Poszerz swoją wizję

Zestaw narzędzi OpenVINO™ dla firm umożliwia szybkie i efektywne wdrażanie rozwiązań systemów wizyjnych i głębokiego uczenia się w wielu zastosowaniach.

Philips – Internet rzeczy

Obrazowanie medyczne oparte na SI wykorzystujące rozwiązania firm Intel i Philips

Firmy Intel i Philips prezentują potencjał zestawu narzędzi OpenVINO™ zapewniającego niedrogie rozwiązania do obrazowania medycznego opartego na sztucznej inteligencji.

Przeczytaj studium przypadku

Klucz do szybszej analizy danych

Aby spełnić dzisiejsze wymagania dotyczące rozpoznawania twarzy, wykrywania obiektów i podejmowania decyzji na podstawie prognoz, firmy muszą korzystać z szybszych inteligentnych systemów wizyjnych w miejscu gromadzenia danych.

Obejrzyj infografikę

Jak właściwe narzędzia programowe do systemów wizyjnych mogą odmienić funkcjonowanie firm

Sztuczna inteligencja w urządzeniach końcowych stwarza nowe możliwości w każdej branży, od przewidywania awarii maszyn po personalizację handlu detalicznego. Dzięki zestawowi narzędzi OpenVINO™ firmy korzystają z analiz w czasie zbliżonym do rzeczywistego, co ułatwia szybsze podejmowanie trafniejszych decyzji.

Przeczytaj informacje

Nowe możliwości SI od urządzeń końcowych aż po chmurę

Produkty Intel® Vision łączą zaawansowane oprogramowanie zestawu narzędzi OpenVINO™ z szeregiem akceleratorów sprzętowych, umożliwiając przechwytywanie danych wizyjnych z wielu miejsc, od urządzeń końcowych aż po chmurę. Rozwiązania te są podstawą SI nowej generacji i zapewniają zaawansowane możliwości w zakresie wyciągania wniosków w wielu branżach.

Dowiedz się więcej

Technologie uzupełniające

Wykorzystaj możliwości SI

Firma Intel oferuje kompleksowy zestaw technologii SI do optymalizacji wykorzystania danych.

Więcej informacji

Wdrażanie wieloplatformowych komputerowych rozwiązań wizyjnych

Urzeczywistnij swoją wizję dzięki platformom Intel – ułatwiają one projektowanie i przyspieszają wdrażanie systemów wizyjnych do pracy w rzeczywistych warunkach.

Pobierz zestaw narzędzi OpenVINO™

Produkty do projektowania akceleratorów Intel® Vision

Szybsza i bardziej efektywna analiza danych nie musi wiązać się z wysokimi kosztami – firma Intel oferuje rozwiązania, które można rozbudowywać wraz z rozwojem firmy.

Dowiedz się więcej

Doskonalenie strategii SI

Sztuczna inteligencja firmy Intel®: dział produkcyjny oferuje niezliczoną ilość narzędzi, takich jak oprogramowanie czy zestawy dla programistów, które ułatwiają firmom tworzenie elastycznych i niezawodnych rozwiązań SI.

Więcej informacji