Autoryzowani dystrybutorzy i autoryzowani dostawcy Intel®

Znajdź autoryzowanych dystrybutorów i dostawców Intel®

 

Żadna firma nie odpowiada bieżącej lokalizacji i włączonym filtrom. Wyczyść niektóre filtry lub wybierz inne, aby zobaczyć dodatkowe wyniki.

Niestety podczas ładowania tej zawartości wystąpił błąd. Odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.

Trwa ładowanie

Autoryzowani dystrybutorzy Intel®

Partnerzy dystrybucyjni najwyższego poziomu, którzy oferują najnowszą technologię Intel

Za zakupy u autoryzowanych dystrybutorów Intel® otrzymasz nagrody, dostęp do szkoleń i możliwość udziału w promocjach specjalnych.

Autoryzowani dystrybutorzy Intel oferują najnowsze produkty, komponenty i systemy serwerowe w wersji pudełkowanej dostarczane bezpośrednio z firmy Intel oraz szeroki wybór komputerów z technologią Intel®, a także urządzenia od producentów sprzętu (OEM). Oferują szereg wyjątkowych korzyści, w tym światowej klasy obsługę klienta, usługi finansowe, wsparcie techniczne, promocje, usługi logistyczne oraz szkolenia.

Aby uzyskać aktualne informacje na temat produktów i dystrybutorów FPGA, kliknij tutaj: https://www.altera.com/about/contact/contact.html

Autoryzowani dystrybutorzy Intel®

Autoryzowani dostawcy Intel®

Komponenty i urządzenia Intel® ze sprawdzonych źródeł

Kupując u autoryzowanych dostawców Intel®, otrzymujesz technologie Intel® najwyższej jakości oraz możesz liczyć na dostawcę w zakresie znajomości produktów, która umożliwia wybór optymalnych rozwiązań dla klientów.

Gwarantując niezawodność i doświadczenie, autoryzowani dostawcy komponentów Intel® sprzedają komponenty i produkty pudełkowane, a autoryzowani dostawcy urządzeń Intel® sprzedają systemy i urządzenia pomagające w szybszym wprowadzaniu rozwiązań na rynek. Wymienieni dostawcy kupują u autoryzowanych dystrybutorów, takich jak autoryzowani dystrybutorzy i producenci Intel®, weryfikując autentyczność i jakość produktu. Spełniające kryteria zakupy od autoryzowanych dostawców Intel kwalifikują się do korzyści i punktów dostępnych w programie Intel Technology Provider.

Potrzebujesz wsparcia, korzyści i szerokiej oferty najnowszych produktów od dystrybutorów, którzy kupują bezpośrednio w firmie Intel i u producentów OEM? Autoryzowani dystrybutorzy Intel® służą pomocą. 

Autoryzowani dostawcy Intel®

Porozmawiaj z firmą Intel


Czat jest dostępny od poniedziałku do piątku, w godz. 7–17 czasu pacyficznego. W okresach szczytu może się wydawać, że czat jest niedostępny. W takim przypadku spróbuj ponownie później.

Odwiedź stronę pomocy technicznej firmy Intel® ›