Przygotuj się na informatyczną rewolucję

Procesory Intel® Xeon® Scalable stanowią gotowy na przyszłość fundament elastycznej, wysokowydajnej i hiperefektywnej infrastruktury, zaprojektowanej tak, aby sprostać wymaganiom współczesnej gospodarki cyfrowej opartej na danych.

Więcej informacji

Wymień komputer na nowy z systemem Windows* 10

Chcesz jak najlepiej wykorzystać możliwości wynikające z migracji do systemu Windows* 10 w organizacji? Wymień sprzęt na komputery z najnowszymi procesorami Intel® Core™ vPro™ ósmej generacji.

Dowiedz się więcej o migracji na nowe komputery z systemem Windows*

40 lat innowacji

Minęło już 40 lat od chwili, kiedy na zawsze zmieniliśmy branżę komputerową, oferując architekturę x86 i procesor 8086. Aby to uczcić, wprowadziliśmy na rynek procesor Intel® Core™ i7-8086K Limited Edition – dowód naszej innowacyjności.

Skorzystaj z naszych doświadczeń

Cały świat obserwuje

Zadbaj o bezkompromisową prędkość i elastyczność podczas grania, nagrywania i przesyłania strumieniowego. Podkręć tempo komputera za pomocą procesora Intel® Core™ i7. Daj swoim znajomym i fanom pokaz, na jaki zasłużyli.

Podkręć tempo

Przygotuj się na nowości

Nowocześni pracownicy znajdują praktyczne informacje, podejmują trafniejsze decyzje i chronią dane. Nowe komputery z procesorami Intel® Core™ vPro™ ósmej generacji umożliwiają wyprzedzenie konkurencji.

Więcej informacji

Nowy chip zrewolucjonizuje sztuczną inteligencję

Intel® Nervana™ Neural Network to pierwszy w branży procesor zaprojektowany całkowicie na nowo pod kątem szerokich zastosowań sztucznej inteligencji w biznesie.

Więcej informacji

Procesory Intel® Core™ ósmej generacji

Idź z duchem czasu i epoki cyfrowej, kupując najpotężniejszy procesor Intel, obsługujący najnowocześniejsze technologie, w tym filmy w formacie 4K Ultra High Definition, zaawansowane gry i rzeczywistość wirtualną (VR).

Więcej informacji

Drony Intel® Shooting Star™

Zobacz, jak firmy reklamują się na niebie, korzystając z dronów Intel® Shooting Star™.

Więcej informacji

Szybsze tworzenie niesamowitych efektów rzeczywistości wirtualnej

Niesamowite procesory Intel® Xeon® Scalable oraz najnowsze procesory Intel® Xeon® W dla stacji roboczych skracają czas opracowywania najbardziej złożonych i profesjonalnych efektów rzeczywistości wirtualnej. Przełomowa wydajność umożliwiająca tworzenie fotorealistycznych projektów, modeli i materiałów.

Rozpocznij teraz

PRZEŁOMOWA WYDAJNOŚĆ

Procesory Intel® Xeon® Scalable zapewniają ogromną, skalowalną wydajność dla najbardziej wymagających korporacyjnych centrów przetwarzania danych i sieci telekomunikacyjnych – od najmniejszych zadań po kluczowe zastosowania.

Uwolnij moc

Ekstremalna megazadaniowość

Procesor Intel® Core™ z serii X obsłuży najbardziej zaawansowane zadania i obciążenia, od pracy twórczej po transmitowanie w sieci gry na żywo.

Uwolnij moc już dziś

Zwiększ
wydajność

Przedstawiamy pamięć Intel® Optane™ – nowatorską technologię, która zapewnia niezrównaną prędkość bez uszczerbku dla pojemności pamięci masowej.

Więcej informacji

Przyszłość transportu

Rozwój Internetu rzeczy

Poprawiamy komunikację między firmami a technologią oraz między poszczególnymi technologiami.

Więcej informacji