Zmodernizuj firmowe komputery, aby osiągnąć większe korzyści w całej firmie

Doskonała wydajność, sprzętowe funkcje zabezpieczeń1 i nowe poziomy wydajności dzięki rodzinie procesorów Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji.

Uwolnij potencjał firmy i zapewnij komputerom kompleksową ochronę
Nigdy nie było lepszego momentu na modernizację floty firmowych komputerów niż teraz, kiedy pojawiły się procesory Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji — doskonała platforma Intel® dla firm.

Zapewniają one istotną poprawę bezpieczeństwa, nowatorskie standardy konstrukcji, lepszą wydajność, łatwiejsze zarządzanie i sprawniejszą komunikację. Pozwalając uzyskać nawet o 65% szybszą obsługę wielu zadań2 3 i o 50% wyższą wydajność4 w porównaniu z pięcioletnim komputerem. Płynną wielozadaniowość zapewnia technologia Intel® Speed Shift1, która pozwala równomiernie rozkładać obciążenia podczas wykonywania szczególnie wymagających zadań. Z kolei technologia Intel® Hyper-Threading1 umożliwia wykonywanie wielu wątków na każdym rdzeniu w celu uzyskania najwyższej wydajności do obsługi zaawansowanych zadań.

Wysoka wydajność idzie w parze z nawet 10-godzinnym czasem pracy baterii5. Na dodatek, łącząc procesor Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji z systemem Windows® 10 Pro, można uzyskać wydajność i bezpieczeństwo klasy biznesowej.

Bezkompromisowa konstrukcja pozwala zapewnić właściwy komputer każdemu użytkownikowi
Procesory Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji są instalowane w smukłych, nowych urządzeniach, które ułatwiają firmie rozwój dzięki możliwości dobrania właściwego komputera do każdego zadania. Do wyboru są urządzenia 2w1, Ultrabook™, komputery All-in-One oraz minikomputery — wszystkie wyposażone w wydajną technologię 14 nm. Na przykład urządzenie 2w1 wyposażone w najnowszy procesor Intel Core vPro zapewnia jednocześnie pełną wydajność laptopa i wszechstronność tabletu. Do wyboru mamy nowatorskie komputery stacjonarne, między innymi w obudowie tower z możliwością rozbudowy, eleganckie, niewielkie urządzenia All-in-One i wydajne minikomputery o kompaktowej konstrukcji stworzonej specjalnie dla firm.

Rozwiązanie Intel® Authenticate1: zabezpieczenia wspomagane sprzętowo. Przełomowa ochrona tożsamości.
Nawet 63% przypadków naruszenia bezpieczeństwa danych jest wynikiem niewłaściwego wykorzystania lub kradzieży danych użytkowników6. Mimo to większość przedsiębiorstw przy zabezpieczaniu dostępu do najważniejszych zasobów wciąż polega na jednoskładnikowej, programowej funkcji uwierzytelniania, takiej jak nazwa użytkownika i hasło, co stwarza zagrożenie kradzieży tożsamości.

Intel® Authenticate to nowe rozwiązanie ograniczające ryzyko, które wykorzystuje tradycyjne wieloskładnikowe funkcje oprogramowania w zabezpieczeniach sprzętowych, dzięki czemu decyzje dotyczące kluczowych danych osobowych i praktyk nie są już narażone na ataki oparte na oprogramowaniu.

Zdalne zarządzanie
Łatwo i zdalnie wykrywaj, naprawiaj i chroń urządzenia z procesorami  Intel® Core™ vPro™. Technologia Intel® Active Management (Intel® AMT)1 umożliwia działom IT oraz dostawcom usług zarządzanych korzystanie z pozapasmowego dostępu do systemu, w tym funkcji sterowania klawiaturą, monitorem i myszą (KVM) oraz innych narzędzi na wielu platformach, co pozwala na obniżenie kosztów obsługi informatycznej. Działy IT i dostawcy usług zarządzanych mogą włączyć wszystkie komputery w celu aktualizacji poprawek antywirusowych lub zdalnego diagnozowania i naprawiania komputerów poza pasmem, nawet jeśli system operacyjny nie działa.

