Inteligentniejsze kod dzięki firmie Intel

Wraz z eksplozją połączonych urządzeń na całym świecie firma Intel znajduje się w coraz większej liczby urządzeń z systemem Android. Oferujemy narzędzia i zasoby, które pomogą Ci w szybszym i łatwiejszym przenoszeniu systemu operacyjnego Android na Twoją platformę.

Firma Intel współpracuje z uprawnionymi niezależnymi dostawcami oprogramowania (ISV), by zapewnić pakiety obsługi płyty dla programistów, którzy będą portować system Android* na swoich platformach. Wbudowanych programistów można skontaktować się z ich Intel Internet of Things w terenie przedstawiciel handlowy w zakresie możliwości dopasowanie ISV. Firma Intel może być w stanie pomóc w prezentacjach w celu uzyskania korzyści od klienta końcowego w projektach. Programiści i inżynierowie ds. wbudowanych systemów mają dostęp do:

  • Pobierz bezpłatnie niestandardową kopię pakietu pomocy technicznej płyty z systemem Android
  • Wsparcie i usługi partnerów, w tym szkolenia, rozwój, personalizacja i testowanie
  • Możliwość przenoszenia istniejących aplikacji lub walidacji przy użyciu mocy projektowej (SDP) oraz na urządzeniach producenta oryginalnego sprzętu (OEM)

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.