Pełna swoboda działania

Nowoczesne komputery stacjonarne to najwyższa wydajność i bezpieczeństwo skryte w postaci prostych i energooszczędnych konstrukcji. Masz mało miejsca? Wypróbuj eleganckie i schludne komputery All-in-One – łatwe do przenoszenia i idealne do pracy w miejscach kontaktu z klientami. Chcesz zwiększyć wydajność pracowników w czasie spotkań? Kompaktowe komputery mini PC są w stanie zmienić pokoje konferencyjne w inteligentne miejsca spotkań. Co więcej, komputery stacjonarne typu tower z możliwością rozbudowy sprostają nawet najbardziej wygórowanym potrzebom pracowników. Funkcja obsługi dotykowej, szybka praca wielozadaniowa i obsługa wielu ekranów pozwolą na wykonanie większej ilości pracy na jednym stanowisku, za pomocą wysoce energooszczędnych konstrukcji urządzeń.

Komputery stacjonarne z procesorami Intel® to inteligentne rozwiązanie dla przedsiębiorstw i małych firm.

kobieta pracująca na komputerze stacjonarnym

Nowy poziom zabezpieczeń

Pracuj szybciej i inteligentniej. Najnowsze komputery stacjonarne z procesorami firmy Intel wyposażono we wspomagane sprzętowo funkcje zabezpieczeń zapewniające nowy poziom bezpieczeństwa w firmach. W dzisiejszych czasach ponad połowa wszystkich przypadków naruszenia bezpieczeństwa danych wynika z nieprawidłowego użycia lub kradzieży danych logowania1.

Komputery stacjonarne z procesorami Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji udostępniają firmom mechanizm uwierzytelniania wieloskładnikowego nowego typu, stanowiący najnowocześniejszy sposób ochrony tożsamości. Wymień komputery na najnowsze komputery stacjonarne, aby zwiększyć bezpieczeństwo firmy oraz zapewnić pracownikom wysoką wydajność, jakiej oczekują.

Poznaj najnowsze komputery stacjonarne z procesorami firmy Intel ›

 

Eleganckie konstrukcje. Doskonała wydajność w firmach

Komputery All-in-One z procesorami Intel® Core™ to wydajne rozwiązania skrywające moc obliczeniową tradycyjnych komputerów w postaci schludnej konstrukcji, która z łatwością wpasuje się nawet w niewielką przestrzeń biura. Doskonałe uzupełnienie stanowią w ich przypadku bezprzewodowe myszy i klawiatury. Coraz większą liczbę dostępnych modeli urządzeń wyposażono również w funkcję obsługi dotykowej, pozwalającą na bardziej intuicyjne wykonywanie pracy.

Komputer mini PC to sprawdzona wydajność procesora firmy Intel w postaci niezwykle małej konstrukcji. Urządzenie to jest w stanie pracować pod kontrolą takiego samego systemu operacyjnego, jak tradycyjny komputer, oraz można je podłączyć do ekranu o dowolnym rozmiarze. Dzięki temu komputer mini PC sprawdzi się zarówno jako przenośna stacja robocza do wyświetlania zawartości cyfrowej w czasie targów, jak i alternatywa dla standardowej jednostki stacjonarnej.

Duża moc w małym urządzeniu ›

Poznaj potęgę obsługi dotykowej ›

Znajdź odpowiednie komputery stacjonarne dla firmy


Kup

Poznaj dodatkowe urządzenia

Tablety dla firm

Wzrost mobilności nie musi negatywnie wpływać na wydajność ani bezpieczeństwo. Dzięki tabletom wyposażonym w najnowsze procesory firmy Intel mobilni pracownicy mogą wykonać swoje zadania z każdego miejsca.

Więcej informacji

Laptopy

Najnowsze urządzenia 2w1 i Ultrabook™ łączą w sobie mobilność tabletów, wszechstronność laptopów oraz wbudowane funkcje zabezpieczeń.

Więcej informacji

Zapoznaj się z opinią firmy Intel na temat najważniejszych wydarzeń w branży IT z minionego tygodnia. Wypróbuj serwis, zapoznając się z opiniami firmy Intel na temat wydarzeń z bieżącego tygodnia i zasubskrybuj serwis.

Rejestracja oznacza akceptację naszych Zasad poufności danych oraz Regulaminu.

Rejestracja oznacza akceptację naszych Zasad poufności danych oraz Regulaminu.

Informacje o produktach i wydajności

1

Raport dotyczący badań naruszania danych w roku 2015. Verizon (2015). http://www.verizonenterprise.com/DBIR/2015/