Dział IT firmy Intel: analityka napędza rozwój firm

Dział IT firmy Intel odgrywa kluczową rolę w zwiększaniu jej obrotów. Codziennie testujemy granice innowacyjności, opracowując rozwiązania oparte na danych w celu usprawnienia operacji i procesów światowego lidera technologicznego. Tutaj dzielimy się naszą głęboką wiedzą i doświadczeniem jako specjaliści IT.

Wspieranie cyfryzacji przedsiębiorstw

Dział IT odgrywa kluczową rolę w dostarczaniu rozwiązań i usług, które przyspieszają cyfryzację firmy Intel. W raporcie tym przedstawiono nasze wysiłki zmierzające do osiągnięcia korzyści biznesowych z coraz szybszego rozwoju firmy Intel, który jest zasługą najlepszych w swojej klasie rozwiązań i usług IT. Obejmują one integrowanie i szersze wykorzystanie sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego w newralgicznych operacjach biznesowych, wykorzystanie elastyczności chmury hybrydowej, zmniejszenie długu technicznego w celu skupienia się na innowacjach i opracowywanie przyszłościowego miejsca pracy.

Wiodąca pozycja w branży IT

Opracowujemy i wdrażamy najnowocześniejsze technologie, które przynoszą duże korzyści biznesowe naszym działom i innym firmom z branży IT.

Strategia działu IT firmy Intel w zakresie centrów przetwarzania danych

Dowiedz się, jak strategia działu IT firmy Intel w zakresie centrów przetwarzania danych przyczyniła się do obniżenia kosztów i lepszego wykorzystania zasobów.

Przeczytaj artykuł

Polowanie na jeden procent

Dowiedz się, jak dział IT firmy Intel chroni przedsiębiorstwo przed zaawansowanymi zagrożeniami trwałymi (Advanced Persistent Threats, APT).

Przeczytaj informacje

Biuro zarządzania programami IT Agile w firmie Intel

Nasze biuro zarządzania programami Agile dba o postępy przekształceń w firmie Intel za pomocą ukierunkowanych inwestycji oraz racjonalniejszego nadawania priorytetu projektom.

Przeczytaj artykuł

Transformacja cyfrowa w przedsiębiorstwach

Wiceprezes firmy Intel, Amy Warner, omawia elementy wewnętrznej transformacji cyfrowej firmy Intel, która przekształciła się z firmy zorientowanej na komputery w firmę skupioną na danych.

Obejrzyj film

Dane i sztuczna inteligencja

Dzięki zaawansowanej analizie danych, uczeniu maszynowemu, sztucznej inteligencji i systemom obliczeniowym dużej skali rewolucja w dziedzinie danych wyznacza nowe standardy projektowania, produkcji i sprzedaży produktów.

Dział IT firmy Intel integruje dane

Aziz Safa, dyrektor ds. danych, wiceprezes i dyrektor generalny ds. danych i platform korporacyjnych, opowiada o biurze działu IT firmy Intel ds. danych korporacyjnych i o tym, jak integruje on dane z całej firmy.

Obejrzyj film

Sztuczna inteligencja poprawia ofertę handlową

Dział IT firmy Intel opracował aplikację Sales Assist, aby pomagać w gromadzeniu i analizie danych z wielu źródeł, takich jak strony internetowe, sprzedaż i media społecznościowe.

Zdobądź raport

SI skraca czas wprowadzania produktów na rynek

Sztuczna inteligencja optymalizuje proces zatwierdzania produktu, zmniejszając koszty i przyspieszając wprowadzanie na rynek.

Zdobądź raport

Przekształcenie łańcucha dostaw dzięki analizie w czasie rzeczywistym

Przekształcamy nasz dotychczasowy łańcuch dostaw w nowoczesny „szklany rurociąg”, aby poprawić decyzyjność i sprawność biznesową.

Zdobądź raport

Platformy, chmura i bezpieczeństwo

Nasze bezpieczne rozwiązania w zakresie przetwarzania w chmurze i urządzeń przenośnych zapewniają elastyczność niezbędną do pełnej cyfryzacji firmy Intel.

Strategia wielochmurowa firmy Intel

Dan McKeon, wiceprezes i dyrektor generalny ds. infrastruktury IT, omawia strategię firmy Intel w zakresie przetwarzania w wielu chmurach i wyjaśnia, jak firma skupia się na modernizacji pracowników.

Obejrzyj film

Opłacalne zwiększenie przepustowości łącza sieciowego za pomocą optyki

Dział IT firmy Intel® wykorzystuje w swoich ośrodkach danych fotonikę krzemu, w celu poprawy eksploatacji sieci, zmniejszenia kosztów używania portów oraz udoskonalenia ogólnej efektywności ośrodka danych.

