Autoryzowani dystrybutorzy i autoryzowani dostawcy Intel®

Znajdź autoryzowanych dystrybutorów i dostawców Intel®

 

Żadna firma nie odpowiada bieżącej lokalizacji i włączonym filtrom. Wyczyść niektóre filtry lub wybierz inne, aby zobaczyć dodatkowe wyniki.

Niestety podczas ładowania tej zawartości wystąpił błąd. Odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.

Trwa ładowanie
Klient Serwery Rozwiązania wbudowane Urządzenia OEM Oprogramowanie Intel® Security

Autoryzowani dystrybutorzy Intel®

Partnerzy dystrybucyjni najwyższego poziomu, którzy oferują najnowszą technologię Intel

Za zakupy u autoryzowanych dystrybutorów Intel® otrzymasz nagrody, dostęp do szkoleń i możliwość udziału w promocjach specjalnych.

Autoryzowani dystrybutorzy Intel oferują najnowsze produkty, komponenty i systemy serwerowe w wersji pudełkowanej dostarczane bezpośrednio z firmy Intel oraz szeroki wybór komputerów z technologią Intel®, a także urządzenia od producentów sprzętu (OEM). Oferują szereg wyjątkowych korzyści, w tym światowej klasy obsługę klienta, usługi finansowe, wsparcie techniczne, promocje, usługi logistyczne oraz szkolenia.

 

Autoryzowani dystrybutorzy Intel®

Autoryzowani dostawcy Intel®

Komponenty i urządzenia Intel® ze sprawdzonych źródeł

Kupując u autoryzowanych dostawców Intel®, otrzymujesz technologie Intel® najwyższej jakości oraz możesz liczyć na dostawcę w zakresie znajomości produktów, która umożliwia wybór optymalnych rozwiązań dla klientów.

Gwarantując niezawodność i doświadczenie, autoryzowani dostawcy komponentów Intel® sprzedają komponenty i produkty pudełkowane, a autoryzowani dostawcy urządzeń Intel® sprzedają systemy i urządzenia pomagające w szybszym wprowadzaniu rozwiązań na rynek. Wymienieni dostawcy kupują u autoryzowanych dystrybutorów, takich jak autoryzowani dystrybutorzy i producenci Intel®, weryfikując autentyczność i jakość produktu. Spełniające kryteria zakupy od autoryzowanych dostawców Intel kwalifikują się do korzyści i punktów dostępnych w programie Intel Technology Provider.

Potrzebujesz wsparcia, korzyści i szerokiej oferty najnowszych produktów od dystrybutorów, którzy kupują bezpośrednio w firmie Intel i u producentów OEM? Autoryzowani dystrybutorzy Intel® służą pomocą. 

Autoryzowani dostawcy Intel®

Porozmawiaj z firmą Intel


Czat jest dostępny od poniedziałku do piątku, w godz. 7–17 czasu pacyficznego. W okresach szczytu może się wydawać, że czat jest niedostępny. W takim przypadku spróbuj ponownie później.

Odwiedź stronę pomocy technicznej firmy Intel® ›