Rewolucja w badaniach klinicznych za sprawą SI

Intel® Pharma Analytics Platform (Intel® PAP) to rozwiązanie w dziedzinie sztucznej inteligencji (SI), które polega na przesyłaniu danych z urządzeń brzegowych do chmury (edge-to-cloud), umożliwiając zdalne monitorowanie poprzez zbieranie danych od uczestników badania przy użyciu różnych czujników, w tym urządzeń osobistych (noszonych przy sobie).

Przeczytaj artykuł

Obrazowanie medyczne oparte na SI wykorzystujące rozwiązania firm Intel i Philips

Firmy Intel i Philips prezentują potencjał zestawu narzędzi OpenVINO™ zapewniającego niedrogie rozwiązania do obrazowania medycznego opartego na sztucznej inteligencji.

Przeczytaj studium przypadku

Analiza danych ratuje życie

Wiodące szpitale wykorzystują analizę danych, uczenie maszynowe i sztuczną inteligencję, by identyfikować pacjentów obarczonych największym ryzykiem i szybciej reagować na zdarzenia zagrażające życiu.

Dowiedz się więcej o predykcyjnej analizie klinicznej

Mikroskopia krioelektronowa

Rewolucja w odkrywaniu leków dzięki zdjęciom białek 3D w rozdzielczości niemal atomowej przy zastosowaniu technologii Intel® Scalable System Framework (Intel® SSF).

Dowiedz się więcej o mikroskopii krioelektronowej

Skoordynowana opieka dzięki wymianie danych elektronicznych 

Firma Intel jest światowym liderem na polu komercyjnego wykorzystania nowoczesnych technologii, dlatego nie dziwi fakt, że interesuje się również współdziałaniem rozwiązań informatycznych w sektorze opieki zdrowotnej. Wykorzystując swoją siłę nabywczą jako dużego pracodawcy firma Intel stała się katalizatorem wykorzystania technologii informatycznych w opiece zdrowotnej oraz interoperacyjności systemów informatycznych stosowanych w tym sektorze, co w ramach modelu skomputeryzowanej opieki służy pracownikom i ich rodzinom, a także społecznościom, w których mieszkają i pracują.

Przeczytaj raport

Analiza predykcyjna w sektorze opieki zdrowotnej

Dowiedz się, jak analiza predykcyjna zmienia sektor opieki zdrowotnej. Dzięki wykorzystaniu rozwiązań w zakresie sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i systemów wnioskowania analiza predykcyjna przetwarza dane historyczne i wyciąga z nich wnioski na przyszłość. Z tego raportu dowiesz się, jakie korzyści może osiągnąć Twoja firma z sektora opieki zdrowotnej.

Czytaj dalej

Jak: ograniczyć rosnące ryzyko w sektorze opieki zdrowotnej dzięki zaawansowanej analizie

Ryzyko przenosi się z dostawców na klientów, więc prewencyjne strategie zarządzania zdrowiem populacji mają kluczowe znaczenie w kontrolowaniu tego ryzyka.

Więcej informacji

Zaawansowana analiza znacząco zmieni sektor opieki zdrowotnej. Czy Twoja organizacja jest na to gotowa?

Najnowsze badanie przeprowadzone przez firmę Forrester wykazało, że 90% organizacji z sektora opieki zdrowotnej wdrożyło narzędzia analizy lub planuje zrobić to w ciągu następnych 12 miesięcy.

Więcej informacji

Streszczenie: predykcyjna analiza kliniczna

Bazujące na danych organizacje opieki zdrowotnej zyskują wnioski potrzebne do podejmowania profilaktycznych decyzji dzięki modelom predykcyjnym wykorzystującym źródła danych klinicznych.

Przeczytaj informacje >

Informacje o rozwiązaniu: predykcyjna analiza kliniczna

Informacje o rozwiązaniu zawierają opis tego, jak innowacyjne rozwiązanie predykcyjnej analizy klinicznej oparte na architekturze Intel® pomaga dostawcom i klientom poprawić bezpieczeństwo pacjentów, zwiększyć wydajność operacyjną i zwiększyć poziom satysfakcji pacjentów.

