Zapraszamy do firmy Intel na targach CES 2017

Oczekujemy, że w ciągu zaledwie trzech lat do chmury zostanie podłączonych ponad 50 miliardów inteligentnych urządzeń. Firma Intel, jak żadna inna, może obsłużyć każdy segment tej inteligentniejszej przyszłości – od tworzenia nowych urządzeń po obsługę sieci 5G. W czasie targów CES pokażemy technologie, które to umożliwią.

Ilustracja panoramicznych ujęć

Zobacz panoramiczne ujęcia

Na stoisku firmy Intel na targach CES prezentujemy nasze najnowsze technologie. Zapraszamy do obejrzenia ich na żywo. Przyjdź na nasze stanowisko, poznaj nasze produkty i zobacz prezentacje z każdego kąta.

Rewolucja drogowa

Firma Intel nawiązała współpracę ze światowymi liderami w dziedzinie automatyki i techniki, aby utorować drogę samochodom autonomicznym. Dzięki inwestycjom i ogromnemu doświadczeniu w zakresie różnych technologii pokładowych i chmurowych, funkcji komunikacyjnych, zabezpieczeń i technologii uczenia głębokiego firma Intel, jak żadna inna, może urzeczywistnić wizję pojazdów autonomicznych.

Dowiedz się, dlaczego technologia 5G to przyszłość samochodów autonomicznych ›

Zobacz, jak kiedyś będzie wyglądać jazda samochodem ›

Rewolucyjna technologia w grach

Intel przenosi kibiców do samego centrum akcji. Przenieś się na środek boiska dzięki rzeczywistości wirtualnej lub oglądaj mecz pod dowolnym kątem przy użyciu technologii Intel® 360 Replay. Także sportowcy odniosą korzyści z postępu technologii – analiza danych poprawi ich wyniki, a nawet obniży ryzyko kontuzji.

Zobacz, jak Voke wykorzystuje rzeczywistość wirtualną w imprezach na żywo ›

Wejdź do gry ›

Nadzwyczajna codzienność

Od wciągającej rzeczywistości wirtualnej, która zmienia nasze doświadczenia i sposób interakcji ze światem, po drony, które dostarczają wszystko – od artykułów gospodarstwa domowego po niezbędne materiały medyczne, innowacje firmy Intel w dziedzinie technologii 5G i rzeczywistości wirtualnej w dużym stopniu odmienią nasze życie.

Rzeczywistość wirtualna wczoraj i dziś ›

Tematy i technologia

Firma Intel jest liderem w dziedzinie rozwoju technologii 5G, kładąc podwaliny pod szybsze, inteligentniejsze i wydajniejsze sieci bezprzewodowe, które umożliwią korzystanie z nowych, niesamowitych wynalazków, takich jak pojazdy autonomiczne i inteligentniejsze domy.

Zobacz przyszłość 5G

Niesamowite zastosowania rzeczywistości wirtualnej wymagają niesamowitej mocy obliczeniowej – firma Intel przesuwa granice komputerowych innowacji, aby móc szybciej zaoferować niezwykle atrakcyjne funkcje wyświetlania obrazu i interakcji.

Zapoznaj się z wizją rzeczywistości wirtualnej firmy Intel

Firma Intel nawiązała współpracę z najważniejszymi światowymi producentami samochodów, aby urzeczywistnić swoją wizję lepszych i bezpieczniejszych dróg.

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Firma Intel opracowuje szereg nowych technologii i programów sztucznej inteligencji, które stanowią następny wielki krok w komputeryzacji i które mają pomóc w stworzeniu lepszego świata.

Poznaj nasz plan

Innowacja wzbija się w niebo. Nasze drony1 mają różne zastosowania, od inspekcji handlowych po niesamowicie lekkie okulary teatralne.

Odkryj inteligentniejsze drony

Ogłoszenia

Procesory Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji zapewniają niesamowitą moc obliczeniową i ogromne bezpieczeństwo, aby ułatwić wykonywanie najbardziej skomplikowanych zadań biznesowych.

Odkryj procesory Intel® Core™ vPro™

New Balance RunIQ*, smartwatch stworzony przez biegaczy dla biegaczy. Zaawansowana współpraca firm New Balance i Intel.

Dowiedz się więcej o smartwatchu New Balance RunIQ

Karta Intel® Compute Card, która zostanie zaprezentowana w połowie 2017 roku, zapewnia wysoką moc przetwarzania i łączność dla praktycznie dowolnego produktu, oferując nieograniczony potencjał w dziedzinie inteligentnych urządzeń.

Dowiedz się więcej o internetowych urządzeniach

Grupa BMW oraz firmy Intel i Mobileye przetestują samochody autonomiczne na drodze w drugiej połowie 2017 roku.

Przeczytaj informację prasową

Zupełnie nowy poziom możliwości pamięci operacyjnej i masowej dzięki technologii Intel® Optane™. Przyspiesz swój system oraz skorzystaj z wysokiej szybkości, doskonałego czasu reakcji i niesamowitej wydajności.

Poznaj naszą nową technologię pamięci

Znajdź firmę Intel na targach CES 2017

Znajdź firmę Intel na targach CES

Odwiedź stanowisko firmy Intel (nr 10048) – Tech East, Las Vegas Convention Center, Central Hall.

Aby dowiedzieć się więcej na temat stanowiska firmy Intel i innych atrakcji na targach CES 2017, zainstaluj aplikację CES App ze sklepu iOS* App Store lub Google Play*.

Pobierz mapę ›

Informacje o produktach i wydajności

1

Urządzenie to nie posiada autoryzacji zgodnie z wymogami amerykańskiej agencji FCC (Federal Communications Commission). Urządzenie to nie jest i nie może być oferowane do sprzedaży ani dzierżawy oraz nie może zostać sprzedane ani wydzierżawione, zanim nie uzyska autoryzacji.