Doświadcz bardziej wciągającej edukacji

Poprowadź Twoją klasę przez przygody na wielu monitorach dzięki wysokiej wydajności obliczeniowej komputera stacjonarnego. Wybierz spośród innowacyjnych komputerów stacjonarnych, w tym rozszerzalnej wieży i bezproblemowego komputera All-in-One (AIO PC).

Dlaczego warto wybrać komputery stacjonarne do klasy?

Niech kreatywność Twoich uczniów rozkwitnie dzięki potężnym wieżom komputerów stacjonarnych, które mogą wzbogacić współpracę w procesie uczenia się i nauczania.

  • Najnowocześniejsza wydajność obsługuje środowiska składające się z wielu monitorów, umożliwiając przeprowadzanie ćwiczeń takich jak projektowanie grafiki, szkicowanie za pomocą komputera lub kodowanie.
  • Wydajny projekt sprawia, że jest to rozwiązanie idealne do każdej lokalizacji edukacyjnej, takiej jak klasy, sale laboratoryjne, biblioteki i współdzielone miejsca do nauki.
  • Zabezpieczenia ulepszone sprzętowo przyczyniają się do ochrony uczniów i ich danych.

Zapoznaj się z ofertą wież komputera stacjonarnego

Dlaczego warto wybrać komputer All-in-One (AIO PC) do Twojej klasy?

Komputer All-in-One (AIO PC) zapewnia wydajność komputera stacjonarnego bez osobnej wieży.

  • Komputer All-in-One (AIO PC) jest wydajny i przenośny, a dzięki projektowi, który nie zabiera dużo miejsca, jest idealny nawet do małych klas.
  • Wiele monitorów może ułatwić przeprowadzenie każdej lekcji, od rozumienia tekstu czytanego, przez prowadzenie badań, aż po projektowanie.

Zapoznaj się z ofertą systemów All-in-One (AIO)

Dlaczego warto wybrać Minikomputer Intel® do Twojej klasy?

Potężna wydajność umożliwiająca uczenie się i nauczanie właśnie stała się niewielka. Zaoszczędź przestrzeń, dając uczniom możliwość robienia wielkich rzeczy dzięki Minikomputerom Intel®

  • Projekt, który nie zajmuje dużo miejsca, sprawia, że Minikomputer Intel® jest odpowiednim urządzeniem do małych sal lekcyjnych.
  • Przenośność sprawia, że jest idealny do każdej przestrzeni edukacyjnej (klas, laboratoriów oraz współdzielonych stanowisk edukacyjnych).
  • Narzędzie Intel Unite® umożliwia przeprowadzanie bardziej inteligentnych spotkań między nauczycielami.

Zapoznaj się z ofertą systemów Minikomputer Intel®