Przeczytaj informacje >

Analiza predykcyjna w sektorze opieki zdrowotnej – jak rozwijać możliwości analityczne

Na tej grafice pokazano, jak zwiększona ilość zbieranych danych wymusza użycie zaawansowanych rozwiązań analitycznych w celu wyciągania cennych wniosków z danych pacjentów.

Obejrzyj infografikę

Dobra recepta na analizę w sektorze opieki zdrowotnej

Pięć koniecznych zmian, które muszą zajść w organizacjach opieki zdrowotnej, aby można było w nich wykorzystać potencjał analizy danych.

Poznaj wpływ danych na sektor opieki zdrowotnej

Technologiczne wsparcie zarządzania ryzykiem w opiece zdrowotnej

Poprawa jakości opieki zdrowotnej i obniżenie kosztów będą wymagać połączenia interwencji człowieka i możliwości technologicznych.

Zobacz, jak technologia podnosi jakość opieki zdrowotnej

Co dostawcy powinni wiedzieć o analizie klinicznej

Istotne kwestie związane z wdrażaniem odpowiedniej strategii przejścia na system opieki zdrowotnej opartej na wartościach.

Poznaj strategie opieki zdrowotnej opartej na wartościach

Zestawy narzędzi modeli predykcyjnych

Zestawy narzędzi modeli predykcyjnych mają ułatwiać organizacjom opieki zdrowotnej dostęp do predykcyjnej analizy klinicznej poprzez zapewnianie wstępnie zdefiniowanych modeli, danych testowych, wytycznych dotyczących wdrażania i repozytoriów analizy danych. Zacznij programować już dziś.

Pobierz przewodnik wdrażania predykcyjnej analizy klinicznej ›

Bądź w kontakcie

Intel IT Center pozwala na bieżąco śledzić technologie, trendy i pomysły kształtujące przyszłość miejsc pracy.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i upoważniasz firmę Intel do skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub pocztą e-mail w celach marketingowych. Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji. Strony internetowe i informacje otrzymywane od firmy Intel podlegają naszym Zasadom poufności danych oraz Warunkom użytkowania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i upoważniasz firmę Intel do skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub pocztą e-mail w celach marketingowych. Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji. Strony internetowe i informacje otrzymywane od firmy Intel podlegają naszym Zasadom poufności danych oraz Warunkom użytkowania.

Analiza genomowa

Stosowanie danych i DNA w walce z chorobami

Uniwersalne rozwiązania przestały się liczyć. Przyszłość opieki zdrowotnej opiera się o geny poszczególnych osób i wysoką moc obliczeniową, które wykorzystuje się do tworzenia spersonalizowanych planów leczenia dla każdego pacjenta, identyfikowania wad genetycznych będących przyczyną nowotworów oraz opracowywania terapii celowanych, zdolnych niszczyć szkodliwe komórki bez naruszania innych.

Dowiedz się więcej o analizie genomowej ›

Współpraca w opiece zdrowotnej

Większe możliwości pacjentów w procesie opieki zdrowotnej

Im bardziej pacjenci angażują się we własną opiekę, tym lepsze są ich wyniki i tym większy ich komfort. Dowiedz się, w jaki sposób firma Intel zwiększa bezpieczeństwo, skuteczność i dostępność opieki, udostępniając pacjentom i dostawcom szersze możliwości współpracy.

Dowiedz się więcej o współpracy w opiece zdrowotnej ›

Firmy przyszłości oparte o rozwiązania firmy Intel

Zobacz, jak technologia daje początek nowej erze działalności firm, napędzając innowacje, dzięki którym poszczególne branże zyskują niedostępną wcześniej inteligencję, efektywność i możliwości nawiązywania połączeń.

Więcej informacji

Technologie Intel są siłą napędową rewolucji w branży detalicznej

Dowiedz się, w jaki sposób technologia poprawia wrażenia użytkowe klientów, jakość zarządzania łańcuchem dostaw oraz analitykę w handlu detalicznym.

Więcej informacji