Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność zależy od konfiguracji systemu. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie http://www.intel.pl.

2

Zgodnie z ogólnymi wynikami testu SYSmark* 2014, który jest testem porównawczym konsorcjum BAPCo* mierzącego wydajność platform Windows*. Test SYSmark bada trzy scenariusze użytkowania, w tym wydajność pakietu biurowego, tworzenie multimediów oraz analizę danych/analizę finansową, korzystając z rzeczywistego oprogramowania niezależnych dostawców, takich jak firmy Microsoft* i Adobe*.

3

Według pomiarów Windows® 10 EEMBC Browsing Bench Component Average Power.

Pomiary wydajności i przewidywany czas pracy baterii w przypadku procesorów siódmej generacji:

Procesor Intel® Core™ i5-7300U, PL1=15 W TDP, 2 rdzenie/4 wątki, przyspieszenie do 3,5 GHz; pamięć RAM: 2 × 4 GB pamięci DDR4-2133; pamięć masowa: dysk Intel® SSD z serii 535; rozdzielczość ekranu: 1920 × 1080. Grafika Intel® HD 620; system operacyjny: Windows® 10

4

W oparciu o wynik SEG562 uzyskany w zastosowaniach biurowych i podczas wykonywania wielu zadań jednocześnie z użyciem programów Microsoft Word* (zapisywanie w formacie PDF), Excel* (ponowne obliczenia), PowerPoint* (sortowanie slajdów), oraz NXPowerLite Desktop* (zmniejszanie rozmiarów dokumentów biurowych, coś w rodzaju kompresji) oraz podczas odtwarzania filmu w tle (symulacja oglądania filmu szkoleniowego lub nagranego seminarium internetowego).