Nowy poziom grania

Nie chodzi o wygraną. Chodzi o dominację. Szukaj oznaczenia Intel Inside®. Graj odważniej dzięki wysokiej rozdzielczości, działaj megazadaniowo i transmituj bez opóźnień.

Komputery do gier

Komputery do gier

Niesamowita gra zaczyna się od niesamowitego sprzętu. Graj bez ograniczeń dzięki najnowszym systemom i technologiom Intel.

Popraw swoje doświadczenia

Zoptymalizowane gry komputerowe

Zoptymalizowane gry komputerowe

Intel podjął współpracę z twórcami najpopularniejszych gier, aby zoptymalizować ich wydajność. Wprowadził też atrakcyjne nowinki.

Wykonaj właściwy ruch

E-sport

E-sport

Dowiedz się, jak firma Intel rozwija przyszłość e-sportu – od technologii dla graczy, przez personalizowane platformy, aż po profesjonalne turnieje.

Wejdź do gry

Wymuszanie wyższych częstotliwości

Wymuszanie wyższych częstotliwości

Podkręć1 swój nowy odblokowany procesor Intel® Core™, aby uzyskać szybszą i wydajniejszą obsługę gier.

Podkręć sprzęt

Graj na najwyższych obrotach, transmituj rozgrywkę i zanurz się w świecie nowych doznań.

Ekstremalna wydajność

Naucz się tego od profesjonalistów

Profesjonalna drużyna Counter Strike: drużyna Global Offensive CLG Red wyjaśnia, jak wygląda gra na maszynie wyposażonej w procesor Intel® Core™ i7 oraz jak prawdziwa wydajność poprawia jakość gry.

10

Rdzenie oznaczają większą moc

Wykorzystaj prawdziwą moc

Procesor Intel® Core™ i7 Extreme Edition, wyposażony w nawet 10 rdzeni, zapewnia taką moc, jakiej potrzebujesz. Graj niczym bestia i ciesz się płynną grą oraz całkowitym zanurzeniem w trybie 4K2.

Znajdź procesor Intel® Core™ dla siebie

15%

Więcej klatek na sekundę

Dokonaj modernizacji

Grając w grę Gears of War* 4 lub inne sztandarowe tytuły, możesz uzyskać zwiększenie wydajności o nawet 15%3 w liczbie klatek na sekundę (FPS), jeśli zmienisz procesor Intel® Core™ i5-7600K na procesor Intel® Core™ i7-7700K.

Płynna megazadaniowość

Wykorzystaj prawdziwą moc

Zapisz się na Intel Streamer Bootcamp i poznaj profesjonalne narzędzie do transmisji strumieniowej, EposVox, oraz dowiedz się więcej na temat potencjału megazadaniowości na procesorach Intel® Core™ i7.

25%

Szybszy: graj w 4K, nagrywaj i transmituj jednocześnie4 5

Megazadaniowość to nie problem.

Możesz całkowicie oddać się grze w formacie HD, a jednocześnie komunikować się z innymi graczami podczas transmisji strumieniowej na żywo i zapisywać najważniejsze momenty gry w celu ich późniejszej edycji i publikacji. Na tym polega megazadaniowość.

2,4x

Szybsza gra przy transmisji strumieniowej do serwisu Twitch*

Wrzuć wyższy bieg na Twitchu

Dzięki nowym procesorom Intel® Core™ i7 siódmej generacji nie doświadczysz opóźnień przy transmisji strumieniowej do serwisu Twitch. W trakcie transmisji strumieniowej gry o wysokich ustawieniach możesz osiągnąć prędkości 2,4 razy szybsze6.

Rzeczywistość wirtualna

Włącz się do gry

Profesjonalni gracze Lemonnation i Hai of Cloud9 odchodzą od klawiatury i przenoszą się do wirtualnej rzeczywistości (VR), odkrywając nowy wymiar gry.

Zatrać się w wirtualnym świecie

Zacznij grać w zupełnie nowy sposób – we wciągającej rzeczywistości wirtualnej i niesamowitej rozdzielczości 4K. Procesory Intel® zapewniają wysoką, stałą liczbę klatek na sekundę, co pozwala ograniczyć zawroty głowy typowe dla rzeczywistości wirtualnej oraz podnieść poziom ogólnych doznań.

Zanurz się w rzeczywistości wirtualnej

Przyszłość rzeczywistości połączonej

Firma Intel jest liderem w dziedzinie technologii rzeczywistości połączonej, czyli sprzężonej ze sobą rzeczywistości realnej i wirtualnej. Dzięki zastosowaniu zastrzeżonych technologii, takich jak kamery Intel® RealSense™ w hełmach, gier można doświadczać w zupełnie nowym wymiarze.

