Odpowiednie rozwiązania dla nauczania i uczenia się

Środowiska nauczania na całym świecie stoją przed największymi jak dotąd wyzwaniami – od spełniania wymogów szkolnictwa po prowadzenie uczniów do sukcesu w nowoczesnym społeczeństwie. Kompleksowe podejście firmy Intel do tworzenia pomyślnych środowisk edukacyjnych pomoże Ci ocenić swoje środowisko i wybrać odpowiednie urządzenia, torując drogę do sukcesu uczniów.

Ocena środowiska edukacyjnego

Zadając właściwe pytania, wybierzesz urządzenia dopasowane do Twoich potrzeb edukacyjnych. Kompleksowa analiza środowiska edukacyjnego, potrzeb w zakresie zarządzania i funkcjonalności oraz kwestii kosztów pomoże Ci znaleźć odpowiednie urządzenie na potrzeby nauczania i uczenia się – obecnie i w przyszłości.

Zasoby ułatwiające ocenę

Jak wybrać właściwe urządzenie

Lista pytań, które wspomogą kompleksową ocenę środowiska, potrzeb w zakresie zarządzania i funkcjonalności oraz kosztów.

Rozpocznij ocenę

Rekomendacje wg wieku

Ten przewodnik zawiera scenariusze zastosowania technologii w zależności od wieku i doradza, które urządzenia są najlepiej dopasowane do potrzeb nauczycieli i uczniów.

Zapoznaj się ze scenariuszami zastosowania technologii

Równoważenie nauki i czasu spędzonego przed ekranem

Ten dokument przedstawia korzyści i zagrożenia związane z użytkowaniem ekranów oraz zalecenia Amerykańskiej Akademii Pediatrycznej (AAP) dotyczące czasu spędzanego przed ekranem.

Zapoznaj się z zaleceniami

Pióra cyfrowe i ekrany dotykowe

Ten dokument przedstawia najważniejsze zalety cyfrowych piór oraz korzyści płynące z używania cyfrowych piór i ekranów dotykowych w różnych dziedzinach nauczania.

Zapoznaj się z dokumentem

Wybierz właściwą technologię do nauki i nauczania

Nasza technologia dla sal lekcyjnych obejmuje wytrzymałe, przenośne, smukłe i stacjonarne urządzenia i została zaprojektowana z myślą o uczniach i nauczycielach.

Udane wdrożenia

Zwiększanie zaangażowania studentów i poprawa jakości procesu uczenia się

W Drugim Rejonie Szkolnym Hrabstwa Richland, w ramach programu indywidualnego nauczania korzysta się z urządzeń Chromebook, aby nauka była bardziej spersonalizowana, przyswajanie wiedzy naturalniejsze, a współpraca uczniów częstsza.

Dowiedz się więcej

Elastyczność i mobilność edukacji

Program indywidualnego nauczania uruchomiony w autonomicznym rejonie szkolnym w Pasadenie wspiera spersonalizowane nauczanie. Uczniowie przyswajają wiedzę we własnym tempie, a nauczyciele kierują ich postępami na podstawie danych.

Zapoznaj się z ich podejściem

Moc jednego urządzenia

Szkoły w Houston wdrażają programy indywidualnego nauczania, aby dać nowe możliwości nauczycielom i wspierać spersonalizowane nauczanie.

Zrób krok do przodu dzięki programom indywidualnego nauczania

Przełamywanie barier w technologii edukacyjnej

Pomimo poważnych barier technologicznych firma Aleutia umożliwia uczniom w Afryce korzystanie z komputerów zasilanych energią słoneczną i opartych na technologii Intel®.

Odkryj moc komputerów zasilanych energią słoneczną