Dział IT firmy Intel: analityka napędza rozwój firm

Dział IT firmy Intel odgrywa kluczową rolę w zwiększaniu jej obrotów. Codziennie testujemy granice innowacyjności, opracowując rozwiązania oparte na danych w celu usprawnienia operacji i procesów światowego lidera technologicznego. Tutaj dzielimy się naszą głęboką wiedzą i doświadczeniem jako specjaliści IT.

Szybciej ku przyszłości

Rok 2020 był rokiem niezwykłym i nadzwyczajnym, w którym nasze możliwości i odporność zostały wystawione na próbę. Doceniliśmy znaczenie możliwości cyfrowych firmy, nauczyliśmy się działać szybko i sprawnie w trudnych warunkach i zrozumieliśmy, że sposób, w jaki pracujemy, zmienił się już na zawsze. W tym roku technologia nabrała pierwszoplanowego znaczenia i udowodniła, że ci, którzy byli bardziej zaawansowani w swojej transformacji cyfrowej, zaszli dalej. W 2021 roku mamy okazję do stworzenia kultury, która utrzyma takie samo poczucie pilności i potrzebę przyspieszenia; kultury, w której eksperymenty, porażki i uczenie się na błędach będą następowały szybko. W raporcie tym przedstawiono nasze wysiłki zmierzające do osiągnięcia korzyści biznesowych z coraz szybszego rozwoju firmy Intel, który jest zasługą najlepszych w swojej klasie rozwiązań i usług IT.

Wiodąca pozycja w branży IT

Opracowujemy i wdrażamy najnowocześniejsze technologie, które przynoszą duże korzyści biznesowe naszym działom i innym firmom z branży IT.

Skala obliczeń ekologicznych

Nasza innowacyjna architektura zdezagregowanych serwerów, projektowanie i obsługa centrów danych pozwoliły zmniejszyć ilość odpadów elektronicznych i zwiększyć wydajność energetyczną – pomagając chronić środowisko, jednocześnie generując znaczne oszczędności.

Więcej informacji

Dane i sztuczna inteligencja

Dzięki zaawansowanej analizie danych, uczeniu maszynowemu, sztucznej inteligencji i systemom obliczeniowym dużej skali rewolucja w dziedzinie danych wyznacza nowe standardy projektowania, produkcji i sprzedaży produktów.

Produkcja za pomocą przycisków w modelach AI

Dowiedz się, jak dział IT firmy Intel szybciej wdraża sztuczną inteligencję i umożliwia samowystarczalne i ekonomiczne usługi AI w produkcji na dużą skalę.

Przeczytaj artykuł

Platformy, chmura i bezpieczeństwo

Nasze bezpieczne rozwiązania w zakresie przetwarzania w chmurze i urządzeń przenośnych zapewniają elastyczność niezbędną do pełnej cyfryzacji firmy Intel.

Ogniwa paliwowe — alternatywne źródło energii dla centrów danych firmy Intel

Aby zapewnić niezawodność, jakość, wydajność, ekologiczność i efektywność zasilania centrów danych, dział IT firmy Intel wdrożył nowatorską technologię ogniw paliwowych, uzupełniającą na skalę globalną zasilanie centrów danych przy użyciu sieci energetycznej.

Więcej informacji

Procesy i aplikacje

Dzięki naszej cyfrowej transformacji upraszczamy procesy i dostarczamy spójne doświadczenia we wszystkich aplikacjach korporacyjnych.

Strategia i struktura zarządzania długiem technicznym

Dowiedz się, jak dział IT firmy Intel opracował wyjątkową strukturę umożliwiającą przedsiębiorstwu skuteczne zarządzanie długiem technicznym i skupienie się na modernizacji, innowacjach i transformacji cyfrowej.

Przeczytaj raport

Nowoczesne miejsce pracy

Tworzymy nowoczesne i dające większe możliwości miejsce pracy, wyposażone w najnowocześniejsze technologie zwiększające zaangażowanie, utrzymanie i wydajność pracowników, co zwiększy cyfrową konkurencyjność firmy Intel.

Budowanie szybszej i bezpieczniejszej sieci firmowej dzięki Wi-Fi 6

Wi-Fi 6 to kolejny krok w ewolucji technologii Wi-Fi, który znacznie poprawił wydajności sieci w kilku naszych witrynach testowych.

Więcej informacji

Zacznij unowocześniać swoją firmę

Otrzymuj na swoją skrzynkę najnowsze wiadomości i aktualizacje od ekspertów branżowych, dotyczące trendów kształtujących przyszłość biznesu.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i upoważniasz firmę Intel do skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub pocztą e-mail w celach marketingowych. Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji. Strony internetowe oraz informacje przesyłane przez firmę Intel podlegają naszym Zasadom poufności danych oraz Warunkom użytkowania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i upoważniasz firmę Intel do skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub pocztą e-mail w celach marketingowych. Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji. Strony internetowe oraz informacje przesyłane przez firmę Intel podlegają naszym Zasadom poufności danych oraz Warunkom użytkowania.