Dysk MacCPUID

674424
3/17/2022

Wprowadzenie

MacCPUID to narzędzie programistyczne wykorzystywane do wyświetlania informacji zgromadzonych z mikroprocesora za pomocą instrukcji CPUID.

Dostępne pliki do pobrania

  • macOS*
  • Rozmiar: 275.9 KB
  • SHA1: 3F0785A226E0E0F884E7855394B3640DE4C11934

Szczegółowy opis

MacCPUID to narzędzie programistyczne wykorzystywane do wyświetlania informacji zgromadzonych z mikroprocesora za pomocą instrukcji CPUID. Instrukcja CPUID zwraca informacje w rejestrach ogólnego przeznaczenia, takich jak identyfikacja producenta, rodzina procesora, model i numery kroków, obsługiwane funkcje (np. SSE, SSE2), informacje o pamięci podręcznej i wiele innych.

Aby uzyskać pomoc techniczną, skontaktuj się z maccpuid@intel.com.

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.