Graj + nagrywaj + transmituj bez kompromisów

Najnowsze procesory Intel® Core™ zapewniają ogromną moc obliczeniową, niezbędną do płynnej rozgrywki w najlepszych współczesnych grach i do jednoczesnego udostępniania jej innym.

Więcej informacji

Zwiększ
wydajność

Przedstawiamy pamięć Intel® Optane™ – nowatorską technologię, która zapewnia niezrównaną prędkość bez uszczerbku dla pojemności pamięci masowej.

Więcej informacji

PRZEŁOMOWA WYDAJNOŚĆ

Procesory Intel® Xeon® Scalable zapewniają ogromną, skalowalną wydajność dla najbardziej wymagających korporacyjnych centrów przetwarzania danych i sieci telekomunikacyjnych – od najmniejszych zadań po kluczowe zastosowania.

Uwolnij moc

Układy Intel® FPGA zwiększają przyspieszenie

Oparta na FPGA karta Intel® Stratix® 10 o dużej przepustowości rozszerza ofertę firmy Intel w zakresie programowalnych akceleratorów dla centrów przetwarzania danych.

Więcej informacji

Pokonywanie barier w projektowaniu układów FPGA

Oprogramowanie projektowe Intel® Quartus® Prime zawiera wszystko, co jest potrzebne do projektowania układów Intel® FPGA.

Dowiedz się więcej o nowościach w wersji 18.1

Wymień komputer na nowy z systemem Windows* 10

Chcesz jak najlepiej wykorzystać możliwości wynikające z migracji do systemu Windows* 10 w organizacji? Wymień sprzęt na komputery z najnowszymi procesorami Intel® Core™ vPro™ ósmej generacji.

Dowiedz się więcej o migracji na nowe komputery z systemem Windows*