Poznaj moc danych

Firma Intel dąży do rozwijania każdego aspektu inteligentnego, połączonego świata – od tworzenia nowych urządzeń po obsługę sieci 5G. W czasie targów CES pokażemy technologie, które to umożliwią.

Poznaj CES

Doświadcz olimpijskich emocji

Intel udaje się do Pjongczang, aby przekazywać olimpijskie emocje za pośrednictwem najnowszych rozwiązań z zakresu wirtualnej rzeczywistości, sieci 5G, dronów i e-sportu. Z firmą Intel nie tylko obejrzysz olimpiadę, ale również doświadczysz olimpijskich emocji.

Uchwyć moment

Nowy chip zrewolucjonizuje sztuczną inteligencję

Intel® Nervana™ Neural Network to pierwszy w branży procesor zaprojektowany całkowicie na nowo pod kątem szerokich zastosowań sztucznej inteligencji w biznesie.

Więcej informacji

Procesory Intel® Core™ ósmej generacji

Idź z duchem czasu i epoki cyfrowej, kupując najpotężniejszy procesor Intel, obsługujący najnowocześniejsze technologie, w tym filmy w formacie 4K Ultra High Definition, zaawansowane gry i rzeczywistość wirtualną (VR).

Więcej informacji

Drony Intel® Shooting Star™

Zobacz, jak firmy reklamują się na niebie, korzystając z dronów Intel® Shooting Star™.

Więcej informacji

Nowe urządzenie Intel® Movidius™ Myriad™ X: wbudowane przetwarzanie obrazu i sztuczna inteligencja

Przedstawiamy pierwszy na świecie procesor do przetwarzania obrazu (VPU) z dedykowanym akceleratorem do obsługi sieci neuronowych. Zapewnia niezbędną moc dla dronów, zestawów rzeczywistości mieszanej, inteligentnych domów i inteligentnych kamer przemysłowych nowej generacji.

Więcej informacji

Szybsze tworzenie niesamowitych efektów rzeczywistości wirtualnej

Niesamowite procesory Intel® Xeon® Scalable oraz najnowsze procesory Intel® Xeon® W dla stacji roboczych skracają czas opracowywania najbardziej złożonych i profesjonalnych efektów rzeczywistości wirtualnej. Przełomowa wydajność umożliwiająca tworzenie fotorealistycznych projektów, modeli i materiałów.

Rozpocznij teraz

Cały świat obserwuje

Zadbaj o bezkompromisową prędkość i elastyczność podczas grania, nagrywania i przesyłania strumieniowego. Podkręć tempo komputera za pomocą procesora Intel® Core™ i7. Daj swoim znajomym i fanom pokaz, na jaki zasłużyli.

Podkręć tempo

PRZEŁOMOWA WYDAJNOŚĆ

Procesory Intel® Xeon® Scalable zapewniają ogromną, skalowalną wydajność dla najbardziej wymagających korporacyjnych centrów przetwarzania danych i sieci telekomunikacyjnych – od najmniejszych zadań po kluczowe zastosowania.

Uwolnij moc

Przedstawiamy przyszłość igrzysk olimpijskich

Ekstremalna megazadaniowość

Procesor Intel® Core™ z serii X obsłuży najbardziej zaawansowane zadania i obciążenia, od pracy twórczej po transmitowanie w sieci gry na żywo.

Uwolnij moc już dziś

Zwiększ
wydajność

Przedstawiamy pamięć Intel® Optane™ – nowatorską technologię, która zapewnia niezrównaną prędkość bez uszczerbku dla pojemności pamięci masowej.

Więcej informacji

400 LAT W PROCESIE TWORZENIA

Intel i Royal Shakespeare Company wykorzystują moc techniki performance capture na żywo, aby odtworzyć dzieło Szekspira — „Burzę”. Tak niesamowicie, jak sobie to wyobraził.

Odkryj magię

Przyszłość transportu

Rozwój Internetu rzeczy

Poprawiamy komunikację między firmami a technologią oraz między poszczególnymi technologiami.

Więcej informacji