Doświadcz bardziej wciągającej edukacji

Poprowadź Twoją klasę przez przygody na wielu monitorach dzięki wysokiej wydajności obliczeniowej komputera stacjonarnego. Wybierz spośród innowacyjnych komputerów stacjonarnych, w tym rozszerzalnej wieży i bezproblemowego komputera All-in-One (AIO PC).

Dlaczego warto wybrać komputery stacjonarne do klasy?

Niech kreatywność Twoich uczniów rozkwitnie dzięki potężnym wieżom komputerów stacjonarnych, które mogą wzbogacić współpracę w procesie uczenia się i nauczania.

  • Najnowocześniejsza wydajność obsługuje środowiska składające się z wielu monitorów, umożliwiając przeprowadzanie ćwiczeń takich jak projektowanie grafiki, szkicowanie za pomocą komputera lub kodowanie.
  • Wydajny projekt sprawia, że jest to rozwiązanie idealne do każdej lokalizacji edukacyjnej, takiej jak klasy, sale laboratoryjne, biblioteki i współdzielone miejsca do nauki.
  • Zabezpieczenia ulepszone sprzętowo przyczyniają się do ochrony uczniów i ich danych.

Zapoznaj się z ofertą wież komputera stacjonarnego

Dlaczego warto wybrać komputer All-in-One (AIO PC) do Twojej klasy?

Komputer All-in-One (AIO PC) zapewnia wydajność komputera stacjonarnego bez osobnej wieży.

  • Komputer All-in-One (AIO PC) jest wydajny i przenośny, a dzięki projektowi, który nie zabiera dużo miejsca, jest idealny nawet do małych klas.
  • Wiele monitorów może ułatwić przeprowadzenie każdej lekcji, od rozumienia tekstu czytanego, przez prowadzenie badań, aż po projektowanie.

Zapoznaj się z ofertą systemów All-in-One (AIO)

Dlaczego warto wybrać Minikomputer Intel® do Twojej klasy?

Potężna wydajność umożliwiająca uczenie się i nauczanie właśnie stała się niewielka. Zaoszczędź przestrzeń, dając uczniom możliwość robienia wielkich rzeczy dzięki Minikomputerom Intel®

  • Projekt, który nie zajmuje dużo miejsca, sprawia, że Minikomputer Intel® jest odpowiednim urządzeniem do małych sal lekcyjnych.
  • Przenośność sprawia, że jest idealny do każdej przestrzeni edukacyjnej (klas, laboratoriów oraz współdzielonych stanowisk edukacyjnych).
  • Narzędzie Intel Unite® umożliwia przeprowadzanie bardziej inteligentnych spotkań między nauczycielami.

Zapoznaj się z ofertą systemów Minikomputer Intel®

Zasoby, które pomogą wybrać odpowiednie urządzenie.

Jak wybrać właściwe urządzenie

Skorzystaj z pomocy, aby przeprowadzić kompleksową ocenę potrzeb środowiska, zarządzania i funkcjonalności oraz kwestii kosztowych.

Więcej informacji

Rekomendacje wg wieku

Ten przewodnik zawiera scenariusze zastosowania technologii w zależności od wieku i doradza, które urządzenia są najlepiej dopasowane do potrzeb nauczycieli i uczniów.

Zapoznaj się ze scenariuszami zastosowania technologii

Równoważenie nauki i czasu spędzonego przed ekranem

Przy określaniu jak dużo czasu spędzanego przed ekranem to za dużo, warto wziąć pod uwagę jakość obserwowanych treści i potencjalne korzyści z ich oglądania.

Więcej informacji

Wskazówki dotyczące piór cyfrowych i ekranów dotykowych

Poznaj wiele różnych sposobów na interakcję nauczycieli i uczniów z urządzeniami mobilnymi oraz sprawdź, jak uczniowie we wszystkich grupach wiekowych korzystają z cyfrowych piór i ekranów dotykowych.

Więcej informacji

E-sport w edukacji K-12

Dowiedz się, jak technologie Intel® napędzają nowe zjawisko edukacyjne w ramach e-sportu.

Więcej informacji

Odpowiednie urządzenie dla nauczyciela i ucznia

Znajdź odpowiednie urządzenie do nauki z rozwiązaniami spełniającymi potrzeby Twoich uczniów w zakresie nauczania, budżetu, łatwości zarządzania i wdrażania, a także funkcjonalności urządzenia.

Zapoznaj się z urządzeniami

Technologia dla nauczania i uczenia się

Odpowiednie podejście do nauczania skupia się na uczniach i oddaje w ręce nauczycieli technologię dopasowaną do klasy, dzięki czemu wszyscy uczniowie otrzymują przemyślaną edukację.

Dowiedz się, jak technologia wzbogaca nauczanie