Dział IT firmy Intel: analityka napędza rozwój firm

Dział IT firmy Intel odgrywa kluczową rolę w zwiększaniu jej wartości biznesowej. Codziennie testujemy granice innowacyjności, opracowując rozwiązania oparte na danych w celu usprawnienia operacji i procesów światowego lidera technologicznego. Tutaj dzielimy się naszą głęboką wiedzą i doświadczeniem jako specjaliści IT.

Wspieranie cyfryzacji przedsiębiorstw

Dział IT odgrywa kluczową rolę w dostarczaniu rozwiązań i usług, które przyspieszają cyfryzację firmy Intel. W raporcie tym przedstawiono nasze wysiłki zmierzające do osiągnięcia korzyści biznesowych z coraz szybszego rozwoju firmy Intel, który jest zasługą najlepszych w swojej klasie rozwiązań i usług IT. Obejmują one integrowanie i szersze wykorzystanie sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego w newralgicznych operacjach biznesowych, wykorzystanie elastyczności chmury hybrydowej, zmniejszenie długu technicznego w celu skupienia się na innowacjach i opracowywanie przyszłościowego miejsca pracy.

Wiodąca pozycja w branży IT

Opracowujemy i wdrażamy najnowocześniejsze technologie, które zapewniają silną wartość biznesową naszym i innym organizacjom IT.

Wdrażanie transformacji cyfrowej w firmach

Wiceprezes firmy Intel, Steve Sciarappo, wyjaśnia, jak firma Intel przeprowadza transformację cyfrową w jej całym łańcuchu dostaw.

Obejrzyj film

Polowanie na jeden procent

Dowiedz się, jak dział IT firmy Intel chroni przedsiębiorstwo przed zaawansowanymi zagrożeniami trwałymi (Advanced Persistent Threats, APT).

Przeczytaj informacje

Transformacja architektury przedsiębiorstwa

Nasza architektura wspiera transformację, innowacje, redukcję długu technicznego, większą elastyczność i rozwój strategiczny.

Przeczytaj artykuł

Transformacja cyfrowa w przedsiębiorstwach

Wiceprezes firmy Intel, Amy Warner, omawia elementy wewnętrznej transformacji cyfrowej firmy Intel, która przekształciła się z firmy zorientowanej na komputery w firmę skupioną na danych.

Obejrzyj film

Dane i sztuczna inteligencja

Dzięki zaawansowanej analizie danych, uczeniu maszynowemu, sztucznej inteligencji i systemom obliczeniowym dużej skali rewolucja w dziedzinie danych wyznacza nowe standardy projektowania, produkcji i sprzedaży produktów.

Dział IT firmy Intel integruje dane

Aziz Safa, dyrektor ds. danych, wiceprezes i dyrektor generalny ds. danych i platform korporacyjnych, opowiada o biurze działu IT firmy Intel ds. danych korporacyjnych i o tym, jak integruje on dane z całej firmy.

Obejrzyj film

Sztuczna inteligencja poprawia ofertę handlową

Dział IT firmy Intel opracował aplikację Sales Assist, aby pomagać w gromadzeniu i analizie danych z wielu źródeł, takich jak strony internetowe, sprzedaż i media społecznościowe.

Zdobądź raport

SI skraca czas wprowadzania produktów na rynek

Sztuczna inteligencja optymalizuje proces zatwierdzania produktu, zmniejszając koszty i przyspieszając wprowadzanie na rynek.

Zdobądź raport

Przekształcenie łańcucha dostaw dzięki analizie w czasie rzeczywistym

Przekształcamy nasz dotychczasowy łańcuch dostaw w nowoczesny „szklany rurociąg”, aby poprawić decyzyjność i sprawność biznesową.

Zdobądź raport

Platformy, chmura i bezpieczeństwo

Nasze bezpieczne rozwiązania w chmurze i rozwiązania mobilne zapewniają elastyczność niezbędną do pełnej transformacji cyfrowej firmy Intel.

Strategia wielochmurowa firmy Intel

Dan McKeon, wiceprezes i dyrektor generalny ds. infrastruktury IT, omawia strategię firmy Intel w zakresie przetwarzania w wielu chmurach i wyjaśnia, jak firma skupia się na modernizacji pracowników.

Obejrzyj film

Korzystanie z usługi PaaS w celu uzyskania elastyczności biznesowej i wydajności IT

W ramach naszej strategii wielochmurowej dział IT firmy Intel stworzył platformę aplikacji chmurowych dostępną jako usługa (PaaS).

Zdobądź raport

Zabezpieczanie rozwiązań chmurowych w przedsiębiorstwach

Nasze podejście do ochrony danych pomaga włączyć i zabezpieczyć wielochmurową strategię biznesową.

