Wysoka wydajność z każdego miejsca

Wybierając urządzenia 2w1 nowej generacji, firmy każdej wielkości mogą wykorzystać wspierane sprzętowo funkcje zabezpieczeń oraz wydajność laptopów i wygodę tabletów.

Przeczytaj informacje o urządzeniach 2w1 (6 stron)

Bezprzewodowe miejsce pracy

Pracuj z każdego miejsca – bez obaw o bezpieczeństwo i bez potrzeby stosowania przewodów. Laptopy wyposażone w najnowsze wysoce wydajne procesory Intel® udostępniają sprzętowe funkcje zabezpieczeń chroniące dane firmy oraz pozwalają na bezprzewodowe dokowanie i wyświetlanie zawartości.

Decydując się na zakup nowych laptopów możesz wykorzystać najnowsze rozwiązania zwiększające wydajność, aby pozwolić pracownikom na wykonywanie pracy w krótszym czasie i w bardziej optymalny sposób. Dzięki temu otrzymają nie tylko urządzenia, które pozwolą im wykonać powierzoną pracę, lecz także pewność, że ich komputery poradzą sobie z każdym zadaniem. Nawet pracownicy pozostający w nieustannym ruchu będą mogli wykorzystać potencjał udoskonalonych funkcji ochrony tożsamości wbudowanych na poziomie sprzętowym.

Urządzenia 2w1: wszechstronność w służbie firm

Połącz zalety dwóch typów urządzeń. Urządzenie 2w1 z najnowszym procesorem firmy Intel to w pełni wydajny laptop, gdy tego potrzebujesz, oraz przenośny tablet, gdy tego chcesz. Dzięki niemu możesz użyć laptopa, aby sporządzić raport, a następnie z łatwością zaprezentować go swoim współpracownikom obracając ekran i przechodząc do trybu tabletu. Możesz nawet wybrać model z całkowicie odłączanym od klawiatury ekranem dotykowym. W każdym z trybów pracy otrzymasz możliwość błyskawicznego uruchamiania urządzeń i nieprzerwanego aktualizowania danych oraz niezwykle długi czas pracy baterii1.

Rozwijaj swoją małą firmę z pomocą laptopów ›

 

Urządzenia Ultrabook™: niezwykły styl i bezpieczeństwo

Postaw na styl i bezpieczeństwo bez żadnych kompromisów. Najnowsze urządzenia Ultrabook z procesorami Intel® Core™ vPro™ to stylowe konstrukcje, które pragną otrzymać użytkownicy, udostępniające wspomagane sprzętowo zabezpieczenia i funkcje zarządzania niezbędne dla firmy. Swój model możesz wybrać spośród szerokiej gamy lekkich urządzeń o grubości poniżej 2,5 cm i długim czasie pracy baterii1. Użytkownicy mogą z łatwością wyświetlać zawartość w sposób bezprzewodowy oraz wykonywać wiele zadań jednocześnie – nawet gdy konieczne jest wprowadzenie zmian w prezentacji w czasie trwania wideokonferencji. Opcjonalna funkcja obsługi dotykowej zapewnia wszechstronność, która pozwala na wykonywanie pracy w dowolny sposób i w dowolnym czasie.

Utwardzona obudowa i wytrzymałe zawiasy zapewniają także odporność urządzeń na trudy podróży biznesowych. Rozejrzyj się i wybierz model odpowiadający pożądanemu sposobowi wykonywania pracy – niezwykle kompaktowy, zamykany, konwertowalny, z odłączanym ekranem lub funkcją obsługi dotykowej.

Obejrzyj film o urządzeniach 2w1 Ultrabook (2:44) ›

 

Nieprzerwana praca: mobilne stacje robocze

Nowy poziom kreatywności i współpracy. Naprawdę wydajna mobilna stacja robocza do obsługi najbardziej wymagających zadań skraca czas przestojów i zmniejsza liczbę problemów z infrastrukturą IT. Mobilne stacje robocze z procesorami Intel® Xeon® gwarantują wyższą niezawodność, wbudowane funkcje zabezpieczeń i możliwości zdalnego zarządzania.

Dowiedz się więcej o mobilnych stacjach roboczych z procesorami Intel® Xeon® ›

 

Znajdź właściwy laptop dla firmy


Kup

Poznaj dodatkowe urządzenia

Tablety dla firm

Wzrost mobilności nie musi negatywnie wpływać na wydajność ani bezpieczeństwo. Dzięki tabletom wyposażonym w najnowsze procesory firmy Intel mobilni pracownicy mogą wykonać swoje zadania z każdego miejsca.

Dowiedz się więcej o tabletach dla firm

Komputery stacjonarne

Konstrukcje komputerów są dziś bardziej nowatorskie niż kiedykolwiek wcześniej. Poznaj zalety ergonomicznych komputerów All-in-One, modeli tower z możliwością rozbudowy i kompaktowych komputerów mini PC.

Dowiedz się więcej o komputerach stacjonarnych

Zapoznaj się z opinią firmy Intel na temat najważniejszych wydarzeń w branży IT z minionego tygodnia. Wypróbuj serwis, zapoznając się z opiniami firmy Intel na temat wydarzeń z bieżącego tygodnia i zasubskrybuj serwis.

Rejestracja oznacza akceptację naszych Zasad poufności danych oraz Regulaminu.

Rejestracja oznacza akceptację naszych Zasad poufności danych oraz Regulaminu.

Informacje o produktach i wydajności

1

Technologie Intel mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może być inna od podanej w zależności od konfiguracji sprzętu. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Zapytaj producenta komputera lub sprzedawcę albo dowiedz się więcej na stronie www.intel.pl.