Intel® Easy Streaming Wizard

19323
4/20/2021

Wprowadzenie

Kreator umożliwia użytkownikom łatwe i szybkie skonfigurowanie Open Broadcaster Software (OBS).

Dostępne pliki do pobrania

  • Windows 10, 64-bit*
  • Rozmiar: 57.4 MB
  • SHA1: F20A387A513881DBC9B725A4B3E573BDBDC0AF1D

Szczegółowy opis

Ten plik do pobrania instaluje Intel® Easy Streaming Wizard w obsługiwanych procesorach Intel® Core™.

Intel® Easy Streaming Wizard to bezpłatna aplikacja, która umożliwia streamowanie i nagrywanie w ciągu kilku minut dzięki wykorzystaniu Open Broadcaster Software (OBS).

  • Skonfiguruj komputer do streamowania w kilka minut.
  • Uwierzytelnij się w jednej z obsługiwanych usług streamingu, a następnie automatycznie skonfiguruj i dostrajaj oprogramowanie nadawcze w kreatorze.
  • Zoptymalizuj wydajność procesora Intel® Core™ do kodowania, dźwięku, przepustowości i innych funkcji, aby określić najlepszą możliwą jakość streamingu.

Obsługiwane usługi streamingu:

Obsługiwana konfiguracja nagrywania:

Wersja Intel® Easy Streaming Wizard 3.0.0430 została zaktualizowana w celu uwzględnienia aktualizacji funkcjonalnych i zabezpieczeń. Użytkownicy powinni zaktualizować do najnowszej wersji.

Zapoznaj się z informacjami o wersji, które zawiera instrukcje instalacji, obsługiwany sprzęt i nowe funkcje zawarte w tej wersji.

Aby uzyskać dodatkowe informacje o aplikacji, zapoznaj się z tą często zadawanymi pytaniami.

Ten plik do pobrania jest ważny dla produktu/-ów z poniższego spisu.

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.