Dział IT firmy Intel: analityka napędza rozwój firm

Dział IT firmy Intel odgrywa kluczową rolę w zwiększaniu jej obrotów. Codziennie testujemy granice innowacyjności, opracowując rozwiązania oparte na danych w celu usprawnienia operacji i procesów światowego lidera technologicznego. Tutaj dzielimy się naszą głęboką wiedzą i doświadczeniem jako specjaliści IT.

Wspieranie cyfryzacji przedsiębiorstw

Dział IT odgrywa kluczową rolę w dostarczaniu rozwiązań i usług, które przyspieszają cyfryzację firmy Intel. W raporcie tym przedstawiono nasze wysiłki zmierzające do osiągnięcia korzyści biznesowych z coraz szybszego rozwoju firmy Intel, który jest zasługą najlepszych w swojej klasie rozwiązań i usług IT. Obejmują one integrowanie i szersze wykorzystanie sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego w newralgicznych operacjach biznesowych, wykorzystanie elastyczności chmury hybrydowej, zmniejszenie długu technicznego w celu skupienia się na innowacjach i opracowywanie przyszłościowego miejsca pracy.

Wiodąca pozycja w branży IT

Opracowujemy i wdrażamy najnowocześniejsze technologie, które przynoszą duże korzyści biznesowe naszym działom i innym firmom z branży IT.

Strategia działu IT firmy Intel w zakresie centrów przetwarzania danych

Dowiedz się, jak strategia działu IT firmy Intel w zakresie centrów przetwarzania danych przyczyniła się do obniżenia kosztów i lepszego wykorzystania zasobów.

Przeczytaj artykuł

Polowanie na jeden procent

Dowiedz się, jak dział IT firmy Intel chroni przedsiębiorstwo przed zaawansowanymi zagrożeniami trwałymi (Advanced Persistent Threats, APT).

Przeczytaj informacje >

Transformacja architektury przedsiębiorstwa

Nasza architektura wspiera transformację, innowacje, redukcję długu technicznego, większą elastyczność i rozwój strategiczny.

Przeczytaj artykuł

Transformacja cyfrowa w przedsiębiorstwach

Wiceprezes firmy Intel, Amy Warner, omawia elementy wewnętrznej transformacji cyfrowej firmy Intel, która przekształciła się z firmy zorientowanej na komputery w firmę skupioną na danych.

Obejrzyj film

Dane i sztuczna inteligencja

Dzięki zaawansowanej analizie danych, uczeniu maszynowemu, sztucznej inteligencji i systemom obliczeniowym dużej skali rewolucja w dziedzinie danych wyznacza nowe standardy projektowania, produkcji i sprzedaży produktów.

Dział IT firmy Intel integruje dane

Aziz Safa, dyrektor ds. danych, wiceprezes i dyrektor generalny ds. danych i platform korporacyjnych, opowiada o biurze działu IT firmy Intel ds. danych korporacyjnych i o tym, jak integruje on dane z całej firmy.

Obejrzyj film

Sztuczna inteligencja poprawia ofertę handlową

Dział IT firmy Intel opracował aplikację Sales Assist, aby pomagać w gromadzeniu i analizie danych z wielu źródeł, takich jak strony internetowe, sprzedaż i media społecznościowe.

Zdobądź raport

SI skraca czas wprowadzania produktów na rynek

Sztuczna inteligencja optymalizuje proces zatwierdzania produktu, zmniejszając koszty i przyspieszając wprowadzanie na rynek.

Zdobądź raport

Przekształcenie łańcucha dostaw dzięki analizie w czasie rzeczywistym

Przekształcamy nasz dotychczasowy łańcuch dostaw w nowoczesny „szklany rurociąg”, aby poprawić decyzyjność i sprawność biznesową.

Zdobądź raport

Platformy, chmura i bezpieczeństwo

Nasze bezpieczne rozwiązania w zakresie przetwarzania w chmurze i urządzeń przenośnych zapewniają elastyczność niezbędną do pełnej cyfryzacji firmy Intel.

Strategia wielochmurowa firmy Intel

Dan McKeon, wiceprezes i dyrektor generalny ds. infrastruktury IT, omawia strategię firmy Intel w zakresie przetwarzania w wielu chmurach i wyjaśnia, jak firma skupia się na modernizacji pracowników.

Obejrzyj film

Architektura zabezpieczeń umożliwia cyfryzację firmy Intel

Nasza architektura zabezpieczeń wykorzystuje modułowe, oparte na współpracy podejście, aby pomóc jednostkom biznesowym w szybszym osiąganiu celów bez uszczerbku dla bezpieczeństwa.

Zdobądź raport

Transformacja działu zabezpieczeń firmy Intel dzięki wglądowi w dane

Rozwiązanie Cyber Intelligence Platform działu IT firmy Intel wykorzystuje uczenie maszynowe, aby znacząco zwiększyć głębokość i szybkość działania sztucznej inteligencji.