Dyski Intel® SSD Pro Series chronią dane dzięki funkcji szyfrowania całej swojej zawartości. Zostały one zaprojektowane tak, by łatwo można było je konfigurować, zarządzać nimi i odzyskiwać dane. Dyski obsługują standard sterowania za pomocą zasad Trusted Computing Group OPAL 2.0. Dyski SSD można z łatwością wykorzystać ponownie poprzez zdalne wymazanie starych danych na wszystkich komputerach dzięki technologii Intel® Remote Secure Erase1 dla dysków Intel® Solid State Drive zarządzanych przy użyciu technologii Intel® Active Management. Dysk Intel® SSD 6000p to najnowszy członek tej rodziny, który zapewnia wydajność magistrali PCle* w przystępnej cenie w połączeniu z wyjątkową szybkością przewyższającą tradycyjne dyski twarde.

Zmiana sposobu pracy
Zbliż pracowników do siebie dzięki rozwiązaniom do współpracy, które wymagają znacznie mniej przewodów.

  • Stwórz inteligentne pokoje konferencyjne i miejsca spotkań dzięki rozwiązaniu Intel® Unite™ do obsługi nowoczesnych, połączonych, bezpiecznych miejsc pracy zaprojektowanych tak, by usprawniać współpracę.
  • Połącz się i przygotuj do pracy z technologią Intel® Thunderbolt™ 31. Możesz zmniejszyć liczbę niezbędnych przewodów, zapewnić zaawansowanym użytkownikom błyskawiczną szybkość transferu danych i uprościć migracje komputerów bez specjalistycznego oprogramowania ani sprzętu. Z kolei rozwiązanie Intel® Wireless Docking z technologią Intel® Wireless Gigabit umożliwia porównywalną z trybem przewodowym obsługę urządzeń peryferyjnych i bezprzewodowe dokowanie.
  • Spokojnie zarządzaj złożonymi problemami związanymi z cyklem życia komputerów dzięki programowi stabilnych platform firmy Intel ułatwiających pracę administratorom (Intel® SIPP). Program gwarantuje brak zmian dotyczących najważniejszych komponentów i sterowników platformy przez co najmniej 15 miesięcy. Od ponad dziesięciu lat program SIPP zapewnia i definiuje co roku podzespoły wysokiej jakości.

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność zależy od konfiguracji systemu. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie http://www.intel.pl.

2

Oprogramowanie i obciążenia stosowane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane do wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®. Testy wydajności, takie jak SYSmark*, MobileMark* i SPEC CPU, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, komponentów, oprogramowania, operacji i funkcji. Jakakolwiek zmiana tych czynników może spowodować zmianę uzyskiwanych wyników. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz z innymi testami wydajności. Więcej szczegółowych informacji na temat wydajności i wyników testów porównawczych można znaleźć na stronie http://www.intel.com/performance.

3

W oparciu o wynik SEG562 uzyskany w zastosowaniach biurowych i podczas wykonywania wielu zadań jednocześnie z użyciem programów Microsoft Word* (zapisywanie w formacie PDF), Excel* (ponowne obliczenia), PowerPoint* (sortowanie slajdów), oraz NXPowerLite Desktop* (zmniejszanie rozmiarów dokumentów biurowych, coś w rodzaju kompresji) oraz podczas odtwarzania filmu w tle (symulacja oglądania filmu szkoleniowego lub nagranego seminarium internetowego).

4

Zgodnie z ogólnymi wynikami testu SYSmark* 2014, który jest testem porównawczym konsorcjum BAPCo* mierzącego wydajność platform Windows*. Test SYSmark bada trzy scenariusze użytkowania, w tym wydajność pakietu biurowego, tworzenie multimediów oraz analizę danych/analizę finansową, korzystając z rzeczywistego oprogramowania niezależnych dostawców, takich jak firmy Microsoft* i Adobe*.

5

Według pomiarów Windows® 10 EEMBC Browsing Bench Component Average Power.

Pomiary wydajności i przewidywany czas pracy baterii w przypadku procesorów siódmej generacji:

Procesor Intel® Core™ i5-7300U, PL1=15 W TDP, 2 rdzenie/4 wątki, przyspieszenie do 3,5 GHz; pamięć RAM: 2 × 4 GB pamięci DDR4-2133; pamięć masowa: dysk Intel® SSD z serii 535; rozdzielczość ekranu: 1920 × 1080. Grafika Intel® HD 620; system operacyjny: Windows® 10

6

Wg sprawozdania 2016 Data Breach Investigations Report (DBIR) firmy Verizon http://www.verizonenterprise.com/DBIR/2015/