Aktualizacja pakietu BIOS dla płyt serwerowych i® systemów serwerowych Intel® EFI opartych na chipsetach Intel® 55XX

19272
4/16/2018

Wprowadzenie

Ten plik do pobrania zawiera pakiet aktualizacji systemu BIOS dla płyt serwerowych Intel® oraz systemów serwerowych Intel® opartych na chipsetach Intel® 55XX. (R0069)

Dostępne pliki do pobrania

  • Niezależne od systemu operacyjnego
  • Rozmiar: 13.4 MB
  • SHA1: 9A2BB11AFD581D29504CFC762A562537E11D1950

Szczegółowy opis

***************************************************************************

Serwerowe płyty główne i systemy Intel® oparte na chipsetach Intel® 55xx nie będą już obsługiwane przez dodatkowe aktualizacje funkcjonalne, zabezpieczające lub inne. Ten produkt nie będzie już dostępny do pobrania po 25 marca 2019 r. Wszystkie wersje zostały dostarczone w obecnym formacie.

*****************************************************************************

****************************************************************************

TEN PRODUKT ZOSTAŁ WYCOFANY Z PRODUKCJI I NIE JEST JUŻ PRODUKOWANY. FIRMA INTEL NIE ZAPEWNIA JUŻ INTERAKTYWNEJ POMOCY TECHNICZNEJ DLA TEGO PRODUKTU I NIE PLANUJE AKTUALIZACJI OPROGRAMOWANIA SPRZĘTOWEGO.

****************************************************************************

Pakiet ten zawiera pliki odzyskiwania systemu BIOS. Zapoznaj się z instrukcjami odzyskiwania systemu BIOS w informacjach o wersji systemu BIOS tego pakietu.

Ten pakiet aktualizacji zawiera następujące aktualizacje oprogramowania systemu:

  • System BIOS: R0069

Dodatkowe informacje

Zapoznaj się z informacjami o wersji w celu uzyskania instrukcji instalacji, obsługiwanego sprzętu, nowości, poprawek błędów i znanych problemów.

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.