Zapisz i przywróć narzędzie do konfiguracji systemu (syscfg) dla płyt serwerowych Intel® oraz systemów serwerowych Intel® opartych na chipsetach Intel® 62 razy

19031
10/31/2018

Wprowadzenie

Zapewnia narzędzie Zapisz i przywróć konfigurację systemu (SYSCFG) do zmiany, zapisywania i przywracania ustawień oprogramowania sprzętowego i BIOS do pliku binarnego/INI. (14.1 Kompilacja 24)

Dostępne pliki do pobrania

  • Niezależne od systemu operacyjnego, Windows Server 2012 R2 family*, SUSE Linux Enterprise Server 12 SP2*, Red Hat Enterprise Linux 7.3*, CentOS 7.3*, Windows Server 2016 family*, Windows 10*
  • Rozmiar: 57.6 MB
  • SHA1: 4D26093AA04252C33AD1A00EF40D18A4481DAD7D

Szczegółowy opis

Kliknij tutaj, aby uzyskać najnowszą wersję narzędzia do zapisywania i przywracania konfiguracji systemu (Syscfg) dla płyt głównych i systemów opartych na 62-krotnym chipsecie Intel®.

Widok Ov

Narzędzie Zapisz i przywróć konfigurację systemu (SYSCFG) służy do zapisywania i przywracania ustawień oprogramowania sprzętowego i BIOS w pliku binarnym/INI, a także do konfiguracji ustawień oprogramowania sprzętowego i BIOS za pomocą interfejsu wiersza poleceń.

Dostępna dokumentacja

Zapoznaj się z przewodnikiem użytkownika dotyczącym korzystania z narzędzia.

Zapoznaj się z informacjami o wersji w celu uzyskania instrukcji instalacji, nowości, poprawek błędów i znanych problemów.

Obsługiwane serwerowe płyty główne Intel® i systemy serwerowe Intel®:

  • Rodzina S2600WF
  • Rodzina S2600BP
  • Rodzina S2600ST

Ten plik do pobrania jest ważny dla produktu/-ów z poniższego spisu.

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.