Płyty główne Intel do komputerów stacjonarnych

19506
12/18/2019

Wprowadzenie

Pliki do pobrania dla płyt głównych Intel® do komputerów stacjonarnych powiadomień o wycofaniu z produkcji.

Dostępne pliki do pobrania

Zalecane
  • Niezależne od systemu operacyjnego
  • Rozmiar: 65.9 KB
  • SHA1: 1E98C42BE932C40C37BCD3FCC6CF5F1A00C9C57D

Szczegółowy opis

Firma Intel ogłosiła w styczniu 2013 r. wycofanie z produkcji rodziny płyt głównych Intel® Do komputerów stacjonarnych, aby skupić się na innowacyjnych konstrukcjach innych niż płyty główne, takich jak produkty Intel® NUC. Wysyłka została całkowicie zatrzymana do lipca 2015 r. Wszystkie Płyty główne Intel do komputerów stacjonarnych zostały całkowicie zatrzymane.

Sterowniki urządzeń do płyty głównej Intel® do komputerów stacjonarnych nie są już dostępne w Centrum pobierania firmy Intel po 13 września 2019 r. Aktualizacje systemu BIOS nie są już dostępne po 22 listopada 2019 r.

Dowiedz się więcej.

Ten plik do pobrania jest ważny dla produktu/-ów z poniższego spisu.

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.