Lepsza wydajność dzięki wyborowi właściwego tabletu

Sprawdź, jak tablety mogą pomóc firmom każdej wielkości i z każdej branży zrewolucjonizować sposób wykonywania pracy.

Uzyskaj więcej informacji na temat transformacji tabletów (1:30)

Pracuj w dowolnym miejscu dźwigając mniej.

Zwiększ mobilność swojej firmy – postaw na niezwykle przenośne tablety opracowane z myślą o potrzebach dzisiejszych pracowników. Tablety to urządzenie przenośne, pozwalające z powodzeniem wykonywać powierzoną pracę. Dzięki nim pracownicy z łatwością zaprezentują swoją pracę klientom i pozostaną w kontakcie z firmą z każdego miejsca. Uzyskują również dostęp do najnowszych danych pacjentów w czasie spotkań lub sprawdzą status wysyłki przebywając na terenie sklepu. Wbudowane funkcje zabezpieczeń pozwalają przy tym chronić wrażliwe dane firmy w każdym miejscu.

Uwzględniając tablety w swojej strategii modernizacji zapewnisz pracownikom wolność, którą pragną otrzymać – bez poświęcania bezpieczeństwa lub produktywności.

Większa wydajność w podróży

Pracuj z maksymalną wydajnością – gdziekolwiek jesteś. Lekkie i kompaktowe tablety to niezwykła mobilność oraz długi czas pracy baterii. Dzięki nim lekarze mogą pracować w ciągłym biegu korzystając z ekranu dotykowego oraz łatwo sporządzać notatki za pomocą rysika. Sprzedawcy są w stanie stworzyć w pełni funkcjonalny punkt sprzedaży w każdej części sklepu – tam, gdzie w danym momencie znajduje się klient – a nawet sprawdzić w czasie rzeczywistym stan magazynu. Dzięki mobilnym tabletom z procesorami Intel® każdy pracownik osiągnie maksymalną produktywność w każdym miejscu.

Obejrzyj film o tabletach ›

Zwiększ swoją mobilność ›

Kompatybilność i bezpieczeństwo

Pracuj wydajniej dzięki zabezpieczeniom, których potrzebuje każda firma, oraz wszechstronności, jakiej oczekują użytkownicy. Tablety z procesorami Intel® i systemem operacyjnym Windows* zapewniają kompleksową ochronę bez utraty szybkości i mocy obliczeniowej. Są kompatybilne z popularnymi aplikacjami przeznaczonymi dla komputerów z systemem Windows*, dzięki czemu zdołasz z łatwością wykonać swoją pracę. A tablety z systemem Android zapewniają niezbędne bezpieczeństwo, wydajność i elastyczność. Oba typy tabletów pozwolą użytkownikom współpracować w łatwy sposób i wykonywać wiele zadań jednocześnie – zwiększając przy tym ich bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

Przeczytaj o tabletach dla firm (4 strony) ›

 

Znajdź właściwy tablet dla firmy


Kup

Poznaj dodatkowe urządzenia

Laptopy

Najnowsze urządzenia 2w1 i Ultrabook™ łączą w sobie mobilność tabletów, wszechstronność laptopów oraz wbudowane funkcje zabezpieczeń.

Translate Dowiedz się więcej o laptopach

Komputery stacjonarne

Konstrukcje komputerów są dziś bardziej nowatorskie niż kiedykolwiek wcześniej. Poznaj zalety ergonomicznych komputerów All-in-One, modeli tower z możliwością rozbudowy i kompaktowych komputerów mini PC.

Dowiedz się więcej o komputerach stacjonarnych

Zapoznaj się z opinią firmy Intel na temat najważniejszych wydarzeń w branży IT z minionego tygodnia. Wypróbuj serwis, zapoznając się z opiniami firmy Intel na temat wydarzeń z bieżącego tygodnia i zasubskrybuj serwis.

Rejestracja oznacza akceptację naszych Zasad poufności danych oraz Regulaminu.

Rejestracja oznacza akceptację naszych Zasad poufności danych oraz Regulaminu.