Serwerowe karty sieciowe Intel® ET ET2 EF – informacje o produkcie

Serwerowe karty sieciowe Intel® ET ET2 EF – informacje o produkcie

Serwerowe karty sieciowe Intel® ET ET2 EF – informacje o produkcie

Serwerowe karty sieciowe Intel® Gigabit ET/ET2/EF Multi-Port
• Wysoko wydajne połączenie Ethernet 10/100/1000
• Niezawodna i sprawdzona technologia Gigabit Ethernet firmy Intel Corporation
• Skalowalny interfejs PCI Express* zapewnia dedykowaną przepustowość I/O dla zastosowań sieciowych szczególnie intensywnie korzystających z operacji I/O
• Zoptymalizowane pod kątem środowisk ...zwirtualizowanych
• Elastyczność dzięki iSCSI Boot i możliwości wybrania dwu- i czteroportowych kart sieciowych zarówno w wersji światłowodowej, jak i miedzianej.

Serwerowe karty sieciowe Intel® Gigabit ET, ET2 i EF Multi-Port to trzecia generacja kart sieciowych PCIe GbE. Te nowe karty sieciowe, oparte na kontrolerze Intel® 82576 Gigabit Ethernet, stanowią następny etap ewolucji funkcji sieciowych GbE dla sieci firmowych i centrów przetwarzania danych. Funkcje te obejmują obsługę procesorów wielordzeniowych i optymalizację wirtualizacji serwerów.

Zaprojektowane dla procesorów wielordzeniowych

Te dwu- i czteroportowe karty sieciowe zapewniają szybką, wieloportową łączność gigabitową na platformie wielordzeniowej oraz w środowisku zwirtualizowanym. Na platformie wielordzeniowej karty sieciowe obsługują różne technologie, takie jak wiele kolejek, skalowanie po stronie odbiorcy, MSI-X i przerwania Low Latency Interrupts, które pomagają przyspieszyć przetwarzanie danych na platformie, skracając czasy reakcji aplikacji.

Technologie I/O na platformie wielordzeniowej wykorzystują wiele kolejek i wiele wektorów przerwań dostępnych w kontrolerze sieciowym. Te kolejki i wektory przerwań pomagają równoważyć wzajemne obciążenie danymi i przerwaniami w celu zmniejszenia obciążenia procesorów i zwiększenia ogólnej wydajności systemu. Na przykład w zależności od wrażliwości danych na opóźnienia funkcja przerwań o niskim poziomie opóźnień może pominąć przedział czasu dla określonych portów TCP lub oznaczonych pakietów w celu zapewnienia niektórym rodzajom strumieni danych mniejszego opóźnienia dla aplikacji.

Przeczytaj pełne informacje o serwerowych kartach sieciowych Intel® Gigabit ET/ET2/EF Multi-Port.

Podobne filmy