Grafika Intel® – sterowniki DCH dla systemu Windows®

19344
6/26/2020

Wprowadzenie

Ten plik do pobrania instaluje system Intel® Graphics Driver dla procesorów: 6., 7., 8., 9., 10., Apollo Lake, Gemini Lake, Amber Lake, Whiskey Lake, Comet Lake i Lakefield.

Dostępne pliki do pobrania

Zalecane
 • Windows 10, 64-bit*
 • Rozmiar: 326 MB
 • SHA1: 60D28D1A5ECD55C7646D82983A54E2B833F4EE33
 • Windows 10, 64-bit*
 • Rozmiar: 318.5 MB
 • SHA1: E42D6002334A1C11092CA10B7BB85D5C83039EB0

Szczegółowy opis

Uwaga: Instalacja tego ogólnego sterownika karty graficznej firmy Intel nadpisze niestandardowy sterownik dla producenta komputera (OEM). Sterowniki OEM są ręcznie dobrane i obejmują niestandardowe funkcje i rozwiązania problemów związanych z platformą. Ogólny sterownik firmy Intel zapewnia użytkownikom najnowsze i najlepsze usprawnienia funkcji oraz poprawki błędów, których OEM mogą nie dostosować jeszcze do potrzeb platformy. Użytkownicy mogą sprawdzić, czy na stronach internetowych OEM dostępne są pasujące wersje OEM.
_______________________

Podkreśla

Ring of Elysium* (DX12 Beta), Halo 3*oraz F1 2020*zweryfikowane pod Intel® Iris® Plus grafice lub lepiej.

Odblokowane sterowniki: Słyszeliśmy, jak bardzo nasi użytkownicy chcą mieć swobodę aktualizacji swoich systemów do naszych regularnie generycznych sterowników kart graficznych oraz umożliwienia naszych najnowszych udoskonaleń gier, aktualizacji funkcji i poprawek. Od tej wersji sterowniki DCH karty graficznej Intel® są teraz odblokowane w celu bezpłatnego aktualizowania sterowników producenta komputera (OEM) i ogólnych sterowników grafiki Intel w Centrum pobierania. Po prostu użyj EXE i korzystaj z aktualizacji na platformie procesora Intel6 generacji lub wyższej i nie martw się o modyfikacje producentów OEM. Nie martw się o każdą aktualizację, a OEM mogą zachować modyfikacje oddzielnie za pomocą programu Windows Update firmy Microsoft*. Ważne informacje na temat tej aktualizacji dostępne są w sekcji Uwagi na temat wydania*2.

Wszelkie problemy z grafiką znalezionych przy użyciu ogólnych sterowników karty graficznej firmy Intel należy zgłaszać bezpośrednio firmie Intel. Klienci korporacyjni powinni zawsze korzystać ze sterowników OEM i zgłaszać wszystkie problemy u dostawcy, który zakupił platformy i za pośrednictwem jego pomocy technicznej.

Czy nadal wyświetlany jest błąd OEM, który uniemożliwia aktualizację? Sprawdź tutaj, dlaczego i rozwiązanie.

Sprawdź swoją rozgrywki gameplay.intel.com, gdzie znajdziesz zalecane ustawienia gry dla wielu innych ulubionych gier.

Zainstaluj system Intel® Driver & Support Assistant, który regularnie sprawdza sterowniki i może dostarczać powiadomienia o nowych sterownikach.

To jest sterownik DCH. Kliknij, aby uzyskać więcej informacji na temat sterowników DCH.

GŁÓWNE PROBLEMY NAPRAWIONE:

 • Awarie lub zawieszenia można zobaczyć w Ring of Elysium* (DX12 Beta), Shadow of the Tomb Raider* (DX12) na procesorach Intel Core i wyższej.
 • Niewielkie anomalie graficzne można zobaczyć za Alt + Tab w "DoomCtrl* (Vulkan).
 • Na wyświetlaczach PSR2 wewnętrzny wbudowany panel po podłączona może się zmieniać po wznowieniu pracy z pokrywy i nie robić nic na procesorach Intel Core 10 generacji z grafiką UHD.

Obsługiwane wersje systemu operacyjnego

 • Microsoft Windows® 10-64 — aktualizacja Fall Creators (1709)(RS3)
 • Microsoft Windows 10-64 – aktualizacja z kwietnia 2018 r. (1803)(RS4)
 • Microsoft Windows 10-64 — aktualizacja z października 2018 r. (1809)(RS5)
 • Microsoft Windows 10-64 – aktualizacja z maja 2019 r. (1903)(19H1)
 • Microsoft Windows 10-64 – aktualizacja z listopada 2019 r. (1909)(19H2)
 • Microsoft Windows 10-64 – maj 2020 aktualizacja (2004)(20H1)

Notatki

 • Format instalacji własnej (. exe) to najłatwiejsza metoda instalacji i nasze zalecenie.
 • Format instalacji ręcznej (. zip) jest przeznaczony dla programistów i specjalistów IT.

W celu instrukcje instalacji, obsługiwanego sprzętu i nie tylko zapoznaj się z treścią ReleaseNotes.

Informacje Intel® software i sterowniki

Sterownik lub oprogramowanie Twojego komponentu Intel® mogła zostać zmieniona lub zastąpiona przez producenta komputera. Zanim zainstalujemy nasz sterownik, zalecamy s współpracy z producentem komputera, aby nie tracąc funkcji ani dostosowań.

Zobacz listę stron internetowych z pomocą techniczną dla producentów komputerów.

Ten plik do pobrania jest ważny dla produktu/-ów z poniższego spisu.

Automatyczne aktualizacje sterowników i oprogramowania

Zidentyfikuj swoje produkty i zainstaluj sterownik Intel oraz aktualizacje oprogramowania dla systemu Windows*.

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.