Zdobądź raport

Transformacja działu zabezpieczeń firmy Intel dzięki wglądowi w dane

Rozwiązanie Cyber Intelligence Platform działu IT firmy Intel wykorzystuje uczenie maszynowe, aby znacząco zwiększyć głębokość i szybkość działania sztucznej inteligencji.

Zdobądź raport

Budowanie wielochmurowej sieci firmowej

Nasza definiowana programowo sieć pomaga w zautomatyzowaniu sieciowego przepływu pracy, wpiera potrzeby biznesowe i spełnia standardy bezpieczeństwa informacji firmy Intel.

Więcej informacji

Procesy i aplikacje

Dzięki naszej cyfrowej transformacji upraszczamy procesy i dostarczamy spójne doświadczenia we wszystkich aplikacjach korporacyjnych.

Strategia i struktura zarządzania długiem technicznym

Dowiedz się, jak dział IT firmy Intel opracował wyjątkową strukturę umożliwiającą przedsiębiorstwu skuteczne zarządzanie długiem technicznym i skupienie się na modernizacji, innowacjach i transformacji cyfrowej.

Przeczytaj raport

Opracowanie dużego procesu połączenia i przejęcia

Specjalny zespół IT w firmie Intel przeprowadza analizę due diligence, dba o planowanie i integrację oraz zwraca uwagę na potencjalne nieprzewidziane koszty, wytwarzając w ten sposób wartość biznesową przy realizacji umów.

Więcej informacji

Zwiększenie wydajności w zakresie automatyzacji produkcji

Niedawno stworzyliśmy oddzielne i całkowicie wirtualne środowisko integracyjne, które umożliwiło wprowadzenie dysków SSD Intel® Optane™ jako warstwę pamięci podręcznej do wymagających zadań wejścia/wyjścia, aby zmniejszyć liczbę wymaganych grup dysków.

Więcej informacji

Usprawnienie integracji głębokiego uczenia

Zakłady firmy Intel usprawniają integrację głębokiego uczenia za pomocą dystrybucji przez Intel® zestawu narzędzi OpenVINO™.

Pobierz informacje o rozwiązaniu

Nowoczesne miejsce pracy

Tworzymy nowoczesne i dające większe możliwości miejsce pracy, wyposażone w najnowocześniejsze technologie zwiększające zaangażowanie, utrzymanie i wydajność pracowników, co zwiększy cyfrową konkurencyjność firmy Intel.

Optymalizacja modernizacji komputerów osobistych

Dział IT w firmie Intel optymalizuje modernizację komputerów stacjonarnych, posługując się telemetrią w odniesieniu do użytkowników segmentów i dobierając pracownikom nowe komputery w celu poprawy ich zadowolenia i wydajności.

Przeczytaj informacje o rozwiązaniu

Zalety technologii Thunderbolt™ 3

Dział IT firmy Intel wdraża technologię Thunderbolt™ 3, aby obniżyć koszty informatyczne, zmniejszyć liczbę produktów i zwiększyć produktywność.

Przeczytaj informacje o rozwiązaniu

Prosta konfiguracja przyśpiesza dostawę komputerów

W ciągu godziny pracownicy firmy Intel mogą uzyskać nowy, w pełni skonfigurowany i spersonalizowany komputer ze wszystkimi standardowymi aplikacjami IT.

Zdobądź raport

Konserwacja oprogramowania sprzętowego i sterowników

Dział IT firmy Intel opracował wzorcową konfigurację, która równoważy potrzebę modernizacji z potencjalnymi przerwami w pracy.

Zdobądź raport

Dodatkowe zasoby dla menedżerów IT

Sieć informatyków

Znajdź dodatkowe informacje na temat aktualnych zagadnień z branży IT – takich jak duże zbiory danych, chmura obliczeniowa, rozwiązania mobilne i inne – pochodzące od naszej społeczności IT i innych ekspertów branżowych.

Poznaj sieć

W dziale IT — nagrania

Posłuchaj, co informatyczni eksperci firmy Intel mają do powiedzenia na temat nowych trendów, aktualnych tematów i zagadnień, które mają największe znaczenie dla firmowych działów IT.

Posłuchaj naszego nagrania

Zacznij unowocześniać swoją firmę

Otrzymuj na swoją skrzynkę najnowsze wiadomości i aktualizacje od ekspertów branżowych, dotyczące trendów kształtujących przyszłość biznesu.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i upoważniasz firmę Intel do skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub pocztą e-mail w celach marketingowych. Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji. Strony internetowe oraz informacje przesyłane przez firmę Intel podlegają naszym Zasadom poufności danych oraz Warunkom użytkowania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i upoważniasz firmę Intel do skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub pocztą e-mail w celach marketingowych. Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji. Strony internetowe oraz informacje przesyłane przez firmę Intel podlegają naszym Zasadom poufności danych oraz Warunkom użytkowania.