Narzędzie Intel® V CHIPSET

19434
6/27/2019

Wprowadzenie

Zapewnia narzędzie Intel® V CHIPSETT dla produktów Intel® NUC.

Dostępne pliki do pobrania

  • Windows 10, 64-bit*
  • Rozmiar: 980.2 KB
  • SHA1: EC5B044E9DBA3B568E41EBF16B1ADCD5752048BB

Szczegółowy opis

Celu

Intel ®VCUST to narzędzie wiersza poleceń, które jest przeznaczone do pomocy integratorom (którzy zazwyczaj pracują w środowisku produkcyjnym lub przedsiębiorstwie) w procesie dostosowywania BIOS/SMBIOS, kluczowego produktu OEM Windows* (OEM Activation 3.0, OA3)produktów Intel® NUC.

Obsługiwane systemy operacyjne:

Windows® 10
WinPE*
Jest on przeznaczony dla 64-bitowych systemów Windows.

UWAGA:V NIENADGOTOŚĆ musi być uruchamiana w uprawnień administratora.

Narzędzie Intel® V BIOS jest obsługiwane wyłącznie przez produkty oparte na visual biosie. Jeśli Twój komputer Intel® NUC nie jest zawarty w poniższej liście produktów, pobierz i w zamian użyj narzędzi integratorów Intel® AptioV.

Ten plik do pobrania jest ważny dla produktu/-ów z poniższego spisu.

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.