Uchwycenie scen, które wzmacniają Twoje wyniki

Każdy ekran przestawia możliwość udostępnienia Twojego komunikatu i zdobycia dochodów przez reklamę. A dzięki rozwiązaniom oznakowania cyfrowego, wbudowanych w najnowszych technologiach SI i analitycznych, możesz dowiedzieć się więcej o Twoich odbiorcach, ich zachowaniach w sieci i najlepiej trafiających do nich treści komunikatów.

Wzrost zapamiętywalności marki

Wykazano, że oznakowanie cyfrowe zwiększa wskaźniki świadomości i zapamiętania marki o 23%.1

Wzrost sprzedaży

Systemy oznakowania cyfrowego, takie jak kioski w restauracjach szybkiej obsługi, mogą zwiększyć rozmiar zamówienia o nawet 30%.1

Miej wgląd w przypisywanie

Oznakowanie cyfrowe może pomóc znaleźć brakujące ogniwo pomiędzy wyświetlanymi treściami i zachowaniami klienta w sklepie, w tym decyzjami zakupowymi. Daje to firmom narzędzia do lepszego wykorzystania wpływu sklepowych reklam i inwestycji marketingowych.

Stwórz większą lojalność wobec marki

Cyfrowe oznakowanie pozwala firmom na dostarczanie skuteczniejszych promocji, które zwiększają sprzedaż, a także zaangażowanie klienta.

Większa elastyczność dzięki cyfrowym tablicom menu

Cyfrowe tablice menu pozwalają restauracjom na szybką aktualizację oferowanych potraw, cen, promocji i innych informacji. Ta możliwość szybkiego i łatwego wprowadzania zmian, może obniżyć koszty i dostarczyć odpowiedni komunikat, we właściwym czasie.

Poznaj cyfrowe menu ›

Maksymalizuj dochody dzięki oznakowaniu cyfrowemu reklam zewnętrznych (DOOH)

Światowy zewnętrzny rynek oznakowania cyfrowego rośnie szybko. Oczekuje się, że do 2025 r. jego roczna wartość wyniesie 31,7 miliarda dolarów.2 Znaki cyfrowej reklamy zewnętrznej docierają do konkretnego rodzaju odbiorcy, w trakcie ich zwykłego dnia. Mogą być na ulicy, na lotnisku, w markecie, oglądać mecz lub znajdować się w dowolnym ruchliwym miejscu.

Poznaj oznakowanie cyfrowej reklamy zewnętrznej ›

Nowa era handlu i inteligentne półki

Inteligentne półki to jedno z najbardziej ekscytujących rozwiązań, które napędzają kolejną generację handlu detalicznego. Ułatwiają one kupującym zobaczenie cen i informacji. Jeśli zsynchronizujemy je z kontem lojalościowym klienta, będą mogły również dostarczać spersonalizowane doświadczenia dla kupujących. Z punktuwidzenia sprzedawców i producentów, inteligentne półki mogą tworzyć marketingowe i sprzedażowe szanse napędzane danymi, a także dynamicznie optymalizować ceny.

Dowiedz się więcej ›

Wciągające, interaktywne i samoobsługowe kioski

Kioski samoobsługowe to niezrównana wygoda i szybkość. A jeśli jeszcze obsługują wizualizacje ultra HD i responsywne ekrany dotykowe, według badań zwiększają obroty, dzięki angazowaniu klienta za pomocą innowacyjnych sposobów. Klienci mogą szybko złożyć zamówienie, zameldować lub wymeldować, znaleźć informacje i zapłacić za zakupy. To wszystko bez potrzeby pomocy od personelu.

Poznaj kioski ›

Technologie Intel® w segmencie oznakowania cyfrowego

Od inteligentnych półek, po wideo-ściany – najlepsze oznakowanie cyfrowe jest tworzone na sprawdzonej technologii. Firma Intel oferuje wydajność obliczeniową, wysokiej jakości grafikę i łaczność, do obsługi urządzeń oznakowania cyfrowego w ich dowolnej formie i o dowolnym przeznaczeniu.

Procesory wbudowane i IoT

Nasze najnowsze procesory udoskonalone pod kątem IoT umożliwiają skorzystanie z wyjątkowych funkcji podnoszących bezpieczeństwo funkcjonalne i wydajność w czasie rzeczywistym. Pomaga to we wprowadzaniu inteligentnych i wciągających rozwiązań digital signage, automatyzacji wymeldowania i walce z oszustwami.

Zobacz ofertę procesorów

Platforma Intel vPro®

Wybierz platformę Intel vPro® dla komputerów i urządzeń firmowych. Dzięki technologii aktywnego zarządzania Intel®, zespoły IT mogą zdalnie zarządzać oznakowaniem cyfrowym, pomagać poprawić bezpieczeństwo i wydajność energetyczną.

Więcej informacji

Intel® NUC

Jeśli potrzebujesz dużej wydajności na małej przestrzeni, zasil swoje oznakowanie cyfrowe minikomputerem Intel® NUC.

Poznaj Intel® NUC

Intel® Smart Display Module (Intel® SDM)

Ta specyfikacja i urządzenie referencyjne opracowane na potrzeby kompleksowych systemów ułatwiają zapewnianie funkcji inteligentnych i zgodności operacyjnej w rozwiązaniach oznakowania cyfrowego.

Więcej informacji

Zestaw narzędzi Intel® Distribution of OpenVINO™ toolkit

Zmień swoje oznakowanie cyfrowe w inteligentne oznakowanie, wdrażając komputerową wizję na platformach Intel.

Więcej informacji

Ulepsz swój biznes oznakowaniem cyfrowym


Zastrzeżenia i uwagi prawne

Technologie Intel® mogą wymagać obsługującego je sprzętu lub oprogramowania bądź aktywacji usług.

Żaden produkt ani komponent nie jest całkowicie bezpieczny.

Rzeczywiste koszty i wyniki mogą się różnić.

Informacje o produktach i wydajności

1„Zapewnij klientom lepsze doznania żywieniowe”, intel.pl/content/www/pl/pl/retail/solutions/infographics/digital-signage-qsrs-infographic.html.