Procesory Intel® Core™ ósmej generacji

Idź z duchem czasu i epoki cyfrowej, kupując najpotężniejszy procesor Intel, obsługujący najnowocześniejsze technologie, w tym filmy w formacie 4K Ultra High Definition, zaawansowane gry i rzeczywistość wirtualną (VR).

Więcej informacji

Firma Intel nawiązała współpracę z firmą Mobileye

Czołowa pozycja firmy Mobileye w dziedzinie komputerowych systemów wizyjnych w połączeniu z doświadczeniem firmy Intel w zakresie wydajnych systemów komputerowych i komunikacyjnych umożliwi stworzenie szybszych rozwiązań transferu danych z samochodu do chmury w pojazdach autonomicznych.

Więcej informacji

PRZEŁOMOWA WYDAJNOŚĆ

Procesory Intel® Xeon® Scalable zapewniają ogromną, skalowalną wydajność dla najbardziej wymagających korporacyjnych centrów przetwarzania danych i sieci telekomunikacyjnych – od najmniejszych zadań po kluczowe zastosowania.

Uwolnij moc

Przedstawiamy przyszłość igrzysk olimpijskich

Ekstremalna megazadaniowość

Procesor Intel® Core™ z serii X obsłuży najbardziej zaawansowane zadania i obciążenia, od pracy twórczej po transmitowanie w sieci gry na żywo.

Uwolnij moc już dziś

Zwiększ
wydajność

Przedstawiamy pamięć Intel® Optane™ – nowatorską technologię, która zapewnia niezrównaną prędkość bez uszczerbku dla pojemności pamięci masowej.

Więcej informacji

Wyprodukowano w Szwajcarii. Zaprojektowano w firmie Intel.

Nowy zegarek TAG Heuer* Connected Modular 45 gwarantuje doskonałą synchronizację bez uszczerbku dla stylu.

Zobacz, co potrafi zegarek

400 LAT W PROCESIE TWORZENIA

Intel i Royal Shakespeare Company wykorzystują moc techniki performance capture na żywo, aby odtworzyć dzieło Szekspira — „Burzę”. Tak niesamowicie, jak sobie to wyobraził.

Odkryj magię

Podniebne światło

Drony Intel® Shooting Star™ wykonują pokazy świetlne na niebie, tak podczas przerwy w meczu w ramach pokazu Pepsi Zero Sugar* Super Bowl LI Halftime, jak i podczas widowiska w Disney Springs.

Zobacz gwiazdy w akcji

Rozwój Internetu rzeczy

Poprawiamy komunikację między firmami a technologią oraz między poszczególnymi technologiami.

Więcej informacji