Zapisz i przywróć narzędzie do konfiguracji systemu (syscfg) dla płyt serwerowych Intel® oraz systemów serwerowych Intel® opartych na chipsecie Intel® 62 razy

19031
1/5/2021

Wprowadzenie

Zapewnia narzędzie Zapisz i przywróć konfigurację systemu (syscfg) wykorzystywane do zmiany, zapisywania i przywracania ustawień oprogramowania sprzętowego i BIOS do pliku binarnego/INI. (14.1 Kompilacja 34)

Dostępne pliki do pobrania

  • Niezależne od systemu operacyjnego
  • Rozmiar: 59.9 MB
  • SHA1: 1488BEA38BB310E5CAA2BB93B5B1DCD91D46CCA3

Szczegółowy opis

Kliknij tutaj, aby uzyskać najnowszą wersję narzędzia do konfiguracji systemu Zapisz i przywróć (syscfg) dla płyt głównych i systemów opartych na intel® 62-krotnym chipsecie.

Widok Ov

Narzędzie Zapisz i przywróć konfigurację systemu (syscfg) służy do zapisywania i przywracania ustawień oprogramowania sprzętowego i BIOS w pliku binarnym/INI, a także do konfiguracji ustawień oprogramowania sprzętowego i BIOS za pomocą interfejsu wiersza poleceń.

Dostępna dokumentacja

Zapoznaj się z przewodnikiem użytkownika dotyczącym korzystania z narzędzia.

Zapoznaj się z informacjami o wersji w celu uzyskania instrukcji instalacji, nowości, poprawek błędów i znanych problemów.

Obsługiwane serwerowe płyty główne Intel® i systemy serwerowe Intel®:

  • Rodzina S2600WF
  • Rodzina S2600BP
  • Rodzina S2600ST

Ten plik do pobrania jest ważny dla produktu/-ów z poniższego spisu.

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.