Z technologią firmy Intel. Zatwierdzone przez ekspertów.

Ustawienia maksymalne. Bez kompromisów.

Luke Lafreniere gra przy maksymalnych ustawieniach, transmitując jednocześnie rozgrywkę do tysięcy widzów, bez uszczerbku dla komfortu i płynności gry.

Zaawansowane produkty. Najwyższa wydajność.

Poznaj Linusa Sebastiana, zaawansowanego technicznie youtubera, i dowiedz się, dlaczego preferuje on laptopy z procesorami Intel® Core™ i7.

Technologia i narzędzia

Dowiedz się więcej na temat technologii Intel®, które zapewniają doskonałą jakość gry.

Technologia Intel® Optane™ to nowa pamięć nieulotna wysokiej klasy, która zapewnia szybki dostęp do dużych zbiorów danych oraz umożliwia wyjątkowe doznania w grach.

Odkryj nową klasę pamięci

Publikuj filmy z efektem zielonego ekranu, skanuj przedmioty do świata gry i rozgrywaj wirtualny mecz z przeciwnikami w dowolnym miejscu.

Zobacz więcej na swoim komputerze

Uzyskaj natychmiastową 15-procentową poprawę jednowątkowej wydajności dzięki technologii Intel® Turbo Boost Max 3.0. Technologia ta wykrywa najszybszy rdzeń procesora i kieruje do niego żądania.

Bądź na bieżąco

W jaki sposób profesjonaliści tworzą własne platformy do gier? Dowiedz się, jak to robią, z naszego prostego przewodnika, a dzięki spersonalizowanej platformie wzniesiesz się na wyższy poziom.

Zbuduj własną platformę.

Gry i wiele więcej

Zapoznaj się z nowinkami ze świata gier w najnowszym numerze naszego magazynu o nowoczesnych technologiach.

Dowiedz się więcej o ludziach i technologiach, dzięki którym świat gier wkracza na nowy poziom.

Artykuły

Konfiguracje komputera

Komputer stacjonarny
Procesor Intel® Core™ i5-7600K, PL1 = 91 W TDP, 4 rdzenie/4 wątki, przyspieszenie do 4,2 GHz, płyta główna: ASUS* Z270, grafika: NVIDIA 1080, pamięć: 2 × 8 GB, LPDDR4-2400, pamięć masowa: Intel® SSD, system operacyjny: Windows® 10 (kompilacja 1607)

Procesor Intel® Core™ i7-7700K, PL1 = 91 W TDP, 4 rdzenie/8 wątków, przyspieszenie do 4,5 GHz, płyta główna: ASUS* Z270, grafika: NVIDIA* GTX 1080, pamięć: 2 × 8 GB LPDDR4-2400, pamięć masowa: Intel® SSD, system operacyjny: Windows® 10 (kompilacja 1607)

Informacje o produktach i wydajności

1

Zmiana częstotliwości zegara lub napięcia może spowodować uszkodzenie lub skrócenie czasu eksploatacji procesora i innych komponentów systemu, a także zmniejszyć stabilność i wydajność systemu. Gwarancje na produkty mogą nie mieć zastosowania, jeśli procesor będzie pracować w warunkach innych niż wymienione w specyfikacji. Dodatkowych informacji udzielają producenci systemu i komponentów. Więcej informacji można uzyskać na stronie: http://www.intel.pl/content/www/pl/pl/gaming/overclocking-intel-processors.html.

2

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu albo na stronie http://www.intel.pl.

3

Według pomiarów dokonanych podczas grania w Gears of War* 4 (wskaźnik: liczba klatek na sekundę).

4

Oprogramowanie i obciążenia stosowane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane do wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®. Testy wydajności, takie jak SYSmark i MobileMark, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, podzespołów, oprogramowania i funkcji. Jakakolwiek zmiana dotycząca tych czynników może spowodować, że wyniki będą inne od podanych. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz z innymi testami wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.intel.pl/benchmarks.

5

W oparciu o pomiary w grach wykonujących wiele zadań naraz (procesor Intel® Core™ i7-6950X w porównaniu z procesorem Intel® Core™ i7-5960X).

6

Według pomiarów dokonanych podczas grania w Gears of War* 4 i transmitowania rozgrywki w serwisie Twitch przez OBS (wskaźnik: liczba klatek na sekundę).