Sterownik karty sieciowej Intel® dla urządzeń z serii E810 w systemie Linux*

19630
9/1/2021

Wprowadzenie

Ten rekord pobierania zawiera wersję 1.6.7 sterownika podstawowego ice Linux* dla urządzeń z serii E810.

Dostępne pliki do pobrania

Zalecane
  • Linux*
  • Rozmiar: 1,008.6 KB
  • SHA1: 4F588915B68DED9C4450F2DA043B283CF7BA298B

Szczegółowy opis

Informacja o zmianie, 1 września 2021 r.:

Zaktualizowano karta Intel® Ethernet kompletny pakiet sterowników, sterownik karta Intel® Ethernet dla urządzeń z serii E810 w systemie Linux oraz informacje o wersji 26.4 dla produktów Intel® Ethernet Controller. Jeśli aktualnie posiadasz zainstalowany pakiet 26.4 i ponownie korzystasz z tego pakietu w wyniku niniejszego Powiadomienia o zmianach, prosimy o zanotuj następujące informacje:

Sterownik systemu Linux został zaktualizowany o poprawki dotyczące następujących problemów:

1. Sterownik umożliwia wielu funkcjom wirtualnym posiadanie tego samego adresu MAC. Wymaga to wyłączenia sprawdzania VF sekwoja.

2. Wystąpiła poprawa opóźnień w przypadku pakietów o rozmiarach 2K i 4K dla ruchu TCP.

3. Sterownik dokładnie zgłasza typ PHY AUI-C2C jako tryb połączenia ethtool KR.

Co zostało zaktualizowane:

Sterownik systemu Linux w wersji 1.6.4 został wymieniony na wersja 1.6.7 dla kart sieciowych 100 GbE Intel® Ethernet oraz Intel® Ethernet Controller produktów.

Informacje o wersji 26.4 zostały zaktualizowane o te informacje.

Produkty, których to dotyczy:

Karty sieciowe 100 GbE Intel® Ethernet — tylko wtedy, gdy napotkasz wyżej wymienione problemy w systemie Linux

Inne informacje:

W przypadku problemów wymienionych powyżej zalecana jest aktualizacja do pełnego pliku pakietu sterowników. W przeciwnym razie aktualizacja nie jest potrzebna. Sterownik w wcześniej opublikowanym pakiecie jest nadal prawidłowy. Wszystkie inne pliki pozostają tak, jak są; nie ma to wpływu na inne produkty.

============================

Przegląd

Ta wersja zawiera sterowniki podstawowe ice Linux* do połączeń sieciowych Intel® Ethernet.

Sterownik ice obsługuje urządzenia oparte na następujących kontrolerach:

  • Intel® Ethernet Controller E810-C
  • Intel® Ethernet Controller E810-XXV

ice-x.x.x.zgłęp.gz

Ze względu na ciągły rozwój jądra Linux sterowniki są aktualizowane częściej niż w wersjach w pakiecie. Najnowszy sterownik można znaleźć na http://e1000.sourceforge.net (a także na http://downloadcenter.intel.com).

Zapoznaj się z readme w celu uzyskania instrukcji instalacji, jak zidentyfikować kartę sieciową, parametry wiersza poleceń, dodatkowe funkcje i znane problemy.

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.