Zdobądź raport

Holistyczne podejście do przetwarzania w chmurze zapewnia duże oszczędności

Nasze scentralizowane zarządzanie chmurą pozwoliło firmie zaoszczędzić prawie milion dolarów.

Więcej informacji

Procesy i aplikacje

Dzięki naszej cyfrowej transformacji upraszczamy procesy i dostarczamy spójne doświadczenia we wszystkich aplikacjach korporacyjnych.

Strategia i struktura zarządzania długiem technicznym

Dowiedz się, jak dział IT firmy Intel opracował wyjątkową strukturę umożliwiającą przedsiębiorstwu skuteczne zarządzanie długiem technicznym i skupienie się na modernizacji, innowacjach i transformacji cyfrowej.

Przeczytaj raport

Obniżenie kosztów dzięki bezprzewodowej sieci czujników

Dział IT firmy Intel wykorzystał w środowisku produkcyjnym czujniki Bluetooth® Low-Energy z bramami IoT. Niezawodność czujnika bezprzewodowego przekroczyła 99%.

Zdobądź raport

Skalowalna architektura konserwacji prewencyjnej

Firma Intel opracowała rozwiązanie z zakresu konserwacji prewencyjnej dla wentylatorów filtracyjnych (FFU), używając przetwarzania z krawędzi chmury.

Zdobądź raport

Optymalizacja operacji za pomocą zwirtualizowanych komputerów przemysłowych

Dowiedz się, jak firma Intel zaoszczędziła czas, pieniądze i przestrzeń w pomieszczeniach czystych w swoim zakładzie produkcyjnym, wdrażając rozwiązanie z zakresu wirtualizacji kontrolerów stacji.

Pobierz informacje o rozwiązaniu

Nowoczesne miejsce pracy

Tworzymy nowoczesne i dające większe możliwości miejsce pracy, wyposażone w najnowocześniejsze technologie zwiększające zaangażowanie, utrzymanie i wydajność pracowników, co zwiększy cyfrową konkurencyjność firmy Intel.

Wdrażanie systemu Windows* 10 na laptopach z technologią Intel

Notebooki oparte na architekturze Intel® z systemem Microsoft Windows* 10 zapewniają pracownikom lepszą wydajność pracy wielozadaniowej.

Zdobądź raport

Prosta konfiguracja przyśpiesza dostawę komputerów

W ciągu godziny pracownicy firmy Intel mogą uzyskać nowy, w pełni skonfigurowany i spersonalizowany komputer ze wszystkimi standardowymi aplikacjami IT.

Zdobądź raport

Konserwacja oprogramowania sprzętowego i sterowników

Firma Intel opracowała konfigurację Gold Standard, która równoważy potrzebę modernizacji w obliczu potencjalnych zakłóceń.

Zdobądź raport

Zwiększenie produktywności pracowników Intel

Pracownicy firmy Intel wykorzystują rozwiązań IT w swojej codziennej pracy. Wydajność pracowników przyczynia się do wzrostu jakości i wydajności pracy.

Przeczytaj artykuł

Dodatkowe zasoby dla menedżerów IT

Dział IT: cykl audycji z udziałem kadry zarządzającej

W tym cyklu audycji eksperci z kadry zarządzającej firmy Intel rozmawiają na wiele tematów interesujących specjalistów z branży IT.

Posłuchaj nagrań

Sieć informatyków

Znajdź dodatkowe informacje na temat aktualnych tematów IT – takich jak duże zbiory danych, chmura obliczeniowa, rozwiązania mobilne i inne – pochodzące od naszej społeczności IT i innych ekspertów branżowych.

Poznaj sieć

W dziale IT — nagrania

Wysłuchaj ekspertów branży IT firmy Intel omawiających nowe trendy, aktualne tematy i zagadnienia, które mają największe znaczenie dla korporacyjnego IT.

Posłuchaj naszego nagrania

Zacznij unowocześniać swoją firmę

Otrzymuj na swoją skrzynkę najnowsze wiadomości i aktualizacje od ekspertów branżowych, dotyczące trendów kształtujących przyszłość biznesu.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i upoważniasz firmę Intel do skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub pocztą e-mail w celach marketingowych. Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji. Strony internetowe oraz informacje przesyłane przez firmę Intel podlegają naszym Zasadom poufności danych oraz Warunkom użytkowania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i upoważniasz firmę Intel do skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub pocztą e-mail w celach marketingowych. Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji. Strony internetowe oraz informacje przesyłane przez firmę Intel podlegają naszym Zasadom poufności danych oraz Warunkom użytkowania.