Innowacja

Skalowalne procesory Intel® Xeon® czwartej generacji

Dzięki największej liczbie wbudowanych akceleratorów CPU na rynku, skalowalne procesory Intel® Xeon® 4. generacji przyspieszają wydajność dla SI oraz innych pojawiających się obciążeń roboczych.

Włącz sieci brzegowe

Zwiększ przepustowość sieci i całkowity koszt posiadania, spełniając jednocześnie wymagania dotyczące zużycia energii i przestrzeni dla infrastruktury 5G i sieciowej.

Innowacja

Intel rozbudowuje R&D w Gdańsku

Intel Poland otrzymal dofinansowanie ramach programu „Program Operacyjny Inteligentny Rozwój” z Europejskijego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Centrum przetwarzania danych

Przedstawiamy procesor graficzny dla centrów danych Intel® z serii Max

Zmaksymalizuj wpływ serii Intel® Data Center GPU Max, najbardziej wydajnego dedykowanego procesora graficznego Intel ogólnego przeznaczenia o największej gęstości, który zawiera ponad 100 mld tranzystorów i do 128 rdzeni Xe – to podstawowy blok obliczeniowy GPU Intel.

Innowacja

Intel na Mobile World Congress w Barcelonie

Dołącz do nas na targach MWC w Barcelonie i przekonaj się, jak Intel przyspiesza przejście na w pełni programowalne, definiowane programowo, chmurowe sieci, które uwalniają możliwości 5G, AI i Intelligent Edge.

Innowacja

Procesory Intel® Core™ 13. generacji do urządzeń brzegowych

Dzięki funkcjom klasy przemysłowej i rozszerzonym zakresom temperatur od -40C do 100C (dostępne dla wybranych SKU), procesory Intel® Core™ 13. generacji do urządzeń przenośnych łączą w sobie energooszczędność i stałą wydajność dla SI, grafiki i aplikacji klasy przemysłowej.