Oprogramowanie sprzętowe dla rodziny produktów Intel® RealSense™ D400

19242
4/20/2021

Wprowadzenie

Zawiera plik bin oprogramowania sprzętowego dla rodziny produktów Intel® RealSense™ D400.

Dostępne pliki do pobrania

Zalecane
  • Niezależne od systemu operacyjnego
  • Rozmiar: 1.7 MB
  • SHA1: E1F537345BC56B58B98D49535A9F29A361A2938B

Szczegółowy opis

Plik

Signed_Image_UVC_5_12_13_50.bin: plik mikrooprogramowania dla rodziny produktów Intel® RealSense™ D400 do użytku na wszystkich obsługiwanych systemach operacyjnych.

Jest to niewielka wersja oprogramowania sprzętowego.

Typy wersji oprogramowania sprzętowego
Główna wersja oprogramowania sprzętowego:
Jest to wersja oprogramowania sprzętowego produkcji. Oprogramowanie sprzętowe produkcji jest zalecane i obsługiwane w przypadku kompilacji produkcyjnych integrujących kamery z głębokością Intel RealSense.

To oprogramowanie sprzętowe jest wykorzystywane na linii produkcyjnej kamery Intel RealSense. Główne wydania są zalecane i obsługiwane przez klientów łączących Intel® RealSense™ kamery lub moduły w kompletne produkty. Bieżący okres publikacji wynosi dwa lata.

Niewielka wersja oprogramowania sprzętowego:
Są to wersje oprogramowania sprzętowego dla deweloperów, dostępne co dwa lata w głównych wersjach. Zespół Intel RealSense stale wdraża nowe funkcje i rozwiązuje problemy. Wszystkie nowe zmiany zostały zweryfikowane, ale kompletna, kompleksowa weryfikacja systemu nie została ukończona do głównej wersji. Niewielkie wydania są całkowicie dopuszczalne w przypadku integracji klientów. Klienci mogą korzystać z nowych funkcji i rozwiązać problemy. Sprawdź informacje o wersji i errata, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Dokumentacji

Plik zip zawiera aktualizację specyfikacji serii Intel® RealSense™ D400 (PDF), która zawiera najnowsze urządzenie i dokumentację errata, dane techniczne i zmiany.

Jak zainstalować

Aktualizację oprogramowania sprzętowego można zakończyć za pomocą narzędzia do aktualizacji oprogramowania sprzętowego wyposażonego librealsense w narzędzie RealSense Viewer lub za pomocą tego narzędzia.

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.