2016-2017 Sprawozdanie roczne działu IT firmy Intel

Dział IT odgrywa kluczową rolę w dostarczaniu rozwiązań i usług, które przyspieszają cyfrową transformację firmy Intel. W tym raporcie opisano, jak przekształcamy działalność firmy Intel, zwiększając produktywność i doświadczenie pracowników, zapewniając doskonałość operacyjną i promując zaangażowaną i innowacyjną siłę roboczą — wszystkie te działania są realizowane z uwzględnieniem zwiększonej świadomości w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Zapoznaj się ze sprawozdaniem

Współpraca społecznościowa i urządzenia przenośne

Chcesz nawiązać bezprzewodową współpracę i skorzystać z rozwiązania Intel Unite®? Obejrzyj krótki film i zapoznaj się ze sprawdzonymi metodami firmy Intel dotyczącymi łatwego konfigurowania inteligentnych sal konferencyjnych. Przeczytaj raport, by poznać więcej szczegółów i zacząć przekształcać swoje środowisko.

Obejrzyj film

Przeczytaj raport

Dział IT firmy Intel stwierdził, że wdrożenie systemu Windows* 10 na laptopach najnowszej generacji z architekturą Intel® umożliwia pracownikom firmy szybszą pracę wielozadaniową i zapewnia dłuższy czas pracy baterii. Przyspieszyliśmy przechodzenie na system Windows 10, ponieważ ułatwia on nam osiąganie kluczowych celów biznesowych.

Więcej informacji

W związku z ewoluowaniem przemysłu w kierunku systemu operacyjnego jako usługi dział IT firmy Intel modyfikuje niektóre z naszych sprawdzonych metod wdrażania systemu operacyjnego, by dostosować się do powstającego modelu „system operacyjny jako usługa”, w którym aktualizacje systemu operacyjnego są dostarczane w sposób ciągły.

Więcej informacji

Duże zbiory danych, analizy i Internet przedmiotów

Dział IT firmy Intel ujednolicił cyfrowe wrażenia klientów korporacyjnych firmy Intel (B2B), eliminując niepotrzebne procesy biznesowe i dług techniczny. Nasze wysiłki zaowocowały usprawnieniem i uspójnieniem kompleksowej współpracy z klientami oaz przychodem wyższym o 500 mln USD.

Więcej informacji

Intel i organizacje działające na skalę przemysłową wspólnie starają się opracować inteligentne standardy budowania i protokoły komunikacyjne dla budynków pozaprodukcyjnych, by umożliwić dostawcom dostarczanie zintegrowanych rozwiązań, które mogą stać się tak niezawodne, powtarzalne i opłacalne, jak w inteligentnych fabrykach firmy Intel.

Więcej informacji

W obliczu ogromnej dynamiki rozwoju cyfrowego świata szybkie podejmowanie decyzji w oparciu o dane jest niezbędne do zachowania przewagi biznesowej. Proces ten jest niezwykle istotny w przypadku łańcucha dostaw firmy Intel obejmującego przyjmowanie zamówień, zamawianie zasobów, produkcję, testowanie i dostawę gotowych produktów.

Więcej informacji

Chmura i rozwiązania do obsługi centrum przetwarzania danych

Raport działu IT firmy Intel: inteligentna strategia centrum przetwarzania danych firmy Intel zwiększa efektywność kosztową i wykorzystanie zasobów.

Czytaj dalej

Dział IT firmy Intel pomaga firmie Intel zwiększyć sprzedaż i rozszerzyć działania marketingowe dzięki korzystaniu ze zoptymalizowanych analiz danych i uczenia maszynowego, co umożliwia szybsze wyciąganie wniosków.

Więcej informacji

Badania działu IT firmy Intel wykazują, że najbardziej wydajne są platformy w chmurze prywatnej, wykorzystujące jako pamięć podręczną w środowisku obciążającym pamięć dysk Intel® SSD.

Więcej informacji

Zabezpieczenia klasy korporacyjnej

Aplikacje i usługi typu „oprogramowanie jako usługa” stają się coraz popularniejsze, ponieważ zapewniają skuteczność i sprawność, oszczędność kosztów i lepszą współpracę, zwłaszcza z dostawcami i klientami. Mogą jednak stwarzać problemy związane z bezpieczeństwem. Dział IT firmy Intel opracował kilka sprawdzonych metod, które mogą pomóc przedsiębiorstwu minimalizować ryzyko w chmurze.

Dowiedz się więcej

Dział IT firmy Intel opracowuje ultranowoczesną strategię zabezpieczeń, która zwiększy bezpieczeństwo w naszym środowisku. Ta nowa strategia rozwiązuje kilka problemów związanych z dzisiejszym podejściem do kwestii bezpieczeństwa.

Czytaj dalej

Dysponujemy szeroką wiedzą na temat bezpieczeństwa informacji, ale wiele z tych danych jest tak abstrakcyjnych, że trudno je wykorzystać. Natomiast Insider Threat Field Guide jest praktycznym i obszernym przewodnikiem na temat ochrony przed wszelkimi formami zagrożenia wewnętrznego.

Więcej informacji

Wiodąca pozycja w branży IT

Dyrektor ds. bezpieczeństwa Informacji w firmie Intel, Brent Conran, wyjaśnia, że w miarę jak technologie stają się inteligentniejsze i bardziej połączone, zakres obszaru, który musimy ochraniać, poszerza się z niespotykaną prędkością. Cyberbezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem w salach konferencyjnych w każdej branży. Jak zachować równowagę między bezpieczeństwem a potrzebami firmy?

Więcej informacji

John Mahvi, menedżer produktu w dziale IT firmy Intel, omawia naszą przeszłą i obecną strategię wymiany komputerów oraz wyjaśnia, jak uzasadniamy regularne odświeżanie floty komputerowej i innych urządzeń klienckich, przedstawiając korzyści związane z zarządzaniem, produktywnością, zwiększonym bezpieczeństwem i niższym kosztem ogólnym.

Więcej informacji

Shesha Krishnapura, dyrektor ds. technologii działu IT firmy Intel opowiada, jak firma Intel IT wykorzystała sprawdzone metody projektowe podczas przekształcania dwóch fabryk produkujących płytki półprzewodnikowe w energooszczędne centra przetwarzania danych obsługujące dane o zwiększonej gęstości.

Weź udział w dyskusji

Palec naciskający przycisk na smartfonie lub tablecie

Bądź w kontakcie

Intel IT Center pozwala na bieżąco śledzić technologie, trendy i pomysły kształtujące przyszłość miejsc pracy.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i zgadzasz się, aby firma Intel kontaktowała się z Tobą za pośrednictwem marketingowych wiadomości e-mail lub telefonicznie. Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie. Witryny internetowe i informacje firmy Intel podlegają Zasadom poufności danych i Regulaminowi.