Zdobądź raport

Holistyczne podejście do przetwarzania w chmurze zapewnia duże oszczędności

Nasze scentralizowane zarządzanie chmurą pozwoliło firmie zaoszczędzić prawie milion dolarów.

Więcej informacji

Procesy i aplikacje

Dzięki naszej cyfrowej transformacji upraszczamy procesy i dostarczamy spójne doświadczenia we wszystkich aplikacjach korporacyjnych.

Strategia i struktura zarządzania długiem technicznym

Dowiedz się, jak dział IT firmy Intel opracował wyjątkową strukturę umożliwiającą przedsiębiorstwu skuteczne zarządzanie długiem technicznym i skupienie się na modernizacji, innowacjach i transformacji cyfrowej.

Przeczytaj raport

Obniżenie kosztów dzięki bezprzewodowej sieci czujników

Dział IT firmy Intel wykorzystał w środowisku produkcyjnym oparte na technologii Bluetooth®, energooszczędne czujniki z bramami IoT. Niezawodność czujników bezprzewodowych przekroczyła 99%.

Zdobądź raport

Skalowalna architektura konserwacji prewencyjnej

Firma Intel opracowała rozwiązanie z zakresu konserwacji prewencyjnej dla wentylatorów filtracyjnych (FFU), używając przetwarzania z krawędzi chmury.

Zdobądź raport

Optymalizacja operacji za pomocą zwirtualizowanych komputerów przemysłowych

Dowiedz się, jak firma Intel zaoszczędziła czas, pieniądze i przestrzeń w pomieszczeniach czystych w swoim zakładzie produkcyjnym, wdrażając rozwiązanie z zakresu wirtualizacji kontrolerów stacji.

Pobierz informacje o rozwiązaniu

Nowoczesne miejsce pracy

Tworzymy nowoczesne i dające większe możliwości miejsce pracy, wyposażone w najnowocześniejsze technologie zwiększające zaangażowanie, utrzymanie i wydajność pracowników, co zwiększy cyfrową konkurencyjność firmy Intel.

Zalety technologii Thunderbolt™ 3

Dział IT firmy Intel wdraża technologię Thunderbolt™ 3, aby obniżyć koszty informatyczne, zmniejszyć liczbę produktów i zwiększyć produktywność.

Przeczytaj informacje o rozwiązaniu

Wdrażanie systemu Windows* 10 na laptopach z technologią Intel

Notebooki oparte na architekturze Intel® z systemem Microsoft Windows* 10 zapewniają pracownikom lepszą wydajność pracy wielozadaniowej.

Zdobądź raport

Prosta konfiguracja przyśpiesza dostawę komputerów

W ciągu godziny pracownicy firmy Intel mogą uzyskać nowy, w pełni skonfigurowany i spersonalizowany komputer ze wszystkimi standardowymi aplikacjami IT.

Zdobądź raport

Konserwacja oprogramowania sprzętowego i sterowników

Dział IT firmy Intel opracował wzorcową konfigurację, która równoważy potrzebę modernizacji z potencjalnymi przerwami w pracy.

Zdobądź raport

Dodatkowe zasoby dla menedżerów IT

Dział IT: cykl audycji z udziałem kadry zarządzającej

W tym cyklu audycji eksperci z kadry zarządzającej firmy Intel rozmawiają na wiele tematów interesujących specjalistów z branży IT.

Posłuchaj nagrań

Sieć informatyków

Znajdź dodatkowe informacje na temat aktualnych zagadnień z branży IT – takich jak duże zbiory danych, chmura obliczeniowa, rozwiązania mobilne i inne – pochodzące od naszej społeczności IT i innych ekspertów branżowych.

Poznaj sieć

W dziale IT — nagrania

Posłuchaj, co informatyczni eksperci firmy Intel mają do powiedzenia na temat nowych trendów, aktualnych tematów i zagadnień, które mają największe znaczenie dla firmowych działów IT.

Posłuchaj naszego nagrania

Zacznij unowocześniać swoją firmę

Otrzymuj na swoją skrzynkę najnowsze wiadomości i aktualizacje od ekspertów branżowych, dotyczące trendów kształtujących przyszłość biznesu.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i upoważniasz firmę Intel do skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub pocztą e-mail w celach marketingowych. Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji. Strony internetowe oraz informacje przesyłane przez firmę Intel podlegają naszym Zasadom poufności danych oraz Warunkom użytkowania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i upoważniasz firmę Intel do skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub pocztą e-mail w celach marketingowych. Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji. Strony internetowe oraz informacje przesyłane przez firmę Intel podlegają naszym Zasadom poufności danych oraz Warunkom użytkowania.