Systemy do elastycznych centrów przetwarzania danych, gotowych na przyszłe wyzwania

Partnerzy wspierający skalowalne procesory Intel® Xeon® drugiej generacji

Nazwa firmy | A-D​​​ | | E-M | | N-Z |
Technologia Adlink Odwiedź: Adlink Technology
Advantech Odwiedź: Advantech
Aerospike Odwiedź: Aerospike
Aeon Odwiedź: Aeon
Aewin Odwiedź: Aewin
Agent VI Odwiedź: Agent VI
AIC Inc.
Odwiedź: AIC Inc.
Atipa Odwiedź: Atipa
Atos Odwiedź: Atos
Axiomtek' Odwiedź: Axiomtek'
Boston Limited Odwiedź: Boston Limited
CDW Odwiedź: CDW
Cisco Odwiedź: Cisco
Dalco
Odwiedź: Dalco
DataON Odwieź: DataON
Dell EMC Odwiedź: Dell EMC
DFI Odwiedź: DFI
EasyStack
Odwiedź: EasyStack
EISOO Odwiedź: EISOO
ENGINETECH Odwiedź: ENGINETECH
Rozwiązania obliczeniowie Equus Compute Solutions
Odwiedź: Equus Compute Solutions
Ericsson Odwiedź: Ericsson
FiberHome Odwiedź: FiberHome
Fujitsu Odwiedź: Fujitsu
GigaSpaces Odwiedź: GigaSpaces
H20 Odwiedź: H20
H3C Odwiedź: H3C
Hitachi Odwiedź: Hitachi
HPE Odwiedź: HPE
IEI Odwiedź: IEI
Więcej informacji Odwiedź: Insight
Inspur Odwiedź: Inspur
International Computer Concepts Odwiedź: International Computer Concepts
Inventec
Odwiedź: Inventec
Kontron Odwiedź: Kontron
Lanner Electronics Odwiedź: Lanner Electronics
Lenovo Odwiedź: Lenovo
Logicsupply Odwiedź: Logicsupply
LON Microsystems Odwiedź: LON Microsystems
MacroSAN Odwiedź: MacroSAN
MBX Systems Odwiedź: MBX Systems
Megware Odwiedź: Megware
Mercury Odwiedź: Mercury
Mercury Systems Odwiedź: Mercury Systems
Microsoft Odwiedź: Microsoft
Nanjing Cloud Innovative Odwiedź: Nanjing Cloud Innovative
NCS Tech Odwiedź: NCS Tech
NCS Technologies INC Odwiedź: NCS Technologies INC
NEXCOM Odwiedź: NEXCOM
Nokia Odwiedź: Nokia
Nor-Tech Odwiedź: Nor-Tech
Padova Technologies Odwiedź: Padova Technologies
Patriot Technologies, Inc. Odwiedź: Patriot Technologies, Inc.
PingCAP
Odwiedź: PingCAP
PowerLeader Technology Odwiedź: PowerLeader Technology
Presidio Odwiedź: Presidio
QCT (Quanta)
Odwiedź: QTC (Quanta)
QNAP Odwiedź: QNAP
Redis Labs Odwiedź: Redis Labs
RSC Odwiedź: RSC
SAS Odwiedź: SAS
Shanghai DragonNet Technology – zmiana na Phegda Odwiedź: Shanghai DragonNet Technology – zmiana na Phegda
Shanghai Link Computer Technology Odwiedź: Shanghai Link Computer Technology
SHI Odwiedź: SHI
Sugon Odwiedź: Sugon
Supermicro Odwiedź: Supermicro
Suzhou Supercluster – zmiana na AMAX Odwiedź: Suzhou Supercluster – zmiana na AMAX
Trenton Odwiedź: Trenton
Wiwynn Corporation Odwiedź: Wiwynn Corporation
WWT
Odwiedź: WWT
Komputer Xi
Odwiedź: komputer Xi
XSKy
Odwiedź: XSKy
ZTE Odwiedź: ZTE

Chcesz porozmawiać z przedstawicielem firmy Intel, aby przyspieszyć proces modernizacji centrum przetwarzania danych?


Partnerzy wspierający skalowalne procesory Intel® Xeon® pierwszej generacji

Poznaj możliwości systemu opartego o procesory Intel® Xeon® Scalable. Cała rodzina procesorów otrzymała zmienioną architekturę – z udoskonaleniami wbudowanymi na poziomie platformy i optymalizacją pod kątem zasobów obliczeniowych, sieciowych i pamięci masowych. Dzięki temu zapewnia wysoką ogólną wydajność, a tym samym pozwala na pozyskiwanie cennych praktycznych informacji. Poniżej znajduje się lista naszych partnerów.

Nazwa firmy | A-D |       | E-M |       | N-Z |
Actina Kontakt: Dorota Gusiew
E-mail
: Dorota.Gusiew@action.pl
Odwiedź
: Actina
Advanced Clustering Kontakt: Advanced Clustering Technologies
Telefon
: +1 866 802 8222
E-mail
: sales@advancedclustering.com
Odwiedź
: Advanced Clustering
Advantech Kontakt: Advantech Networks and Communications Group
E-mail
: ncg@advantech.com
Odwiedź
: Advantech
AIC Inc. Kontakt: p. David Huang
Telefon
: +886 3 433 9188 wew. 8100
E-mail
: sales@aicipc.com.tw, david.huang@aicipc.com.tw
Odwiedź: AIC Inc.
Amax Kontakt: James Huang
E-mail
: james_huang@amax.com
Odwiedź
: Amax

ASRock Rack

Kontakt: Jessie Chang
Telefon
: +886 25538790
E-mail
: jessie6_chang@asrockrack.com
Odwiedź
: ASRock Rack

