Karta sieciowa Intel® Ethernet X520 dla serwerów

Elastyczne i skalowalne karty sieciowe do centrów danych i środowisk chmurowych.

Karta sieciowa Intel® Ethernet X520 dla serwerów

Filtruj wg:
Porównaj
Nazwa produktu
Status
Dostępne opcje rozwiązań wbudowanych
Typ okablowania
Moc TDP
Liczba portów
Ilość danych na port
Typ interfejsu systemu
Obsługa dużych ramek
Litografia
Maksymalna przepustowość we/wy
Przykładowa konfiguracja portu
Cena
Karta sieciowa Intel® Ethernet Converged X520-QDA1 Discontinued QSFP+ Direct Attach Twin Axial Cabling up to 10m 20 W Single PCIe v3.0 (8.0 GT/s)
Karta sieciowa Intel® Ethernet X520-DA2 do serwerów Launched SFP+ Direct Attached Twin Axial Cabling up to 10m Dual 1GbE/10GbE PCIe v2.0 (5.0 GT/s)
Karta sieciowa Intel® Ethernet X520-DA1 do serwerów do projektu Open Compute Project Discontinued SFP+ Direct Attached Twin Axial Cabling up to 10m Single 10/1GbE PCIe v2.0 (5.0 GT/s)
Karta sieciowa Intel® Ethernet X520-DA2 do serwerów do projektu Open Compute Project Launched SFP+ Direct Attached Twin Axial Cabling up to 10m Dual 10/1GbE PCIe v2.0 (5.0 GT/s)
Intel® Ethernet Converged Network Adapter X520-DA1 Launched SFP+ Direct Attach; Twin Axial Cabling up to 10 m Single 1GbE / 10GbE PCIe v2.0 (5.0 GT/s)
Karta sieciowa Intel® Ethernet Converged X520-T2 Discontinued RJ-45 Category-6 up to 55 m; Category-6A up to 100 m 19 W Dual PCIe v2.0 (5.0 GT/s)
Karta sieciowa Intel® Ethernet Converged X520-SR1 Discontinued MMF up to 300m Single 10/1GbE PCIe v2.0 (5.0 GT/s)
Karta sieciowa Intel® Ethernet Converged X520-SR2 Launched MMF up to 300m Dual 10/1GbE PCIe v2.0 (5.0 GT/s)
Karta sieciowa Intel® Ethernet Converged X520-DA2 Launched SFP+ Direct Attached Twin Axial Cabling up to 10m Dual 10/1GbE PCIe v2.0 (5.0 GT/s)
Karta sieciowa Intel® Ethernet Converged X520-LR1 Discontinued SMF up to 10km Single 10/1GbE PCIe v2.0 (5.0 GT/s)

Brak dostępnych danych