Nadajnik-odbiornik optyczny Intel® Silicon Photonics 100G PSM4 QSFP28

Porównaj teraz

Dane techniczne

Niezbędne zasoby

Stan
Launched
Kolekcja produktów
Intel® Silicon Photonics Products
Data rozpoczęcia
Q3'16
Dodatkowe funkcje
• Compliant with PSM4 MSA optical interface specification, with additional reach up to 2 km• Available in MTP/MPO fiber pigtail or MTP/MPO receptacle optical connector version • Compact QSFP28 form factor for high faceplate density in networking equipment • Compatibility with single-mode fiber connectors and cable infrastructures • Electrical interface compliant with IEEE 802.3bm CAUI-4 standard • 3.5 W maximum power dissipation • Full module diagnostics and control through I2C, compliant with SFF-8636 spec
Temperatura pracy (maksymalna)
70 °C
Zakres temperatur roboczych
0°C to 70°C
Temperatura pracy (minimalna)
0 °C

Informacje dodatkowe

Opis
It is a small form factor, high speed, and low power consumption product, targeted for use in optical interconnects for data communications applications. The high bandwidth module supports 100GbE optical links over single-mode fiber.

Recenzje

Informacje o produktach i wydajności

Ta funkcja może nie być dostępna we wszystkich komputerach. Skontaktuj się z dostawcą komputera i dowiedz się, czy komputer obsługuje tę funkcję lub sprawdź zgodność funkcji w specyfikacji systemu (płyty głównej, procesora, chipsetu, zasilacza, dysku twardego, kontrolera grafiki, pamięci, systemu BIOS, sterowników, monitora maszyny wirtualnej — VMM, oprogramowania platformy i/lub systemu operacyjnego). Działanie, wydajność i pozostałe zalety tej funkcji mogą zależeć od konfiguracji systemu.