ASA Computers/Racklive

Kontakt: Roger Kute
E-mail
: roger@asacomputers.com
Odwiedź
: ASA Computers/Racklive

Atipa

Kontakt: Dana Chang
Telefon
: +1 785 841 9559
E-mail
: sales@atipa.com
Odwiedź: Atipa

Azken Muga

Kontakt: Rafael Lainez
Telefon
: +34 91 146 17 60
E-mail
: RLainez@azken.com
Odwiedź: Azken Muga

CDW

Odwiedź: CDW

Cisco

Odwiedź: Cisco

Colfax

Kontakt: Jimmy Tran
E-mail
: jimmy@colfax-intl.com
Odwiedź: Colfax

Cray

E-mail: c17733@cray.com
Odwiedź
: Cray
Dalco Kontakt: Dział sprzedaży
Telefon: +41 44 908 38 38
E-mail: sales@dalco.ch
Odwiedź: DALCO
DataON Storage Telefon: +1 714 441 8820
E-mail: dataon_sales@dataonstorage.com
Odwiedź: DataON Storage

Dell EMC

Odwiedź: Dell EMC

Exxact

Kontakt: Mke Chen
Telefon
: +1 510 226 7366
E-mail
: mchen@exxactcorp.com
Odwiedź
: Exxact

Flytech

Kontakt: Javier Fernandez
Telefon: +34 93 265 54 62
E-mail
: jfd@flytech.es
Odwiedź
: Flytech

Format

Kontakt: Piotr Sukiennik
E-mail
: piotr.sukiennik@format.com.pl
Odwiedź
: Format

Huawei

Odwiedź: Huawei

HP Enterprise

Odwiedź: HP Enterprise

Inspur

Odwiedź: Inspur

International Computer Concepts

Kontakt: Alex Leites
E-mail
: marketing@icc-usa.com
Odwiedź: International Computer Concepts

Inventec Corporation

Kontakt: Steven Lin
Telefon:
+886 3 3900000
E-mail:
lin.steven@inventec.com
Odwiedź: Inventec Corporation

iXsystems

Kontakt: Denise Ebery
E-mail
: denise@ixsystems.com
Odwiedź
: iXsystems

Koi Computer

Kontakt: Catherine Ho
Telefon: +1 630 627 8811
E-mail
: catherineho1@koicomputer.com
Odwiedź: Koi Computer

Komputronik

Kontakt: Adam Olszewski
E-mail
: adam.olszewski@komputronik.pl
Odwiedź
: Komputronik
Kontron Odwiedź: Kontron

Lanner Electronics

Kontakt: Brian Chen
Telefon
: +886 2 86926060 wew. 1195
E-mail
: brian_chen@lannerinc.com
Odwiedź
: Lanner Electronics

Lenovo

Odwiedź: Lenovo

M Computers

Telefon: +420 515 538 120
E-mail
: info@mcomputers.cz
Odwiedź
: M Computers
Maguay E-mail: sales@maguay.ro
Odwiedź: Maguay

Maxta Inc.

Kontakt: Dział sprzedaży
Telefon:
+1 844 44 MAXTA
E-mail:
sales@maxta.com
Odwiedź:
Maxta Inc.
MBX Systems Odwiedź: MBX Systems

MEGWARE

Kontakt: Ramona Würzner
Telefon
: +49 3722 528 51
E-mail: ramona.wuerzner@megware.com
Odwiedź: MEGWARE
Mercury Systems Odwiedź: Mercury Systems
NCS Technologies INC Odwiedź: NCS Technologies INC

Nexcom

Kontakt: Liyin Lin
Telefon: +886 2 8226 7786 wew. 2110
E-mail
: liyinlin@nexcom.com.tw
Odwiedź
: Nexcom

Nokia

Telefon: +1 866 231 0264
Odwiedź
: Nokia

NTT

Kontakt: Tomasz Rajca
E-mail
: tomasz.rajca@ntt.pl
Odwiedź
: NTT
Padova Technologies Odwiedź: Padova Technologies
Patriot Technologies, Inc Odwiedź: Patriot Technologies, Inc

Penguin Computing

Odwiedź: Penguin

Persy

Telefon: +359 24225319
E-mail
: sales@persy.com
Odwiedź
: Persy
Premio Kontakt: John Lam
Telefon
: +1 888 713 4540
E-mail
: sales@premioinc.com; john.lam@premioinc.com
Odwiedź
: Premio

Quanta

Odwiedź: Quanta

Radisys

Kontakt: Lisa Marone
Telefon
: +1 503 615 1545
E-mail
: lisa.marone@radisys.com
Odwiedź
: Radisys
Silicon Mechanics Kontakt: Dustin Shatto
E-mail: dustin.shatto@siliconmechanics.com
Odwiedź: Silicon Mechanics

Source Code

Kontakt: Brian Corn
Telefon
: +1 877 722 3478 wew. 4266
E-mail
: BrianC@sourcecode.com
Odwiedź
: Source Code

Supermicro

Odwiedź: Supermicro

TYAN Computer

Kontakt: Fenny Chen
Telefon
: +886 3 3275988 wew. 2849
E-mail
: fenny.chen@mic.com.tw
Odwiedź
: TYAN Computer
Unicom Engineering Odwiedź: Unicom Engineering

Wiwynn Corporation

Kontakt: Ethan Yang
Telefon
: +886 2 66125209
E-mail
: Ethan_SL_Yang@wiwynn.com
Odwiedź
: Wiwynn Corporation

Wortmann

Kontakt: Terra Server
Telefon
: +49 5744 944 189
E-mail
: server@wortmann.de
Odwiedź
: Wortmann