się z funkcjami Intel® Active Management Technology (Intel® AMT). Dzięki temu oprogramowaniu będziesz mógł połączyć się z aktywowanymi Intel® AMT urządzeniami w celu wykonywania takich funkcji, jak sterowanie zasilaniem, pulpit zdalny, inwentaryzacja sprzętu i nie tylko.

Zapoznaj się z informacjami o wersji, aby poznać nowości, poprawki błędów i znane problemy.

Do działania Intel MC 2.2 wymagany jest nowy komponent oprogramowania (elektron). W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących aktualizacji/instalacji zapoznaj się z przewodnikiem użytkownika.

Uzyskaj dostęp do instrukcji obsługi

Przejrzyj stronę Pomocy technicznej dla produktów

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.