Graj + nagrywaj + transmituj bez kompromisów

Najnowsze procesory Intel® Core™ zapewniają ogromną moc obliczeniową, niezbędną do płynnej rozgrywki w najlepszych współczesnych grach i do jednoczesnego udostępniania jej innym.

Więcej informacji

Układy Intel® FPGA zwiększają przyspieszenie

Oparta na FPGA karta Intel® Stratix® 10 o dużej przepustowości rozszerza ofertę firmy Intel w zakresie programowalnych akceleratorów dla centrów przetwarzania danych.

Więcej informacji

Pokonywanie barier w projektowaniu układów FPGA

Oprogramowanie projektowe Intel® Quartus® Prime zawiera wszystko, co jest potrzebne do projektowania układów Intel® FPGA.

Dowiedz się więcej o nowościach w wersji 18.1

Nowe procesory Intel® Core™ ósmej generacji

Zrób sobie maraton filmowy, podnieś komfort grania lub wyzwól nowe pokłady kreatywności dzięki nowym modelom w rodzinie procesorów Intel® Core™ ósmej generacji.

Więcej informacji

Ochrona zabytków

Zobacz, jak sztuczną inteligencję i drony można wykorzystać do opracowania nowej metody renowacji Wielkiego Muru Chińskiego.

Dowiedz się więcej

Niespotykana szybkość reakcji systemu

Procesory Intel® Core™ ósmej generacji z pamięcią Intel® Optane™ zapewniają szybsze i płynniejsze działanie niż kiedykolwiek wcześniej.

Więcej informacji

Przygotuj się na informatyczną rewolucję

Procesory Intel® Xeon® Scalable stanowią gotowy na przyszłość fundament elastycznej, wysokowydajnej i hiperefektywnej infrastruktury, zaprojektowanej tak, aby sprostać wymaganiom współczesnej gospodarki cyfrowej opartej na danych.

Więcej informacji

Wymień komputer na nowy z systemem Windows* 10

Chcesz jak najlepiej wykorzystać możliwości wynikające z migracji do systemu Windows* 10 w organizacji? Wymień sprzęt na komputery z najnowszymi procesorami Intel® Core™ vPro™ ósmej generacji.

Dowiedz się więcej o migracji na nowe komputery z systemem Windows*

PRZEŁOMOWA WYDAJNOŚĆ

Procesory Intel® Xeon® Scalable zapewniają ogromną, skalowalną wydajność dla najbardziej wymagających korporacyjnych centrów przetwarzania danych i sieci telekomunikacyjnych – od najmniejszych zadań po kluczowe zastosowania.

Uwolnij moc

Zwiększ
wydajność

Przedstawiamy pamięć Intel® Optane™ – nowatorską technologię, która zapewnia niezrównaną prędkość bez uszczerbku dla pojemności pamięci masowej.

Więcej informacji